Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

$1728
current price $17.28Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
Snacks Under $10(101+)
Prices may vary in club and online
Sort by|
Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct. $9.98 $0.21/ea

Sponsored
$998
current price $9.98$0.21/ea
Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
4.7351 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk. $8.98 Was $9.98 $0.19/oz
Instant Savings

Sponsored
Now$898
current price Now $8.98, Was $9.98$9.98
$0.19/oz
$1 off
Ends Oct 28
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
4.7105 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Vanilla Ice Cream Pail 5 qts. $8.12 $0.05/foz

$812
current price $8.12$0.05/foz
Member's Mark Vanilla Ice Cream Pail 5 qts.
4.558 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz. $6.98 Was $7.34 $0.44/oz

Now$698
current price Now $6.98, Was $7.34$7.34
$0.44/oz
$0.36 off
Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.
4.5281 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark 4% Milkfat Minimum Small Curd Cottage Cheese, 48 oz. $5.12 $0.11/oz

$512
current price $5.12$0.11/oz
Member's Mark 4% Milkfat Minimum Small Curd Cottage Cheese, 48 oz.
4.6502 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea

Sponsored
$998
current price $9.98$0.28/ea
Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
4.6961 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz. $5.98 $0.25/oz

$598
current price $5.98$0.25/oz
Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.
4.2692 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk. $8.98 $0.75/ea

$898
current price $8.98$0.75/ea
Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.
4.4106 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct. $5.58 $0.35/ea

$558
current price $5.58$0.35/ea
Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
4.6642 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

Sponsored
$448
current price $4.48$0.19/oz
On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
4.7333 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk. $8.98 $0.75/ea

$898
current price $8.98$0.75/ea
Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.
4.3491 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz. $7.78 $0.18/oz

$778
current price $7.78$0.18/oz
Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.
4.7516 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct. $7.87 $0.22/ea

$787
current price $7.87$0.22/ea
Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
4.7699 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Dried Mango, 24 oz. $6.98 $0.29/oz

$698
current price $6.98$0.29/oz
Member's Mark Dried Mango, 24 oz.
4.4825 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz. $5.98 Was $6.48 $0.17/oz

Now$598
current price Now $5.98, Was $6.48$6.48
$0.17/oz
$0.50 off
Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.
4.6532 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz. $10.18 $0.53/oz

$1018
current price $10.18$0.53/oz
Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.
4.779 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz. $4.48 $0.24/oz

$448
current price $4.48$0.24/oz
Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.
4.786 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Duchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk. $7.18 $0.20/oz

$718
current price $7.18$0.20/oz
Duchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
4.675 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk. $8.98 Was $9.98 $0.28/ea
Instant Savings

Now$898
current price Now $8.98, Was $9.98$9.98
$0.28/ea
$1 off
Ends Oct 25
ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk.
4.7117 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz. $6.54 $0.47/oz

$654
current price $6.54$0.47/oz
SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz.
4.5952 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz. $3.28 $0.20/oz

$328
current price $3.28$0.20/oz
Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.
4.6378 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
HERSHEY'S Chocolate Syrup, 48 oz., 2 pk. $12.22 $0.13/oz

$1222
current price $12.22$0.13/oz
From $12.22
HERSHEY'S Chocolate Syrup, 48 oz., 2 pk.
4.7928 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk. $7.98 $0.74/oz

$798
current price $7.98$0.74/oz
The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk.
4.1823 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz. $6.12 $0.34/oz

$612
current price $6.12$0.34/oz
From $6.12
Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.
4.6776 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz. $4.48 $0.37/oz

$448
current price $4.48$0.37/oz
SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz.
4.7637 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
American Bakery Madeleines, 28 oz. $8.78 $0.31/oz

$878
current price $8.78$0.31/oz
American Bakery Madeleines, 28 oz.
4.3362 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

$448
current price $4.48$0.29/oz
Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.
4.7396 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
two-bite Brownies, 48 ct. $9.22 $0.19/oz

$922
current price $9.22$0.19/oz
two-bite Brownies, 48 ct.
4.7301 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs. $10.58 $0.13/oz

$1058
current price $10.58$0.13/oz
Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs.
4.6839 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Little Debbie Nutty Buddy Bars, 2 oz., 24 pk. $9.58 $0.19/oz

$958
current price $9.58$0.19/oz
Little Debbie Nutty Buddy Bars, 2 oz., 24 pk.
4.7978 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs. $7.28 $0.09/oz

$728
current price $7.28$0.09/oz
Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
4.7838 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct. $9.48 $0.38/ea

$948
current price $9.48$0.38/ea
Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct.
4.8097 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
HC Fudge Bars, Frozen, 18 ct. $10.58 $0.59/ea

$1058
current price $10.58$0.59/ea
HC Fudge Bars, Frozen, 18 ct.
4.8414 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz. $10.68 $0.89/oz

$1068
current price $10.68$0.89/oz
simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
4.3046 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz. $4.98 $0.36/oz

$498
current price $4.98$0.36/oz
Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz.
4.4627 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

$448
current price $4.48$0.29/oz
Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz.
4.7272 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz. $4.48 $0.41/oz

$448
current price $4.48$0.41/oz
Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz.
4.4353 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs. $7.28 $0.09/oz

$728
current price $7.28$0.09/oz
Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
4.626 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Hostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk. $9.98 $0.31/ea

$998
current price $9.98$0.31/ea
Hostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk.
4.6867 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz. $4.48 $0.24/oz

$448
current price $4.48$0.24/oz
Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz.
4.7643 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct. $9.98 $0.21/ea

$998
current price $9.98$0.21/ea
Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct.
4.7724 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

$448
current price $4.48$0.29/oz
Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz.
4.7217 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Yoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $6.78 $0.21/ea

$678
current price $6.78$0.21/ea
Yoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
4.8026 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Lance ToastChee Peanut Butter Crackers, 1.52 oz., 40 pk. $8.98 $0.15/oz

$898
current price $8.98$0.15/oz
Lance ToastChee Peanut Butter Crackers, 1.52 oz., 40 pk.
4.8101 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

$448
current price $4.48$0.29/oz
Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz.
4.6922 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Utz Mini Twist Pretzels, 60 oz. $8.54 $0.14/oz

$854
current price $8.54$0.14/oz
Utz Mini Twist Pretzels, 60 oz.
4.6262 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz. $4.48 $0.24/oz

$448
current price $4.48$0.24/oz
Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz.
4.6413 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz. $5.98 $1.99/oz

$598
current price $5.98$1.99/oz
Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.
4.726 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
