BUILT Puff Protein Bar, Variety Pack, 13 ct.
Shipping

Highlights
- 13 individual Built Puff Protein Bars
- Puffs provide a satisfying light and fluffy texture reminiscent of a chocolate-covered marshmallow
- Perfect guilt-free snack for on-the-go or satisfying that afternoon sweet tooth
- Protein bar that caters to gluten-sensitive and celiac-friendly diets,
Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct. $22.48 $0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.


Members also considered
Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct. $22.48 $0.77/oz
Sponsored$2248current price $22.48$0.77/ozChef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.
47144.6703 out of 5 Stars. 4714 reviews4.6703 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct. $19.94 $1.53/ea
$1994current price $19.94$1.53/eaBUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.
31674.4743 out of 5 Stars. 3167 reviews4.4743 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct. $19.98
$1998current price $19.98BUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.
7683.9453 out of 5 Stars. 768 reviews3.9453 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingsimplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz. $10.68 $0.89/oz
Sponsored$1068current price $10.68$0.89/ozsimplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
15994.3046 out of 5 Stars. 1599 reviews4.3046 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBUILT Bar Sour Puff Protein Bars, Variety Pack, 13 ct. $15.98 $1.23/ea
$1598current price $15.98$1.23/eaBUILT Bar Sour Puff Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.
2674.3558 out of 5 Stars. 267 reviews4.3558 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingQuest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct. $27.68 $1.98/ea
$2768current price $27.68$1.98/eaQuest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct.
25204.3806 out of 5 Stars. 2520 reviews4.3806 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct. $27.98 $1.22/ea
$2798current price $27.98$1.22/eaPure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct.
47304.5911 out of 5 Stars. 4730 reviews4.5911 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCLIF BUILDERS Gluten Free Protein Bars, Variety Pack, 18 pk. $21.48 $1.19/ea
$2148current price $21.48$1.19/eaCLIF BUILDERS Gluten Free Protein Bars, Variety Pack, 18 pk.
10754.6884 out of 5 Stars. 1075 reviews4.6884 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Protein-Packed Goodness
Enjoy 17g of high-quality protein in every Built Puff Protein Bar. These bars are perfect for fueling your active lifestyle and supporting muscle recovery, making them an excellent choice for a post-workout snack or a quick energy boost.Collagen Peptides in Every Bite
Each bar is infused with collagen peptides, offering support for the health of your hair, skin, nails, and joints. It's a delicious way to incorporate collagen into your daily routine.Guilt-Free Snacking
With only 150 calories per bar, Built Puffs are a guilt-free treat that satisfies your sweet tooth without compromising your goals. Whether you're on the go or need an afternoon pick-me-up, these bars are a perfect choice.Soft, Marshmallowy Texture
Indulge in the light and fluffy texture of these protein bars, reminiscent of a chocolate-covered marshmallow. The smooth and delicious taste ensures every bite is a pleasure, without the chalky aftertaste found in many protein bars.Gluten-Free and Delicious
Built Puff Protein Bars are gluten-free, making them a safe and tasty option for those with gluten sensitivities or celiac-friendly diets. Enjoy peace of mind while savoring this satisfying snack.Specifications
Net Weight: 21.92 ounces
Cookies N' Cream Puff Ingredients: premium collagen protein blend (partially hydrolyzed whey protein isolate, collagen), glycerin, sugar, water, palm kernel oil, gelatin, cookie bits (wheat, flour, sugar, palm oil, cocoa processed with alkali, salt, sodium bicarbonate), nonfat dry milk, milk, natural flavors, cocoa processed with alkali, soy lecithin, salt, cultured dextrose. Contains: milk, soy, wheat. May contain: peanuts and tree nuts.
Coconut Puff Ingredients: premium collagen protein blend (partially hydrolyzed whey protein isolate, collagen), glycerin, sugar, water, palm and palm kernel oil, cocoa processed with alkali, gelatin, natural flavors, cultured dextrose, nonfat milk, soy lecithin. Contains: milk, soy. May contain: peanuts and tree nuts.
Member ratings & reviews
Items you may like
Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
SponsoredMembers-only priceNurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
13634.3888 out of 5 Stars. 1363 reviews4.3888 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingZbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk. $22.68
$2268current price $22.68Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.
19114.6447 out of 5 Stars. 1911 reviews4.6447 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPBfit Classic Peanut Butter 8g Powdered Peanut Butter Spread, 1.87 lbs.
See price in cartPBfit Classic Peanut Butter 8g Powdered Peanut Butter Spread, 1.87 lbs.
18894.8571 out of 5 Stars. 1889 reviews4.8571 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGNC Mega Men Performance and Vitality Vitapak Program, 30 ct.
SponsoredMembers-only priceGNC Mega Men Performance and Vitality Vitapak Program, 30 ct.
8734.6621 out of 5 Stars. 873 reviews4.6621 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingEnsure Plus Nutrition Shake, Small Meal Replacement Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct. $42.48 $0.22/foz
$4248current price $42.48$0.22/fozEnsure Plus Nutrition Shake, Small Meal Replacement Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct.
21734.8311 out of 5 Stars. 2173 reviews4.8311 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingOnce Upon a Farm Organic Protein Bar, Cinnamon Roll, 12.8 oz., 8 ct. $13.94
$1394current price $13.94Once Upon a Farm Organic Protein Bar, Cinnamon Roll, 12.8 oz., 8 ct.
25 out of 5 Stars. 2 reviews5 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939674.8417 out of 5 Stars. 193967 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527394.606 out of 5 Stars. 52739 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545824.8587 out of 5 Stars. 154582 reviews4.8587 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627894.8197 out of 5 Stars. 62789 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryOrgain 20g Plant Based Protein Shake, Chocolate 11 fl. oz. 12 pk.
Members-only priceOrgain 20g Plant Based Protein Shake, Chocolate 11 fl. oz. 12 pk.
5074.3037 out of 5 Stars. 507 reviews4.3037 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingOptimum Nutrition Essential Amino Energy + Electrolytes Sparkling Hydration Drink, Blueberry Lemonade 12 ct. $19.88 $0.14/foz
$1988current price $19.88$0.14/fozOptimum Nutrition Essential Amino Energy + Electrolytes Sparkling Hydration Drink, Blueberry Lemonade 12 ct.
534.6981 out of 5 Stars. 53 reviews4.6981 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk. $15.48 $0.04/foz
$1548current price $15.48$0.04/fozPropel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.
39824.8124 out of 5 Stars. 3982 reviews4.8124 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz
$1578current price $15.78$0.05/fozGatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
32774.8102 out of 5 Stars. 3277 reviews4.8102 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping