Gardetto's Honey Mustard Snack Mix
Shipping

Highlights
- Snack mix with breadsticks, pretzels, and roasted rye chips coated in honey mustard seasoning
- Sweet and savory honey mustard flavor for a unique alternative to ordinary pub or party mix
- Inspired by the Gardetto family recipe for a delicious mix of taste and textures
- Designed for easy, everyday enjoyment
- Serve it for game day, BBQs, tailgates, or movie nights, or keep it on hand for everyday snacking
Frito Lay Family Fun Snack Mix Variety Pack, 50 pk. $18.48

Frito Lay Family Fun Snack Mix Variety Pack, 50 pk.


Members also considered
Utz Pub Mix, 44 oz. $9.48 $0.22/oz
Sponsored$948current price $9.48$0.22/ozUtz Pub Mix, 44 oz.
32274.4078 out of 5 Stars. 3227 reviews4.4078 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCombos Stuffed Baked Pretzel Snacks, Variety Pack, 1.76 oz, 18 pk. $9.98 $0.31/oz
$998current price $9.98$0.31/ozCombos Stuffed Baked Pretzel Snacks, Variety Pack, 1.76 oz, 18 pk.
124.6667 out of 5 Stars. 12 reviews4.6667 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingSnack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz. $9.84 $0.49/oz
$984current price $9.84$0.49/ozSnack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.
5674.5891 out of 5 Stars. 567 reviews4.5891 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSnyder's of Hanover Variety Pack Pretzel Pieces, 2.25 oz., 20 pk. $13.64 $0.30/oz
Sponsored$1364current price $13.64$0.30/ozSnyder's of Hanover Variety Pack Pretzel Pieces, 2.25 oz., 20 pk.
3484.6609 out of 5 Stars. 348 reviews4.6609 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingDot’s Chipotle Honey 35oz $9.98
$998current price $9.98Dot’s Chipotle Honey 35oz
Available for Pickup or ShippingPickupShipping
About this item
Product details
Bold Flavor Meets Satisfying Crunch
Gardetto's Honey Mustard Snack Mix combines crispy breadsticks, crunchy pretzels, and roasted rye chips, all coated in a sweet and savory honey mustard seasoning. Each bite delivers a bold mix of textures and flavors, making snack time anything but ordinary.
Crafted with Care and Quality
Inspired by the signature Gardetto family recipe, this snack mix is naturally flavored with the tangy taste of mustard and the sweetness of honey. With no cholesterol and 0g trans fat per serving, it’s a flavorful choice you can feel good about enjoying.
Perfect for Any Occasion
The 36-oz bulk snack bag is ideal for stocking up and sharing with family and friends. Whether it’s game day, BBQs, tailgates, or movie nights, this mix is a crowd-pleaser. It’s also great for lunch boxes, office snacks, or as a go-to pub mix for gatherings.
Convenient and Craveworthy
With its bold flavor and satisfying crunch, Gardetto's Honey Mustard Snack Mix is perfect for sharing, grabbing, and going back for more. Keep it in your pantry for everyday snacking or bring it along to your next event for a quick and easy treat everyone will love.
Specifications
Net Weight: 36 oz.
Ingredients: enriched flour (wheat flour, niacin, iron, thiamin mononitrate, riboflavin, folic acid), vegetable oil (soybean, high oleic canola, high oleic soybean, high oleic sunflower, palm, palm olein and/or fractionated palm), rye flour, sugar, salt, contains 2% or less of: yeast, onion powder, butter flavor, monosodium glutamate, corn maltodextrin, malted barley flour, dried prepared mustard (vinegar solids, mustard seed, salt, turmeric), brown sugar, spices (including mustard), modified corn starch, citric acid, garlic powder, horseradish powder, natural flavors, dijon mustard (vinegar, mustard seed, salt, white wine, citric acid, tartaric acid, spices), honey, vinegar solids, turmeric extract (for color), fumaric acid, caraway, sodium diacetate, caramel color, freshness preserved by bht. Contains: wheat ingredients.
Member ratings & reviews
Items you may like
SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea
Sponsored$1848current price $18.48$0.62/eaSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
35634.7505 out of 5 Stars. 3563 reviews4.7505 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs. $6.98 $0.20/oz
$698current price $6.98$0.20/ozUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.
12924.719 out of 5 Stars. 1292 reviews4.719 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Mini Twist Pretzels, 60 oz. $8.54 $0.14/oz
$854current price $8.54$0.14/ozUtz Mini Twist Pretzels, 60 oz.
27904.6262 out of 5 Stars. 2790 reviews4.6262 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea
Sponsored$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75214.8101 out of 5 Stars. 7521 reviews4.8101 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSnack Factory Variety Pack Pretzel Crisps, 1.5 oz., 24 pk. $18.98 $0.79/ea
$1898current price $18.98$0.79/eaSnack Factory Variety Pack Pretzel Crisps, 1.5 oz., 24 pk.
1514.5762 out of 5 Stars. 151 reviews4.5762 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingFrankford Body Parts Gummy Candy Coffin Box, 100 pcs. $11.98
$1198current price $11.98Frankford Body Parts Gummy Candy Coffin Box, 100 pcs.
Available for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528144.6059 out of 5 Stars. 52814 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397274.4154 out of 5 Stars. 39727 reviews4.4154 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
743184.6652 out of 5 Stars. 74318 reviews4.6652 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545434.8588 out of 5 Stars. 154543 reviews4.8588 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627604.8196 out of 5 Stars. 62760 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk. $13.98 $0.30/oz
$1398current price $13.98$0.30/ozNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
54354.701 out of 5 Stars. 5435 reviews4.701 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz
$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
29214.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews4.8367 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea
$998current price $9.98$0.28/eaNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
58684.6972 out of 5 Stars. 5868 reviews4.6972 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk. $7.18 $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59484.6748 out of 5 Stars. 5948 reviews4.6748 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping