Honey Stinger Organic Energy Chew, Citrus Splash, Caffeine Free Healthy Fruit Snack, 1.8 oz., 12 pk.
Shipping

Highlights
- Includes 12 bags of Honey Stinger organic energy chews, each containing 1.8 ounces
- Trusted by pro and college teams nationwide
- Popular among endurance athletes for performance support
- USDA Organic
- Gluten free
Honey Stinger Organic Energy Chew, Fruit Smoothie, Caffeine Free Healthy Fruit Snack, 1.8 oz., 12 pk.

Honey Stinger Organic Energy Chew, Fruit Smoothie, Caffeine Free Healthy Fruit Snack, 1.8 oz., 12 pk.


Members also considered
Nurri Kids 10g Protein Ultra-Filtered Milk Shake, Chocolate, 8 fl. oz. 12 pk., $17.98, $0.19/foz
Sponsored$1798current price $17.98$0.19/fozNurri Kids 10g Protein Ultra-Filtered Milk Shake, Chocolate, 8 fl. oz. 12 pk.
1074.0561 out of 5 Stars. 107 reviews4.0561 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
180404.7799 out of 5 Stars. 18040 reviews4.7799 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
123774.7594 out of 5 Stars. 12377 reviews4.7594 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceNurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
22994.6494 out of 5 Stars. 2299 reviews4.6494 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz
$2678current price $26.78$0.19/fozFairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
25074.6837 out of 5 Stars. 2507 reviews4.6837 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.
72474.766 out of 5 Stars. 7247 reviews4.766 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Members-only priceNurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
13524.3854 out of 5 Stars. 1352 reviews4.3854 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Bananas & Cream 11 fl. oz., 15 pk., $29.98, $0.18/foz
$2998current price $29.98$0.18/fozPremier Protein 30g High Protein Shake, Bananas & Cream 11 fl. oz., 15 pk.
16044.7195 out of 5 Stars. 1604 reviews4.7195 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Strawberries & Cream 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only pricePremier Protein 30g High Protein Shake, Strawberries & Cream 11 fl. oz., 15 pk.
35184.6617 out of 5 Stars. 3518 reviews4.6617 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingOrgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Vanilla Bean 2.74 lbs.
Members-only priceOrgain Organic 21g Plant-Based Protein Powder, Vanilla Bean 2.74 lbs.
36144.5664 out of 5 Stars. 3614 reviews4.5664 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPBfit Classic Peanut Butter 8g Powdered Peanut Butter Spread, 1.87 lbs.
See price in cartPBfit Classic Peanut Butter 8g Powdered Peanut Butter Spread, 1.87 lbs.
18894.8571 out of 5 Stars. 1889 reviews4.8571 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPremier Protein 30g High Protein Shake, Cookies and Cream, 11 fl. oz., 15 pk., $29.98, $0.18/foz
$2998current price $29.98$0.18/fozPremier Protein 30g High Protein Shake, Cookies and Cream, 11 fl. oz., 15 pk.
11994.4437 out of 5 Stars. 1199 reviews4.4437 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingNurri 30g Protein Strawberry Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Members-only priceNurri 30g Protein Strawberry Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
1214.1901 out of 5 Stars. 121 reviews4.1901 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingEnsure Original Nutrition Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct., $31.78, $0.17/foz
$3178current price $31.78$0.17/fozEnsure Original Nutrition Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct.
62264.7987 out of 5 Stars. 6226 reviews4.7987 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingOWYN Pro Elite 32g Keto Plant Protein Shake, Chocolate 11.15 fl. oz., 15 pk., $25.78, $0.15/foz
$2578current price $25.78$0.15/fozOWYN Pro Elite 32g Keto Plant Protein Shake, Chocolate 11.15 fl. oz., 15 pk.
77283.9028 out of 5 Stars. 7728 reviews3.9028 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Exciting Multi-Flavor Citrus Pack
Experience the trusted performance and great taste of our athlete-favorite citrus flavors, now available in a convenient multi-flavor pack. This exciting assortment is perfect for those who love variety and crave a delicious blend of natural fruit flavors.
Delicious Blend of Natural Fruit Flavors
Each flavor in this pack is crafted with a delightful combination of natural fruit tastes, ensuring a refreshing and enjoyable experience every time. Perfect for active lifestyles or simply savoring a burst of citrus goodness.
Specifications
Net Weight: 1.35 lbs
Includes: 12 count
Ingredients: Organic Tapioca Syrup, Organic Cane Sugar, Organic Honey, Organic White Grape Juice Concentrate, Pectin, Organic Flavors, Citric Acid, Organic Colors (Organic Black Carrot Juice, Organic Turmeric, Organic Annatto and Organic Spirulina Extracts), Sodium Citrate, Vitamin C (Ascorbic Acid), Potassium Citrate, Organic Sunflower Oil, Organic Carnauba Wax.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-2 of 2 reviews
Verified Purchase
love the citrus flavor, great gym booster
Verified Purchase
Disappointed! Honey Stinger has reduced the number of chews per packet from 12 in March of 2026 to 6 in July of 2026. But the price is the same! Cheapskates! Honey Stinger has lost me as a customer!
Items you may like
simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz., $10.68, $0.89/oz
Sponsored$1068current price $10.68$0.89/ozsimplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
15994.3046 out of 5 Stars. 1599 reviews4.3046 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingForce Factor Total Beets Soft Chews, Açai Berry, 90 ct., $14.98, Was $18.98, $0.17/ea
Instant Savings
Now$1498current price Now $14.98, Was $18.98$18.98$0.17/ea$4 offEnds Sep 30Force Factor Total Beets Soft Chews, Açai Berry, 90 ct.
17544.5331 out of 5 Stars. 1754 reviews4.5331 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingGNC Mega Men Performance and Vitality Vitapak Program, 30 ct.
Members-only priceGNC Mega Men Performance and Vitality Vitapak Program, 30 ct.
8734.6621 out of 5 Stars. 873 reviews4.6621 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingVital Proteins Collagen Peptides Powder, Unflavored, 1.5 lbs.
SponsoredMembers-only priceVital Proteins Collagen Peptides Powder, Unflavored, 1.5 lbs.
216464.6452 out of 5 Stars. 21646 reviews4.6452 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527124.606 out of 5 Stars. 52712 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1937144.8418 out of 5 Stars. 193714 reviews4.8418 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs., $6.97, $3.48/lb
$697current price $6.97$3.48/lbStrawberries, 2 lbs.
396804.416 out of 5 Stars. 39680 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryClorox Disinfecting Cleaning Wipes, Bleach Free, Fresh Scent and Crisp Lemon, 5 pk., 425 Wipes Total, $18.78, $0.04/ea
$1878current price $18.78$0.04/eaFrom $18.78Clorox Disinfecting Cleaning Wipes, Bleach Free, Fresh Scent and Crisp Lemon, 5 pk., 425 Wipes Total
434384.8217 out of 5 Stars. 43438 reviews4.8217 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1542704.8589 out of 5 Stars. 154270 reviews4.8589 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGlucerna 12g Protein Small Meal Replacement Shake, Homemade Vanilla 8 fl. oz., 24 pk., $35.98, Was $37.98, $1.50/ea
Now$3598current price Now $35.98, Was $37.98$37.98$1.50/ea$2 offGlucerna 12g Protein Small Meal Replacement Shake, Homemade Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.
10604.717 out of 5 Stars. 1060 reviews4.717 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk., $15.78, $0.05/foz
$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
32724.8099 out of 5 Stars. 3272 reviews4.8099 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk., $15.48, $0.04/foz
$1548current price $15.48$0.04/fozPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.
39694.8125 out of 5 Stars. 3969 reviews4.8125 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk., $15.98, $0.03/foz
$1598current price $15.98$0.03/fozPOWERADE Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 24 pk.
19704.7838 out of 5 Stars. 1970 reviews4.7838 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingZbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk., $22.68
$2268current price $22.68Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.
19034.6453 out of 5 Stars. 1903 reviews4.6453 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct., $27.98, $1.22/ea
$2798current price $27.98$1.22/eaPure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct.
47194.591 out of 5 Stars. 4719 reviews4.591 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping