Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz.
Shipping

Highlights
- Soft and chewy Fuji apples
- Tender rings deliver rich, juicy apple flavor
- Made with only 1 ingredient
- No artificial colors, flavors, or added preservatives and no added sweeteners
Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk


Members also considered
Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz. $11.22 $0.80/oz
Sponsored$1122current price $11.22$0.80/ozFrom $11.22Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz.
32424.7825 out of 5 Stars. 3242 reviews4.7825 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk. $14.26 $0.48/ea
$1426current price $14.26$0.48/eaFrom $14.26Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
31124.6359 out of 5 Stars. 3112 reviews4.6359 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz. $13.98 $0.42/oz
$1398current price $13.98$0.42/ozMember's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
236624.8198 out of 5 Stars. 23662 reviews4.8198 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz
Sponsored$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44384.4592 out of 5 Stars. 4438 reviews4.4592 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPlanters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz
$1088current price $10.88$0.26/ozPlanters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
39674.7071 out of 5 Stars. 3967 reviews4.7071 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk. $19.36 $0.24/oz
$1936current price $19.36$0.24/ozFrom $19.36Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.
42574.7242 out of 5 Stars. 4257 reviews4.7242 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz. $5.98 Was $6.48 $0.17/oz
Now$598current price Now $5.98, Was $6.48$6.48$0.17/oz$0.5 offMember's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.
95224.653 out of 5 Stars. 9522 reviews4.653 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk. $10.98 $0.46/ea
$1098current price $10.98$0.46/eaNature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.
49394.7309 out of 5 Stars. 4939 reviews4.7309 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk. $15.98 Was $17.98 $1.42/oz
Instant Savings
Now$1598current price Now $15.98, Was $17.98$17.98$1.42/oz$2 offEnds Oct 25Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk.
16774.641 out of 5 Stars. 1677 reviews4.641 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz. $14.98 $0.44/oz
$1498current price $14.98$0.44/ozMember's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
21664.4995 out of 5 Stars. 2166 reviews4.4995 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Beef Steak Strips, 12 oz. $11.98 $1.00/oz
$1198current price $11.98$1.00/ozMember's Mark Beef Steak Strips, 12 oz.
60064.5823 out of 5 Stars. 6006 reviews4.5823 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSmartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz. $5.98 $0.35/oz
$598current price $5.98$0.35/ozSmartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.
40924.7287 out of 5 Stars. 4092 reviews4.7287 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz. $17.98 $0.75/oz
$1798current price $17.98$0.75/ozWonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz.
86674.7968 out of 5 Stars. 8667 reviews4.7968 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz. $14.98 $0.44/oz
$1498current price $14.98$0.44/ozMember's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.
24994.4438 out of 5 Stars. 2499 reviews4.4438 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk. $15.98 Was $17.48 $0.80/ea
Now$1598current price Now $15.98, Was $17.48$17.48$0.80/ea$1.5 offJack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk.
14604.6164 out of 5 Stars. 1460 reviews4.6164 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Soft and Chewy Apple Delight
Enjoy the naturally sweet and tender taste of Member’s Mark Dried Apple Rings. Made with just one ingredient—Fuji apples—these soft and chewy rings are a wholesome snack option for any time of the day.
Pure and Simple Ingredients
These dried apple rings are crafted without any artificial colors, flavors, or added preservatives. You can savor the pure, fruit-forward goodness in every bite, knowing you're enjoying a snack that's as natural as it gets.
Perfect for Snacking
Whether you're at home, at work, or on the go, these dried apple rings are a convenient and delicious way to satisfy your cravings. Their rich, juicy apple flavor makes them a favorite for all ages.
Questions or Comments?
We would love to hear about yourMember's Mark experience! Visit us at:
samsclub.com/membersmarkhelp
Specifications
Net Weight: 22 oz.
Ingredients: Dried Apples.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 11 reviews
Delicious and healthy!?!
These are amazing! They have a texture similar to marshmallows and they taste like sweet apples. Also, very healthy! And so delicious! Highly recommend!
Absolutely love these Apple Rings!
They are soft, delicious, and I especially love that they have no added sugar or unnecessary ingredients. Such a simple and healthy snack! I'm really happy to see Sam's Club finally adding a bigger variety of healthier snack options. These are definitely worth trying I'm sure both kids and adults will love them. We will absolutely be buying them again! P.S. Sam's Club, please keep these as a permanent item and not just for a limited time! 😊
These taste so good and are healthy for you too!
Items you may like
Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk $10.98
Sponsored$1098current price $10.98Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk
Available for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWelch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk. $13.94 $0.19/oz
$1394current price $13.94$0.19/ozWelch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.
37464.811 out of 5 Stars. 3746 reviews4.811 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk. $12.88 $0.38/oz
$1288current price $12.88$0.38/ozGushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
26514.745 out of 5 Stars. 2651 reviews4.745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea
Sponsored$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75244.8102 out of 5 Stars. 7524 reviews4.8102 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWelch's Juicefuls Fusions Fruit Snacks, 0.8 oz., 42 pk. $13.94 $0.41/oz
$1394current price $13.94$0.41/ozWelch's Juicefuls Fusions Fruit Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
13484.6016 out of 5 Stars. 1348 reviews4.6016 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingNature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk. $10.38 $0.61/oz
$1038current price $10.38$0.61/ozNature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
2274.5815 out of 5 Stars. 227 reviews4.5815 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528144.6059 out of 5 Stars. 52814 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939674.8417 out of 5 Stars. 193967 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397274.4154 out of 5 Stars. 39727 reviews4.4154 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743184.6652 out of 5 Stars. 74318 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627894.8197 out of 5 Stars. 62789 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk. $13.98 $0.30/oz
$1398current price $13.98$0.30/ozNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
54354.701 out of 5 Stars. 5435 reviews4.701 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz
$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
24784.8341 out of 5 Stars. 2478 reviews4.8341 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea
$998current price $9.98$0.28/eaNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
58684.6972 out of 5 Stars. 5868 reviews4.6972 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk. $7.18 $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59484.6748 out of 5 Stars. 5948 reviews4.6748 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping