October Holiday Inspiration

Prices may vary in club and online
Sort by|

Tramontina Enameled Cast Iron 7-Quart Covered Round Dutch Oven $53.98

Tramontina Enameled Cast Iron 7-Quart Covered Round Dutch Oven
Sponsored
current price $53.98

Tramontina Enameled Cast Iron 7-Quart Covered Round Dutch Oven

4.7581 out of 5 stars
4.7581 out of 5 Stars. 3651 reviews
Available for Shipping

ASUS ROG Strix GA35 Gaming Desktop | GeForce RTX 3070 | Factory Overclocked AMD Ryzen 7 5800X | 32GB RAM | 1TB SSD $1,299.00 Was $1,579.00

Instant Savings
ASUS ROG Strix GA35 Gaming Desktop | GeForce RTX 3070 | Factory Overclocked AMD Ryzen 7 5800X | 32GB RAM | 1TB SSD
Sponsored
current price Now $1,299.00, Was $1,579.00
$280 off
Ends Oct 03

ASUS ROG Strix GA35 Gaming Desktop | GeForce RTX 3070 | Factory Overclocked AMD Ryzen 7 5800X | 32GB RAM | 1TB SSD

2.75 out of 5 stars
2.75 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct. $4.96 Was $5.96 $0.41/ea

Instant Savings
Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.
current price Now $4.96, Was $5.96
$0.41/ea
$1 off
Ends Nov 06

Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.

4.6348 out of 5 stars
4.6348 out of 5 Stars. 11568 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz. $4.54 $0.14/oz

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.
current price $4.54
$0.14/oz

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.

4.6813 out of 5 stars
4.6813 out of 5 Stars. 3703 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pumpkin Pie Spice Seasoning Blend, 5.6 oz. $5.98 $1.07/oz

Member's Mark Pumpkin Pie Spice Seasoning Blend, 5.6 oz.
Sponsored
current price $5.98
$1.07/oz

Member's Mark Pumpkin Pie Spice Seasoning Blend, 5.6 oz.

4.6713 out of 5 stars
4.6713 out of 5 Stars. 362 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml $11.29 $0.45/foz

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
current price $11.29
$0.45/foz

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml

4.6094 out of 5 stars
4.6094 out of 5 Stars. 1270 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct. $7.96 $0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
current price $7.96
$0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.

4.6041 out of 5 stars
4.6041 out of 5 Stars. 8888 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pacifica 7-Piece Expandable Dining Set $899.00

Member's Mark Pacifica 7-Piece Expandable Dining Set
current price $899.00

Member's Mark Pacifica 7-Piece Expandable Dining Set

4.0703 out of 5 stars
4.0703 out of 5 Stars. 128 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz. $6.73 $0.14/oz

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.
current price $6.73
$0.14/oz

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.

4.4017 out of 5 stars
4.4017 out of 5 Stars. 4892 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Hybrid Mattress $299.00

Member’s Mark Hybrid Mattress
current price $299.00
Options from $299.00 – $599.00

Member’s Mark Hybrid Mattress

4.2125 out of 5 stars
4.2125 out of 5 Stars. 433 reviews
Available for Shipping

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound $101.32 $6.47/lb

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound
current price $101.32
avg. price
$6.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound

4.3641 out of 5 stars
4.3641 out of 5 Stars. 1126 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Hotel Premier Collection 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Sheet Set, Assorted Sizes $79.98

Member’s Mark Hotel Premier Collection 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Sheet Set, Assorted Sizes
Brown Stone , variant on Member’s Mark Hotel Premier Collection 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Sheet Set, Assorted Sizes
Terracotta Dream, variant on Member’s Mark Hotel Premier Collection 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Sheet Set, Assorted Sizes
Artic White , variant on Member’s Mark Hotel Premier Collection 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Sheet Set, Assorted Sizes
Grey Grove, variant on Member’s Mark Hotel Premier Collection 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Sheet Set, Assorted Sizes
current price $79.98
Options from $59.98 – $109.98

Member’s Mark Hotel Premier Collection 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Sheet Set, Assorted Sizes

4.5309 out of 5 stars
4.5309 out of 5 Stars. 4464 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Men's Straight Fit Premium Stretch Denim Jeans $15.98

Member's Mark Men's Straight Fit Premium Stretch Denim Jeans
Deep Indigo, variant on Member's Mark Men's Straight Fit Premium Stretch Denim Jeans
Tinted Medium Wash, variant on Member's Mark Men's Straight Fit Premium Stretch Denim Jeans
Dark Wash, variant on Member's Mark Men's Straight Fit Premium Stretch Denim Jeans
Light Wash - Online Only, variant on Member's Mark Men's Straight Fit Premium Stretch Denim Jeans
current price $15.98

Member's Mark Men's Straight Fit Premium Stretch Denim Jeans

4.4395 out of 5 stars
4.4395 out of 5 Stars. 4405 reviews
Available for Shipping

Lifetime 6' Commercial Grade Stacking Folding Table, Assorted Colors $79.98

Lifetime 6' Commercial Grade Stacking Folding Table, Assorted Colors
White Granite, variant on Lifetime 6' Commercial Grade Stacking Folding Table, Assorted Colors
Almond, variant on Lifetime 6' Commercial Grade Stacking Folding Table, Assorted Colors
Black Silver Frame, variant on Lifetime 6' Commercial Grade Stacking Folding Table, Assorted Colors
Black Gray Frame, variant on Lifetime 6' Commercial Grade Stacking Folding Table, Assorted Colors
current price $79.98

Lifetime 6' Commercial Grade Stacking Folding Table, Assorted Colors

4.8422 out of 5 stars
4.8422 out of 5 Stars. 1464 reviews
Available for Shipping or Pickup

Lifetime 8' Commercial Grade Folding Table $109.00

Lifetime 8' Commercial Grade Folding Table
Black, variant on Lifetime 8' Commercial Grade Folding Table
White Granite, variant on Lifetime 8' Commercial Grade Folding Table
current price $109.00
From $109.00

Lifetime 8' Commercial Grade Folding Table

4.7361 out of 5 stars
4.7361 out of 5 Stars. 879 reviews
Available for Shipping or Pickup

Red Lobster Cheddar Bay Biscuit Mix, 4 pk. $8.48 $2.12/ea

Red Lobster Cheddar Bay Biscuit Mix, 4 pk.
current price $8.48
$2.12/ea

Red Lobster Cheddar Bay Biscuit Mix, 4 pk.

4.7622 out of 5 stars
4.7622 out of 5 Stars. 2670 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Hotel Premier 6-Piece Towel Set $29.98

Member's Mark Hotel Premier 6-Piece Towel Set
Olive, variant on Member's Mark Hotel Premier 6-Piece Towel Set
Brownstone, variant on Member's Mark Hotel Premier 6-Piece Towel Set
Dry Sand, variant on Member's Mark Hotel Premier 6-Piece Towel Set
Stone Tile, variant on Member's Mark Hotel Premier 6-Piece Towel Set
current price $29.98

Member's Mark Hotel Premier 6-Piece Towel Set

4.7201 out of 5 stars
4.7201 out of 5 Stars. 1890 reviews
Available for Shipping

Meiomi Pinot Noir Wine, 750 ml $19.99 $0.79/foz

Meiomi Pinot Noir Wine, 750 ml
current price $19.99
$0.79/foz

Meiomi Pinot Noir Wine, 750 ml

4.808 out of 5 stars
4.808 out of 5 Stars. 1323 reviews
Available for Pickup or Delivery

Cushion Cut Solitaire Diamond Ring in 18K Gold $8,199.00 Was $10,299.00

Cushion Cut Solitaire Diamond Ring in 18K Gold
Yellow Gold, variant on Cushion Cut Solitaire Diamond Ring in 18K Gold
White Gold, variant on Cushion Cut Solitaire Diamond Ring in 18K Gold
current price Now $8,199.00, Was $10,299.00
$2100 off

Cushion Cut Solitaire Diamond Ring in 18K Gold

Available for Shipping

1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring $3,999.00

1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring
White Gold, variant on 1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring
Rose Gold, variant on 1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring
Yellow Gold, variant on 1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring
Platinum, variant on 1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring
current price $3,999.00

1.73 CT. T.W. Cushion Cut Diamond Ring

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Honeycrisp Apples, 4 lbs. $6.92 $1.73/lb

Honeycrisp Apples, 4 lbs.
current price $6.92
$1.73/lb

Honeycrisp Apples, 4 lbs.

4.4661 out of 5 stars
4.4661 out of 5 Stars. 10157 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk. $5.98 Was $7.48 $0.13/oz

Instant Savings
Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.
current price Now $5.98, Was $7.48
$0.13/oz
$1.50 off
Ends Oct 19

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.

4.7566 out of 5 stars
4.7566 out of 5 Stars. 1319 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Creed Aventus Eau de Parfum, 3.3 fl oz $349.00

Creed Aventus Eau de Parfum, 3.3 fl oz
current price $349.00

Creed Aventus Eau de Parfum, 3.3 fl oz

3.8281 out of 5 stars
3.8281 out of 5 Stars. 64 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Stella Rosa Stellabration Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk. $24.99 $5.00/ea

Stella Rosa Stellabration Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.
current price $24.99
$5.00/ea

Stella Rosa Stellabration Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.

4.8163 out of 5 stars
4.8163 out of 5 Stars. 343 reviews
Available for Pickup or Delivery

Diamond Cut Bead Bolo Bracelet in 14K Gold $649.00

Diamond Cut Bead Bolo Bracelet in 14K Gold
current price $649.00

Diamond Cut Bead Bolo Bracelet in 14K Gold

4.3529 out of 5 stars
4.3529 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

De'Longhi Magnifica XS Fully Automatic Espresso and Cappuccino Machine $599.98

De'Longhi Magnifica XS Fully Automatic Espresso and Cappuccino Machine
current price $599.98

De'Longhi Magnifica XS Fully Automatic Espresso and Cappuccino Machine

4.3913 out of 5 stars
4.3913 out of 5 Stars. 138 reviews
Available for Shipping

Asparagus, 2 lbs. $10.25 $5.12/lb

Asparagus, 2 lbs.
current price $10.25
$5.12/lb

Asparagus, 2 lbs.

4.4634 out of 5 stars
4.4634 out of 5 Stars. 8022 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Roblox Email Delivery Gift Card + Exclusive Virtual Item, Various Amounts $22.48

Roblox Email Delivery Gift Card + Exclusive Virtual Item, Various Amounts
current price $22.48
Options from $22.48 – $89.92

Roblox Email Delivery Gift Card + Exclusive Virtual Item, Various Amounts

3.9255 out of 5 stars
3.9255 out of 5 Stars. 537 reviews
Available for Email delivery

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct. $19.93 $0.33/ea

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.
current price $19.93
$0.33/ea

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.

4.3374 out of 5 stars
4.3374 out of 5 Stars. 1888 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Roblox Gift Card, Various Amounts $22.48

Roblox Gift Card, Various Amounts
current price $22.48
Options from $22.48 – $89.92

Roblox Gift Card, Various Amounts

3.6982 out of 5 stars
3.6982 out of 5 Stars. 222 reviews
Available for Shipping

Embr Wave Cooling and Warming Wristband Luxury Bundle

Embr Wave Cooling and Warming Wristband Luxury Bundle
Rose Gold, variant on Embr Wave Cooling and Warming Wristband Luxury Bundle
Black, variant on Embr Wave Cooling and Warming Wristband Luxury Bundle
Members-only price

Embr Wave Cooling and Warming Wristband Luxury Bundle

4.2958 out of 5 stars
4.2958 out of 5 Stars. 71 reviews
Available for Shipping

Round Cut Diamond Tennis Bracelet in 14K Gold $2,399.00

Round Cut Diamond Tennis Bracelet in 14K Gold
White Gold, variant on Round Cut Diamond Tennis Bracelet in 14K Gold
Yellow Gold, variant on Round Cut Diamond Tennis Bracelet in 14K Gold
current price $2,399.00
Options from $2,399.00 – $3,199.00

Round Cut Diamond Tennis Bracelet in 14K Gold

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 40 reviews
Available for Shipping

2.00 CT. T.W. Diamond Ring in 14K Gold $2,299.00

2.00 CT. T.W. Diamond Ring in 14K Gold
current price $2,299.00

2.00 CT. T.W. Diamond Ring in 14K Gold

4.4444 out of 5 stars
4.4444 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Diamond Riviera Necklace in 14K Gold $5,999.00 Was $6,499.00

Diamond Riviera Necklace in 14K Gold
current price Now $5,999.00, Was $6,499.00
Options from $4,299.00 – $6,999.00
$500 off

Diamond Riviera Necklace in 14K Gold

3.5455 out of 5 stars
3.5455 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

1.40 CT. T.W. Round Cut Diamond Solitaire Stud Earrings in 18K Gold $3,599.00

1.40 CT. T.W. Round Cut Diamond Solitaire Stud Earrings in 18K Gold
White Gold, variant on 1.40 CT. T.W. Round Cut Diamond Solitaire Stud Earrings in 18K Gold
White Gold-SO, variant on 1.40 CT. T.W. Round Cut Diamond Solitaire Stud Earrings in 18K Gold
Yellow Gold, variant on 1.40 CT. T.W. Round Cut Diamond Solitaire Stud Earrings in 18K Gold
current price $3,599.00

1.40 CT. T.W. Round Cut Diamond Solitaire Stud Earrings in 18K Gold

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz. $12.98 $0.23/oz

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.
current price $12.98
$0.23/oz

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3219 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz. $5.98 $0.10/oz

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.
current price $5.98
$0.10/oz

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 7209 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Duvet Cover Set, Assorted Sizes - King Grey Grove $69.98

Member's Mark 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Duvet Cover Set, Assorted Sizes - King Grey Grove
Soft Sea, variant on Member's Mark 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Duvet Cover Set, Assorted Sizes - King Grey Grove
Grey Grove, variant on Member's Mark 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Duvet Cover Set, Assorted Sizes - King Grey Grove
Gray Bisque, variant on Member's Mark 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Duvet Cover Set, Assorted Sizes - King Grey Grove
Terracotta Dream, variant on Member's Mark 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Duvet Cover Set, Assorted Sizes - King Grey Grove
current price $69.98
Options from $69.98 – $79.98

Member's Mark 700-Thread-Count Solid Egyptian Cotton Duvet Cover Set, Assorted Sizes - King Grey Grove

4.3649 out of 5 stars
4.3649 out of 5 Stars. 74 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 9" New York Style Pumpkin Cheesecake, Frozen, 14 slices $18.84 $1.35/ea

Member's Mark 9" New York Style Pumpkin Cheesecake, Frozen, 14 slices
current price $18.84
$1.35/ea

Member's Mark 9" New York Style Pumpkin Cheesecake, Frozen, 14 slices

4.8295 out of 5 stars
4.8295 out of 5 Stars. 7014 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Apple Watch Series 9 GPS 41mm Aluminum Case Blood Oxygen Feature, Choose Color and Size $329.00 Was $389.00

Apple Watch Series 9 GPS 41mm Aluminum Case Blood Oxygen Feature, Choose Color and Size
Midnight, variant on Apple Watch Series 9 GPS 41mm Aluminum Case Blood Oxygen Feature, Choose Color and Size
Storm Blue, variant on Apple Watch Series 9 GPS 41mm Aluminum Case Blood Oxygen Feature, Choose Color and Size
Winter Blue, variant on Apple Watch Series 9 GPS 41mm Aluminum Case Blood Oxygen Feature, Choose Color and Size
Pink, variant on Apple Watch Series 9 GPS 41mm Aluminum Case Blood Oxygen Feature, Choose Color and Size
current price $329.00, Was $389.00
$60 off

Apple Watch Series 9 GPS 41mm Aluminum Case Blood Oxygen Feature, Choose Color and Size

4.6897 out of 5 stars
4.6897 out of 5 Stars. 667 reviews
Out of stock

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Beija Flor Perfume Mist, 8 fl. oz. $26.98 $3.37/foz

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Beija Flor Perfume Mist, 8 fl. oz.
current price $26.98
$3.37/foz

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Beija Flor Perfume Mist, 8 fl. oz.

4.383 out of 5 stars
4.383 out of 5 Stars. 47 reviews
Out of stock