GO2snax, Hard Salami, Mild Cheddar Cheese, Chocolatey Caramels & Almonds, 2.15 oz. Each, 6 pk.
Curbside Pickup

Highlights
- Hard salami, mild cheddar cheese, milk chocolatey caramels, roasted & salted almonds
- 11g of protein per serving
- Perfectly portioned snacks for on-the-go lifestyles
Cabot Seriously Sharp Cheddar Cheese 2 lbs., $8.97, $4.49/lb

Cabot Seriously Sharp Cheddar Cheese 2 lbs.


Members also considered
Sargento Fun! Balanced Breaks Variety Snack Kit, 2 oz., 8 ct., $11.47, $1.43/ea
Sponsored$1147current price $11.47$1.43/eaSargento Fun! Balanced Breaks Variety Snack Kit, 2 oz., 8 ct.
1194.4286 out of 5 Stars. 119 reviews4.4286 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryOld Wisconsin Natural Cut Turkey Smoked Sausage & Colby Jack Cheese Bites, 1.5 oz., 6 ct., $8.84, $1.47/ea
$884current price $8.84$1.47/eaOld Wisconsin Natural Cut Turkey Smoked Sausage & Colby Jack Cheese Bites, 1.5 oz., 6 ct.
754.3733 out of 5 Stars. 75 reviews4.3733 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFrigo Cheese Heads Snack Sticks Mild Cheddar Cheese & Turkey Sausage, 24 Count, 18.9 oz., $10.47
$1047current price $10.47Frigo Cheese Heads Snack Sticks Mild Cheddar Cheese & Turkey Sausage, 24 Count, 18.9 oz.
56154.8561 out of 5 Stars. 5615 reviews4.8561 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMini Babybel Pro Snack Cheese, 26 Pack (18.3 oz.), $5.72, Was $10.48
SponsoredNow$572current price Now $5.72, Was $10.48$10.48$4.76 offMini Babybel Pro Snack Cheese, 26 Pack (18.3 oz.)
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryArla Havarti and Gouda Cheese Snack, 24 ct., $8.74, $0.36/ea
$874current price $8.74$0.36/eaArla Havarti and Gouda Cheese Snack, 24 ct.
31064.7299 out of 5 Stars. 3106 reviews4.7299 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs., $8.96, $4.48/lb
$896current price $8.96$4.48/lbMember's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs.
45274.6709 out of 5 Stars. 4527 reviews4.6709 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cracker Cut Gourmet Selection Imported Cheese Tray, 32 oz., $13.88, $0.43/oz
$1388current price $13.88$0.43/ozMember's Mark Cracker Cut Gourmet Selection Imported Cheese Tray, 32 oz.
25404.622 out of 5 Stars. 2540 reviews4.622 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Bold Flavor and Quality Ingredients
GO2snax Hard Salami, Mild Cheddar Cheese, Chocolatey Caramels & Almonds is the ultimate grab-and-go snack for those who crave bold flavors and premium ingredients. Each tray features rich slices of hard salami paired with smooth, creamy mild cheddar cheese, creating a classic deli-style combination that’s both savory and satisfying.
Perfectly Balanced Snack Experience
To elevate the snacking experience, roasted almonds add a delightful crunch and a source of plant-based protein, while chocolatey caramels provide just the right touch of sweetness. Together, these components deliver a harmonious blend of salty, creamy, crunchy, and sweet flavors, making every bite a treat.
Convenient and Fresh Design
Crafted for busy lifestyles, GO2snax trays are designed for convenience and freshness. The multi-compartment packaging ensures each ingredient stays flavorful and ready to enjoy, whether you’re at work, traveling, or refueling after a workout.
Quality You Can Trust
Developed by Reichel Foods, a leader in fresh, on-the-go snacking, this product reflects a commitment to quality, innovation, and freshness. GO2snax Hard Salami, Mild Cheddar Cheese, Chocolatey Caramels & Almonds proves that convenience and great taste can come together in one perfectly balanced snack.
Specifications
- Keep Refrigerated
- Net Weight: 12.9 oz.
Ingredients: Hard Salami: Pork, Beef, Salt, Dextrose, Contains 2% Or Less Of Flavorings, Lactic Acid Starter Culture, Natural Smoke Flavor, Sodium Nitrite, Spices, Vitamin C (Sodium Ascorbate), Bha, Bht, Citric Acid (To Protect Flavor). Mild Cheddar Cheese: Cheddar Cheese (Pasteurized Milk, Cheese Culture, Salt, Enzymes, Annatto [Vegetable Color]), Potato Starch And Powdered Cellulose (To Prevent Caking), Natamycin (Mold Inhibitor). Milk Chocolatey Caramels: Sugar, Palm Kernel Oil, Corn Syrup, Sweetened Condensed Milk (Whole Milk, Sugar), Whole Milk Powder, Nonfat Dry Milk, Cocoa Powder Processed With Alkali, Heavy Cream, Butter (Cream, Salt), Hydrogenated Palm Oil, Soy Lecithin (An Emulsifier), Salt, Natural Flavor(S) And Artificial Flavor(S), Natural Vanilla Extract, Potassium Sorbate (Preservative), Natural Flavors. Almonds: Almonds, Vegetable Oil (Cottonseed Oil And/Or Sunflower Seed Oil), Sea Salt
Contains: Milk, Soy & Almonds
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 35 reviews
Verified Purchase
Must have snack! Celiac/Gluten free safe!
Please don't stop selling these Sam's Club!!!! I have been buying these ever since I found them in maybe January? The perfect snack/lunch on the go. I even contacted the company to make sure they were gluten free/celiac safe & my celiac dad was able to eat these with no problem- he loaded up before going back to WA where they don't have a Sam's Club. The almonds taste so fresh and delicious, the salami is such a good texture and flavor, the caramels are amazing, and cheese is good! I buy them every trip usually two boxes at a time.
Verified Purchase
Great way to get protein
These are great. All the protein and just a little something sweet to round it out. My granddaughter loves them to.
Verified Purchase
Easy Snack
My husband loved the salami. I liked the flavor, felt like I needed some crackers to go with it.
Other popular items in Cheese
Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.), $7.28, $0.30/oz
Sponsored$728current price $7.28$0.30/ozAthenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.)
42544.8343 out of 5 Stars. 4254 reviews4.8343 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Flamin' Jack Cheese, priced per pound, $16.44, $5.48/lb
$1644current price $16.44avg. price$5.48/lbFinal cost by weightMember's Mark Flamin' Jack Cheese, priced per pound
10004.652 out of 5 Stars. 1000 reviews4.652 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk., $5.97, $0.19/oz
$597current price $5.97$0.19/ozMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk.
78804.8032 out of 5 Stars. 7880 reviews4.8032 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPhiladelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk., $6.28, Was $7.28, $1.57/ea
Instant Savings
SponsoredNow$628current price Now $6.28, Was $7.28$7.28$1.57/ea$1 offEnds Dec 31Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.
186804.8857 out of 5 Stars. 18680 reviews4.8857 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct., $9.47, $0.20/ea
$947current price $9.47$0.20/eaFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct.
80214.8413 out of 5 Stars. 8021 reviews4.8413 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Light String Cheese 36 ct., $7.27, $0.20/ea
$727current price $7.27$0.20/eaMember's Mark Light String Cheese 36 ct.
66814.5888 out of 5 Stars. 6681 reviews4.5888 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527614.6059 out of 5 Stars. 52761 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
396904.416 out of 5 Stars. 39690 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1937854.8417 out of 5 Stars. 193785 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
742744.6653 out of 5 Stars. 74274 reviews4.6653 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs., $6.97, $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314234.4705 out of 5 Stars. 31423 reviews4.4705 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb., $6.98, $3.49/lb
$698current price $6.98$3.49/lbMember's Mark Smoked Provolone Cheese Slices, 2 lb.
33804.6814 out of 5 Stars. 3380 reviews4.6814 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz., $10.74, $0.45/oz
$1074current price $10.74$0.45/ozMember's Mark Shredded Parmesan Cheese, 24 oz.
44974.6398 out of 5 Stars. 4497 reviews4.6398 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct., $10.72, $0.41/ea
$1072current price $10.72$0.41/eaMini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct.
58824.8135 out of 5 Stars. 5882 reviews4.8135 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Sharp Cheddar Finely Shredded Cheese 2 pk., $7.36, $0.23/oz
$736current price $7.36$0.23/ozMember's Mark Sharp Cheddar Finely Shredded Cheese 2 pk.
33044.763 out of 5 Stars. 3304 reviews4.763 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery