Member's Mark Pumpkin Spice Pecans, 17 oz.

Highlights
- Generous 17 oz. bag filled with a mix of real spices and decadent white chocolate
- Premium pecans, roasted and coated in real white chocolate
- Infused with a blend of spices for a unique pumpkin pie spice experience
- Perfect for celebrating the season with this unique flavor profile
Nature's Eats Pine Nuts, 16 oz. $19.48 $1.22/oz

Nature's Eats Pine Nuts, 16 oz.

Members who viewed this also viewed
Skinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct. $12.64 $0.63/ea
Sponsored$1264current price $12.64$0.63/eaSkinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct.
1034.6699 out of 5 Stars. 103 reviews4.6699 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSnack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz. $9.84 $0.49/oz
$984current price $9.84$0.49/ozSnack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.
5674.5891 out of 5 Stars. 567 reviews4.5891 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGhirardelli Premium Chocolate Jack O' Lantern Shaped Chocolate Assortment, 12.4 oz $14.48
$1448current price $14.48Ghirardelli Premium Chocolate Jack O' Lantern Shaped Chocolate Assortment, 12.4 oz
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingMember's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct. $8.62 $0.96/ea
$862current price $8.62$0.96/eaMember's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct.
1543.4286 out of 5 Stars. 154 reviews3.4286 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMembers Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz. $15.28 $0.69/oz
$1528current price $15.28$0.69/ozMembers Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
20204.6787 out of 5 Stars. 2020 reviews4.6787 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk. $14.98 $0.59/oz
$1498current price $14.98$0.59/ozMember's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk.
52114.8486 out of 5 Stars. 5211 reviews4.8486 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1547784.8586 out of 5 Stars. 154778 reviews4.8586 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz. $12.98
$1298current price $12.98Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz.
443.0909 out of 5 Stars. 44 reviews3.0909 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or ShippingPickupShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.
73104.7644 out of 5 Stars. 7310 reviews4.7644 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza $8.98
$898current price $8.98Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
11383.9 out of 5 Stars. 1138 reviews3.9 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Indulge in the Flavors of Fall
Introducing Member's Mark™ Pumpkin Spice Pecans - the perfect treat for those who love the taste of autumn. These pecans are expertly roasted and coated in a delicious blend of warm pumpkin spice flavors. The result is a rich, nutty snack with an irresistible aroma that's perfect for satisfying your cravings when the weather turns chilly. With their warm and cozy taste, Member's Mark Pumpkin Spice Pecans are sure to become a favorite.
Quality You Can Taste
At Member's Mark, we believe that every bite should spark joy. That's why our Pumpkin Spice Pecans are handcrafted with superior ingredients using sustainable practices. The premium ingredients and meticulous attention to detail come through in every bite, offering you an experience of pure flavors in irresistible combinations and satisfying textures.
Sourced from the Freshest Ingredients
Member's Mark Pumpkin Spice Pecans are sourced from the freshest ingredients available. We believe in reaching for the good stuff, which is why our confections are made to be savored and shared. Whether you're treating yourself or sharing with others, these Pumpkin Spice Pecans are sure to delight the confection lover in you.
Specifications
Net Weight: 17 oz.
Includes: 1, 17 oz. bag
Ingredients: White Chocolate (Sugar, Cocoa Butter, Whole Milk Powder, Soy Lecithin - An Emulsifier, Natural Vanilla Flavor), Pecans, Ground Spices (Cinnamon, Ginger, Nutmeg, Cloves), Sugar, Natural Flavor.
Allergy Information: Contains Milk, Pecans And Soy. May Contain Traces Of Eggs, Almonds, Cashews, Coconut, Hazelnuts, Macadamia Nuts, Pistachios, Walnuts, Peanuts, And Wheat.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 203 reviews
Verified Purchase
You’ll need more than one bag!
Deliscious! I love white chocolate, but these have magical flavors added, which I could not replicate at home. These little treats melt in your mouth. Addicting!
Verified Purchase
So Good!
Oh My Gosh! These are so Good! I almost ate the whole bag on one setting. If youike pumpkin and white chocolate z d throw in some nuts you will love.
Verified Purchase
Pumpkin Spice White Chocolate Pecans
The best sweet snack we buy from Sam’s! We’d buy them every time we shopped but they aren’t sold but for a short time. These need to be in stock and sold all year!
Popular products
Member's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1940154.8417 out of 5 Stars. 194015 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
628104.8196 out of 5 Stars. 62810 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
744324.6654 out of 5 Stars. 74432 reviews4.6654 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
304804.8386 out of 5 Stars. 30480 reviews4.8386 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
424004.8563 out of 5 Stars. 42400 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528464.606 out of 5 Stars. 52846 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197884.7978 out of 5 Stars. 19788 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
315054.4708 out of 5 Stars. 31505 reviews4.4708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct. $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245744.8631 out of 5 Stars. 24574 reviews4.8631 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct. $19.98 Was $20.98 $0.10/ea
Now$1998current price Now $19.98, Was $20.98$20.98$0.10/ea$1 offMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct.
173904.8553 out of 5 Stars. 17390 reviews4.8553 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz
$1848current price $18.48$0.04/fozDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk.
113814.6277 out of 5 Stars. 11381 reviews4.6277 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222584.7307 out of 5 Stars. 22258 reviews4.7307 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz
$1848current price $18.48$0.04/fozSprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk.
128974.7744 out of 5 Stars. 12897 reviews4.7744 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Lunch Paper Plates, 8.5", 300 ct. $20.98 $0.07/ea
$2098current price $20.98$0.07/eaMember's Mark Ultra Lunch Paper Plates, 8.5", 300 ct.
278494.8294 out of 5 Stars. 27849 reviews4.8294 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping