Member's Mark Regular Hoagie Rolls, White Bread, 12 ct.
Curbside Pickup

Highlights
- Baked fresh in-club daily
- 6" hoagie rolls that have a golden brown exterior and soft airy interior
- Includes 12 per package
- Perfect for sandwiches at home and foodservice use
- Made with wholesome, responsibly sourced ingredients
King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz. $8.98 $0.43/oz

King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz.
Members also considered
King's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct. $6.68 $0.21/oz
Sponsored$668current price $6.68$0.21/ozKing's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct.
120084.8319 out of 5 Stars. 12008 reviews4.8319 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Petite Hoagie Rolls, White Bread, 18 ct. $6.98 $0.39/ea
$698current price $6.98$0.39/eaMember's Mark Petite Hoagie Rolls, White Bread, 18 ct.
22144.5149 out of 5 Stars. 2214 reviews4.5149 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct. $6.98 $1.16/ea
$698current price $6.98$1.16/eaMember's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct.
18234.5699 out of 5 Stars. 1823 reviews4.5699 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Central American-Style Bolillo Rolls, 18 ct. $7.36 $0.41/ea
$736current price $7.36$0.41/eaMember's Mark Central American-Style Bolillo Rolls, 18 ct.
13094.3254 out of 5 Stars. 1309 reviews4.3254 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct. $3.98 $0.17/ea
$398current price $3.98$0.17/eaMember's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.
51934.5945 out of 5 Stars. 5193 reviews4.5945 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Freshly Baked White Bread Hoagie Rolls
Enjoy hearty and delicious hoagies with our regular white bread hoagie rolls, baked fresh daily in Club. These six-inch rolls are crafted with wholesome ingredients, making them the perfect base for your favorite meats, cheeses, and fixings. Whether you're preparing a quick meal or hosting a gathering, these rolls are sure to satisfy.
Perfect for Any Occasion
Each pack contains 12 white bread hoagie rolls, ideal for feeding a hungry crowd. Whether you're making sandwiches at home or stocking up for your foodservice operation, these rolls offer the versatility and quality you need to create satisfying meals.
Convenient and Delicious
Pick up a pack today and elevate your sandwich game with these freshly baked hoagie rolls. Their soft texture and wholesome flavor make them a great choice for any menu, ensuring every bite is as enjoyable as the last.
What is Member’s Mark?
Member’s Mark is a Sam’s Club brand that serves high-quality products but with member pricing. The line of food features items with different premium qualities from convenient packaging and eco-friendly packaging to organic ingredients and fair-trade ingredients.
Member’s Mark Made Without Commitment™
This item meets our Member’s Mark Made Without Commitment™: Our Member’s Mark Made Without Commitment makes it easier to know what is not in our products, so members can feel better about what is. We simplify the choice for our members by setting a high brand standard for the products they bring into their homes. This isn’t list a list of ingredients, it’s our commitment to simpler ingredients that reflect our members' values. And we deliver this without compromising taste, performance, or value. This means that this item doesn’t contain the 40+ ingredients on our Made Without Commitment list like High Fructose Corn Syrup, Phthalates, Talc, Certified Synthetic Colors/ FD&C Colors, and Formaldehyde. See the full list of ingredients here: https://www.samsclub.com/cp/members-mark-goals/30001929.
Specifications
- No refrigeration required
- Resealable bag
- Quantity: 12 ct.
- Follow use-by date on label
Net weight: 32 oz.
Ingredients: Enriched Flour (Wheat Flour, Malted Barley Flour, Niacin, Ferrous Sulfate, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Water, Yeast, Contains 2% Or Less Of Sugar, Salt, Dough Conditioners (Datem, Calcium Sulfate, Ascorbic Acid, Ammonium Sulfate, Enzymes), Soy Oil, Calcium Propionate (Preservative), Xanthan Gum, Baking Soda, Sodium Aluminum Phosphate, Vital Wheat Gluten.
Contains: Wheat.
Contains Bioengineered Food Ingredients.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 555 reviews
Verified Purchase
Freeze now & bake in air fryer later!
Love that I can freeze these rolls, pull out what I need and pop them in the air fryer on bake for 2 minutes, straight from the freezer, and end up with a roll that is toasty on the outside and soft on the inside! They also work great with Sam's Café all beef dogs cut in half lengthwise!
Verified Purchase
Fresh and good. They freeze well, too!
Great tasting, crisp on the outside and pillowy inside. They were fresh and had a great flavor. They also freeze well, so I thaw a couple every now and then and they are fresh and good again!
Verified Purchase
White Hoagie rolls
Great sandwich rolls. Only wish they were wheat rolls instead. I would buy them more often then. Would be a healthier choice.
Other popular items in Bread & Bakery
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
Sponsored$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
303404.8384 out of 5 Stars. 30340 reviews4.8384 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Blueberry Muffins, 6 ct. $6.82 $1.14/ea
$682current price $6.82$1.14/eaMember's Mark Blueberry Muffins, 6 ct.
544.4 out of 5 Stars. 54 reviews4.4 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryThomas' Original Nooks & Crannies English Muffins 12 ct. $5.38 $0.45/ea
$538current price $5.38$0.45/eaThomas' Original Nooks & Crannies English Muffins 12 ct.
46424.7555 out of 5 Stars. 4642 reviews4.7555 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDave's Killer Bread 21 Whole Grains 27 oz., 2 pk. $10.26 $0.19/oz
Sponsored$1026current price $10.26$0.19/ozDave's Killer Bread 21 Whole Grains 27 oz., 2 pk.
32494.7461 out of 5 Stars. 3249 reviews4.7461 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPillsbury Southern Style Biscuits 2 oz., 24 pk. $6.98 $0.15/oz
$698current price $6.98$0.15/ozPillsbury Southern Style Biscuits 2 oz., 24 pk.
17574.6067 out of 5 Stars. 1757 reviews4.6067 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingAunt Millie's Hot Dog Buns, 16 ct. $3.18 $0.13/oz
$318current price $3.18$0.13/ozAunt Millie's Hot Dog Buns, 16 ct.
9324.5612 out of 5 Stars. 932 reviews4.5612 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527924.6059 out of 5 Stars. 52792 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWhole Seedless Watermelon $6.97 $6.97/ea
$697current price $6.97$6.97/eaWhole Seedless Watermelon
242653.812 out of 5 Stars. 24265 reviews3.812 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct. $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245484.8632 out of 5 Stars. 24548 reviews4.8632 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk. $5.97 $0.19/oz
$597current price $5.97$0.19/ozMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk.
78844.8031 out of 5 Stars. 7884 reviews4.8031 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Grande Ciabatta Baguette, 2 ct. $4.54 $2.27/ea
$454current price $4.54$2.27/eaMember's Mark Grande Ciabatta Baguette, 2 ct.
13194.4685 out of 5 Stars. 1319 reviews4.4685 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNickles Italian Bread 20 oz., 2 pk. $4.12
$412current price $4.12Nickles Italian Bread 20 oz., 2 pk.
3864.5415 out of 5 Stars. 386 reviews4.5415 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNickles Toastmaster White Bread 20 oz., 2 pk. $3.52 $0.09/oz
$352current price $3.52$0.09/ozNickles Toastmaster White Bread 20 oz., 2 pk.
3834.2715 out of 5 Stars. 383 reviews4.2715 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAunt Millie's Live Carb Smart White Bread 28 oz., 2 pk. $7.78
$778current price $7.78Aunt Millie's Live Carb Smart White Bread 28 oz., 2 pk.
3174.7508 out of 5 Stars. 317 reviews4.7508 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNickles Split Top Wheat Bread 20 oz., 2 pk. $4.12 $0.10/oz
$412current price $4.12$0.10/ozNickles Split Top Wheat Bread 20 oz., 2 pk.
1894.5026 out of 5 Stars. 189 reviews4.5026 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery