Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz.
Curbside Pickup

Highlights
- Real hardwood smoked pork with hickory BBQ sauce
- 45g protein per serving
- Made with brown rice, quinoa, black beans, corn, and sweet potatoes
- Fully cooked and ready in minutes
- Great for quick lunches, dinners, meal prep, and busy schedules
John Soules Fully Cooked Angus Beef Fajitas 24 oz. $17.93 $0.75/oz

John Soules Fully Cooked Angus Beef Fajitas 24 oz.


Members also considered
Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz. $14.46
$1446current price $14.46Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz.
684.5882 out of 5 Stars. 68 reviews4.5882 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryCholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk $14.87
$1487current price $14.87Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark High Protein Penne Pasta with Italian Sausage, priced per pound $17.15 $5.12/lb
$1715current price $17.15avg. price$5.12/lbFinal cost by weightMember's Mark High Protein Penne Pasta with Italian Sausage, priced per pound
2884.184 out of 5 Stars. 288 reviews4.184 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Tikka Masala Chicken, 32oz, Refrigerated $14.87
$1487current price $14.87Member's Mark Tikka Masala Chicken, 32oz, Refrigerated
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryJack Daniel's Pulled Pork 3 lbs. $16.94 $5.65/lb
$1694current price $16.94$5.65/lbJack Daniel's Pulled Pork 3 lbs.
33224.3016 out of 5 Stars. 3322 reviews4.3016 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
BBQ-Inspired Bowl with Real Smoked Pork
Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls feature real hardwood smoked pork paired with a flavorful hickory BBQ sauce for a satisfying, barbecue-inspired meal.
Protein-Packed Convenience
Each bowl contains 45 grams of protein, making it a hearty option for lunch, dinner, or post-workout meals. The combination of smoked pork and wholesome grains delivers satisfying flavor and nutrition in every serving.
Flavorful Grain and Vegetable Blend
The smoked pork is served over a blend of brown rice, quinoa, black beans, corn, and sweet potatoes, creating a balanced bowl with a variety of textures and flavors.
Ready in Minutes
Fully cooked and refrigerated, these bowls are designed for convenience. Simply heat according to package directions for a warm meal that's ready in just minutes.
Perfect for Busy Lifestyles
Whether you're working from home, heading to the office, or looking for a quick weeknight meal, these ready-to-heat bowls make it easy to enjoy a protein-rich meal without extensive preparation.
Member’s Mark Made Without Commitment™
This item meets our Member’s Mark Made Without Commitment™: Our Member’s Mark Made Without Commitment makes it easier to know what is not in our products, so members can feel better about what is. We simplify the choice for our members by setting a high brand standard for the products they bring into their homes. This isn’t list a list of ingredients, it’s our commitment to simpler ingredients that reflect our members' values. And we deliver this without compromising taste, performance, or value. This means that this item doesn’t contain the 40+ ingredients on our Made Without Commitment list like High Fructose Corn Syrup, Phthalates, Talc, Certified Synthetic Colors/ FD&C Colors, and Formaldehyde. See the full list of ingredients here: https://www.samsclub.com/cp/members-mark-goals/30001929.
Specifications
- Keep Refrigerated
- Perishable Product
- Fully Cooked
- Net Weight: 25 oz (708g)
- 2 Pack
- Ingredients: Seasoned Smoked Pork (Pork, Water, Salt, Onion Powder, Garlic Powder), Brown Rice, Grain and Vegetable Blend (Cooked Long Grain Brown Rice [Water, Long Grain Parboiled Brown Rice], Cooked Red Quinoa [Water, Red Quinoa], Corn, Black Beans, Sweet Potato, Canola Oil, Sesame Oil, Salt), Yeast Extract, White Pepper, Nisin Preparation (Preservative), Garlic Powder), Hickory BBQ Sauce (Water, Invert Sugar, Tomato Paste, Distilled Vinegar, Apple Juice Concentrate, Brown Sugar, Less Than 2%: Cider Vinegar, Modified Corn Starch, Mustard Bran, Salt, Tamarind, Honey, Molasses, Mustard, Maple Syrup, Caramelized Sugar, Chili Peppers, Garlic Powder, Onion Powder, Natural Flavor, Yeast Extract, Paprika, Turmeric, Spices, Xanthan Gum, Citric Acid).
Contains: Sesame.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 52 reviews
Pretty Good
These BBQ Pork Bowls from Sam's Club are a solid, convenient meal. The pork is tender, the sauce has a nice sweet-smoky flavor, and the portion size is just right for lunch or a quick dinner. They heat up evenly and don't come out watery or mushy. My kids enjoy them too, which makes it an easy go-to on busy days. Just make sure to check the dates when buying - fresher bowls taste noticeably better.
Verified Purchase
Affordable and tasty
So easy to make and affordable. We absolutely loved the taste. I will definitely buy this again.
Verified Purchase
Yum!!
Easy, fast protein packed & delicious. Will buy again.
Items you may like
Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.) $9.53 Was $10.53 $0.20/oz
Now$953current price Now $9.53, Was $10.53$10.53$0.20/oz$1 offMember's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)
28264.6603 out of 5 Stars. 2826 reviews4.6603 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk. $8.78 $0.23/oz
$878current price $8.78$0.23/ozMember's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk.
26364.4951 out of 5 Stars. 2636 reviews4.4951 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mozzarella Chicken Meatballs, 40 oz. $11.98 $0.30/oz
$1198current price $11.98$0.30/ozMember's Mark Mozzarella Chicken Meatballs, 40 oz.
13144.2253 out of 5 Stars. 1314 reviews4.2253 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryLa Terra Fina Quiche Variety Pack 2 ct. $15.83 $0.34/oz
$1583current price $15.83$0.34/ozLa Terra Fina Quiche Variety Pack 2 ct.
24034.1282 out of 5 Stars. 2403 reviews4.1282 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528074.6059 out of 5 Stars. 52807 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397144.4155 out of 5 Stars. 39714 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743234.6652 out of 5 Stars. 74323 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939254.8417 out of 5 Stars. 193925 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627574.8196 out of 5 Stars. 62757 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound $19.66 $3.94/lb
$1966current price $19.66avg. price$3.94/lbFinal cost by weightMember's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound
47424.5962 out of 5 Stars. 4742 reviews4.5962 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chicken Alfredo, priced per pound $14.33 $3.98/lb
$1433current price $14.33avg. price$3.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Chicken Alfredo, priced per pound
51694.2683 out of 5 Stars. 5169 reviews4.2683 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySoules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk. $9.96 Was $11.98 $4.98/ea
Now$996current price Now $9.96, Was $11.98$11.98$4.98/ea$2.02 offSoules Kitchen Chicken Breast Fajitas Strips, 32 oz., 2 pk.
48344.4332 out of 5 Stars. 4834 reviews4.4332 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound $8.96 $5.12/lb
$896current price $8.96avg. price$5.12/lbFinal cost by weightMember's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound
78624.5369 out of 5 Stars. 7862 reviews4.5369 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound $8.10 $3.24/lb
$810current price $8.10avg. price$3.24/lbFinal cost by weightMember's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
45704.3895 out of 5 Stars. 4570 reviews4.3895 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDon Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct. $12.72 $0.23/ea
$1272current price $12.72$0.23/eaDon Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct.
39234.3971 out of 5 Stars. 3923 reviews4.3971 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery