Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Snacks Under $10

Prices may vary in club and online
Sort by|

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct. $9.98 $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.

4.7351 out of 5 stars
4.7351 out of 5 Stars. 3088 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk. $8.98 Was $9.98 $0.19/oz

Instant Savings
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
Sponsored
current price Now $8.98, Was $9.98
$0.19/oz
$1 off
Ends Oct 28

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.

4.7105 out of 5 stars
4.7105 out of 5 Stars. 5754 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Dill Pickle Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Dill Pickle Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Dill Pickle Potato Chips, 15.25 oz.

4.6526 out of 5 stars
4.6526 out of 5 Stars. 95 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

BranchOut Crunchy Fruit Chips with Strawberry, Apple, Banana & Pineapple, No Added Sugar, 7 oz. $8.48 $1.21/oz

BranchOut Crunchy Fruit Chips with Strawberry, Apple, Banana & Pineapple, No Added Sugar, 7 oz.
current price $8.48
$1.21/oz

BranchOut Crunchy Fruit Chips with Strawberry, Apple, Banana & Pineapple, No Added Sugar, 7 oz.

3.8986 out of 5 stars
3.8986 out of 5 Stars. 207 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Utz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs. $6.98 $0.20/oz

Utz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.
current price $6.98
$0.20/oz

Utz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.

4.7207 out of 5 stars
4.7207 out of 5 Stars. 1307 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.

4.6961 out of 5 stars
4.6961 out of 5 Stars. 5874 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs. $24.98 $0.06/ea

Nerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs.
current price $24.98
$0.06/ea

Nerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 57 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz. $8.48 $0.20/oz

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz.
current price $8.48
$0.20/oz

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz.

4.8207 out of 5 stars
4.8207 out of 5 Stars. 145 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Hi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz. $9.97

Hi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz.
current price $9.97

Hi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz.

4.771 out of 5 stars
4.771 out of 5 Stars. 131 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7333 out of 5 stars
4.7333 out of 5 Stars. 10758 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz. $3.91 Was $5.88 $0.16/oz

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz.
current price Now $3.91, Was $5.88
$0.16/oz
$1.97 off

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz.

3.9326 out of 5 stars
3.9326 out of 5 Stars. 178 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Available for shipping

View all