Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz.

|15 ratings
Item # 984308560
Current price is $8.94
$0.28/oz
Prices may vary in club and online
How do you want your item?

Curbside Pickup

Free with your membership on eligible items
Columbus, Hilliard Sam's Club
Aisle K1
Return or replace anytime.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Sam's credit card
Get a $30 statement credit when you open an account and use it to make $30 in eligible Sam's Club purchases within 30 days¹.

Highlights

  • Prepared fresh in-club daily
  • Tender and flaky crust with a creamy filling made with sweet potatoes, butter and spices
  • Ideal for holidays, parties, business events and more
  • Ready to eat, no prep work needed
We also recommend

Oroweat Protein White Bread, 24 oz. $4.98 $0.21/oz

Oroweat Protein White Bread, 24 oz.
current price $4.98
$0.21/oz

Oroweat Protein White Bread, 24 oz.

4.2051 out of 5 stars
4.2051 out of 5 Stars. 78 reviews
Sponsored
Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz.
Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz.
Hero image 0 of Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz., 0 of 5

About this item

Product details

A Classic Southern Favorite

Indulge in the comforting flavors of Member's Mark Sweet Potato Pie, a timeless southern treat. This pie features a smooth and creamy filling made with sweet potatoes, butter, and warm spices, all nestled in a tender and flaky crust.

Perfect for Any Occasion

Whether you're sharing with family and friends at a gathering or enjoying a quiet moment of self-indulgence, this sweet potato pie is a delightful choice. Pair it with whipped cream, vanilla ice cream, and your favorite beverage for an extra special treat.

Ready to Serve

Conveniently ready to eat and serve, this pie is perfect for those who want a delicious dessert without the hassle. Member's Mark Sweet Potato Pie is sure to impress and satisfy every time!

info:
If the item details above aren't accurate or complete, we want to know about it. 

Specifications

  • Store ambient
  • Resealable container
  • Follow use-by date on label

Net weight: 31.7 oz.

Ingredients: Sweet Potatoes, Water, Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic ACID), Sugar, Vegetable Shortening (Palm Oil And Soy Oil), Eggs, Butter (Pasteurized Cream, Salt), Nonfat Dry Milk, Corn Syrup, Brown Sugar, Contains 2% Or Less Of Whey (Milk), Food Starch-modified, Soy Oil, Dextrose, Salt, Carrageenan, Potassium Sorbate (Preservative), Invert Sugar, Citric ACID, Natural Flavor, Corn Starch, Nutmeg, Calcium Propionate (Preservative), Konjac Gum, Xanthan Gum.

Contains: Milk, Eggs And Wheat.

May Contain: Tree Nuts And Soy.

Contains A Bioengineered Food Ingredient.

Member ratings & reviews

4.1 out of 5 stars
stars
15 ratings8 reviews
Write a review
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Sort by |

Showing 1-3 of 8 reviews

Sep 28, 2026
Reviewer name: Donna
5 out of 5 stars
5 out of 5 stars review

Verified Purchase

Please make these all year long! They're delicious

This sweet potatoe pie is as great as the one I make from scratch! It's so much easier to buy this instead of spending so much time in my kitchen for the same thing! Great purchase! I wish SAMS carried them all year long!

Helpful?2SAUT986CD5V20010456826
Sep 22, 2026
Reviewer name: Jant
5 out of 5 stars
5 out of 5 stars review

Verified Purchase

Sam's Sweet Potato Pie :-)

My sister and I love this pie. It's not too sweet but its absolutely delicious!!!

Helpful?2SAUT986CD5V20010456826
Sep 28, 2026
Reviewer name: Linda
5 out of 5 stars
5 out of 5 stars review

Verified Purchase

Pie

It is great!!!

Helpful?2SAUT986CD5V20010456826