
Highlights
Batiste Original and Tropical Dry Shampoo, 3.81oz, 3 pack $19.48

Batiste Original and Tropical Dry Shampoo, 3.81oz, 3 pack


Popular products
Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk. $17.98
Sponsored$1798current price $17.98Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
10714.7274 out of 5 Stars. 1071 reviews4.7274 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939674.8417 out of 5 Stars. 193967 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1546294.8587 out of 5 Stars. 154629 reviews4.8587 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
Sponsored$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197854.7978 out of 5 Stars. 19785 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
304484.8387 out of 5 Stars. 30448 reviews4.8387 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743314.6652 out of 5 Stars. 74331 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527394.606 out of 5 Stars. 52739 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
423834.8563 out of 5 Stars. 42383 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314724.4708 out of 5 Stars. 31472 reviews4.4708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct. $19.98 Was $20.98 $0.10/ea
Now$1998current price Now $19.98, Was $20.98$20.98$0.10/ea$1 offMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct.
173864.8552 out of 5 Stars. 17386 reviews4.8552 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct. $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245534.8631 out of 5 Stars. 24553 reviews4.8631 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz
$1848current price $18.48$0.04/fozDiet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk.
113794.6276 out of 5 Stars. 11379 reviews4.6276 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222494.7305 out of 5 Stars. 22249 reviews4.7305 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz
$1848current price $18.48$0.04/fozSprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk.
128944.7744 out of 5 Stars. 12894 reviews4.7744 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 881 reviews
Verified Purchase
Luxurious Shampoo
Honestly I purchased this shampoo because the bottle was so cute. I was so surprised at how wonderful the shampoo worked. As I worked it thru my wet hair (all you need is a little bit) it erupts into luxurious soft suds that is so fragrant. It left my hair soft and frizz free - I could not ask for more from a shampoo. Additionally, the price at Sam's Club is a real bargain for such a great beauty product.
Best out here !!
This shampoo transformed my frizzy, curly/wavy/straight hair(yes it was this chaotic) to a frizz free, soft wave mane. I don't know how but it really did. I keep stressing that my hair will revert back to its former self but I don't think it will as long as I stick to this and it's matching conditioner
Re-invented my hair!!
I bought the lavender collection on a whim one day when buying toiletries for a trip after my roomate RAVED about the rose collection, and i havent bought a single shampoo/conditioner/body wash/or lotion from another brand since then. The shampoo took my damaged (and i mean 3 years worth of dyes and bleach) hair and gave its virginity back. my hair shines, bounces, and has life to it again. I'm slightly paranoid about using it because of how insane the difference is. Highly recommend. Everyone can keep the red ken and paul mitchell.
Top products
SAMSUNG 85" Class QN70FD Series 4K Neo QLED Smart TV
SponsoredMembers-only priceSAMSUNG 85" Class QN70FD Series 4K Neo QLED Smart TV
3474.7262 out of 5 Stars. 347 reviews4.7262 out of 5 starsAvailable for PickupPickupApple AirPods 4 $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60444.0945 out of 5 Stars. 6044 reviews4.0945 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBeats Solo 4 $199.95
$19995current price $199.95Beats Solo 4
4814.3929 out of 5 Stars. 481 reviews4.3929 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingDawn Professional Plus Manual Pot & Pan Dish Detergent, 1 gal. $16.98 $0.13/oz
Sam's Cash Offer
Sponsored$1698current price $16.98$0.13/ozEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Dawn Professional Plus Manual Pot & Pan Dish Detergent, 1 gal.
113704.7405 out of 5 Stars. 11370 reviews4.7405 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDisney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70" $19.98
$1998current price $19.98Disney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70"
2334.0129 out of 5 Stars. 233 reviews4.0129 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPremium Acrylic Mahjong Bundle: Flora & Fortune Edition $169.98
$16998current price $169.98Premium Acrylic Mahjong Bundle: Flora & Fortune Edition
Available for ShippingShippingMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza $8.98 $1.12/ea
$898current price $8.98$1.12/eaMember's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
16873.8488 out of 5 Stars. 1687 reviews3.8488 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set $59.98
$5998current price $59.98Fisher-Price Little People Disney Princess Parade Figure & Vehicle Set
343.9412 out of 5 Stars. 34 reviews3.9412 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHP 16" 3K Touchscreen OmniBook 7 Flip 2-in-1 Next Gen AI Copilot+ PC | Intel Evo Ultra 7 | 16GB RAM | 512GB SSD | 2-Year HP Care Pack w/Accidental Damage Protection $1,099.00
$1,09900current price $1,099.00HP 16" 3K Touchscreen OmniBook 7 Flip 2-in-1 Next Gen AI Copilot+ PC | Intel Evo Ultra 7 | 16GB RAM | 512GB SSD | 2-Year HP Care Pack w/Accidental Damage Protection
1274.2047 out of 5 Stars. 127 reviews4.2047 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Pre-Lit Animated Ghosts, Set of 3 $119.98
$11998current price $119.98Member's Mark Pre-Lit Animated Ghosts, Set of 3
614.3279 out of 5 Stars. 61 reviews4.3279 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingLenovo IdeaPad Slim 3 WUXGA Laptop | Qualcomm Snapdragon X | 16GB RAM | 512GB SSD | Windows 11 Home Copilot+ | 2-Year Warranty with Accidental Damage Protection $699.00
$69900current price $699.00Lenovo IdeaPad Slim 3 WUXGA Laptop | Qualcomm Snapdragon X | 16GB RAM | 512GB SSD | Windows 11 Home Copilot+ | 2-Year Warranty with Accidental Damage Protection
494.449 out of 5 Stars. 49 reviews4.449 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSealy ICON 12" Gel Memory Foam Mattress-in-a-Box $299.00 Was $349.00
Instant Savings
Now$29900current price Now $299.00, Was $349.00$349.00Options from $299.00 – $399.00$50 offEnds Oct 12Sealy ICON 12" Gel Memory Foam Mattress-in-a-Box
414.6098 out of 5 Stars. 41 reviews4.6098 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70" $10.88
$1088current price $10.88Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
854.7529 out of 5 Stars. 85 reviews4.7529 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
181264.7795 out of 5 Stars. 18126 reviews4.7795 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Memory Foam Mattress (Available in Medium, Firm, and Ultra Plush) $199.98
$19998current price $199.98Options from $199.98 – $499.98Member's Mark Memory Foam Mattress (Available in Medium, Firm, and Ultra Plush)
34514.3109 out of 5 Stars. 3451 reviews4.3109 out of 5 starsAvailable for Pickup or ShippingPickupShipping