Watch your Sam's Cash add up.
Track your earnings in your account.See Sam's Cash
Sort by|

Dawn Professional Liquid Power Dissolver, 32 fl. oz. $9.93 $0.31/foz

Dawn Professional Liquid Power Dissolver, 32 fl. oz.
current price $9.93
$0.31/foz

Dawn Professional Liquid Power Dissolver, 32 fl. oz.

4.4237 out of 5 stars
4.4237 out of 5 Stars. 118 reviews
Available for Shipping

Olay Super Serum with Vit C, E, Niacinamide, Collagen, AHA, 5-in-1 Benefits, 1 fl. oz., 2 pk. $47.98 $23.99/foz

Olay Super Serum with Vit C, E, Niacinamide, Collagen, AHA, 5-in-1 Benefits, 1 fl. oz., 2 pk.
current price $47.98
$23.99/foz

Olay Super Serum with Vit C, E, Niacinamide, Collagen, AHA, 5-in-1 Benefits, 1 fl. oz., 2 pk.

4.5357 out of 5 stars
4.5357 out of 5 Stars. 140 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Mucinex DM 12-Hour Maximum Strength Mucus Relief Tablets, 56 ct. $31.98 $0.57/ea

Mucinex DM 12-Hour Maximum Strength Mucus Relief Tablets, 56 ct.
current price $31.98
$0.57/ea

Mucinex DM 12-Hour Maximum Strength Mucus Relief Tablets, 56 ct.

4.8209 out of 5 stars
4.8209 out of 5 Stars. 1178 reviews
Available for Shipping or Pickup

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk. $19.98 $0.83/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk.
current price $19.98
$0.83/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk.

4.619 out of 5 stars
4.619 out of 5 Stars. 63 reviews
Available for Shipping or Pickup

Gillette Sensor2 Plus Lubrastrip Pivoting Head Disposable Razors, 52 ct.

Gillette Sensor2 Plus Lubrastrip Pivoting Head Disposable Razors, 52 ct.
Members-only price

Gillette Sensor2 Plus Lubrastrip Pivoting Head Disposable Razors, 52 ct.

4.5798 out of 5 stars
4.5798 out of 5 Stars. 2268 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Secret Outlast Clear Gel Deodorant, Completely Clean, 2.6 oz., 4 pk. $18.98 $1.82/oz

Secret Outlast Clear Gel Deodorant, Completely Clean, 2.6 oz., 4 pk.
current price $18.98
$1.82/oz

Secret Outlast Clear Gel Deodorant, Completely Clean, 2.6 oz., 4 pk.

4.3802 out of 5 stars
4.3802 out of 5 Stars. 10793 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Crest Scope Outlast Mouthwash, Fresh Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk. $9.98 $0.10/foz

Crest Scope Outlast Mouthwash, Fresh Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk.
current price $9.98
$0.10/foz

Crest Scope Outlast Mouthwash, Fresh Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk.

4.7634 out of 5 stars
4.7634 out of 5 Stars. 355 reviews
Available for Shipping

Align Probiotic Digestive Health Supplement Capsules, 84 ct. $54.98

Align Probiotic Digestive Health Supplement Capsules, 84 ct.
current price $54.98

Align Probiotic Digestive Health Supplement Capsules, 84 ct.

4.8043 out of 5 stars
4.8043 out of 5 Stars. 327 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Always Discreet Incontinence Pads, Heavy Long, 117 ct.

Always Discreet Incontinence Pads, Heavy Long, 117 ct.
Members-only price

Always Discreet Incontinence Pads, Heavy Long, 117 ct.

4.5423 out of 5 stars
4.5423 out of 5 Stars. 1300 reviews
Available for Shipping

Charmin Ultra Soft 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 215 sheets/roll $29.38 $0.04/sft

Charmin Ultra Soft 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 215 sheets/roll
current price $29.38
$0.04/sft

Charmin Ultra Soft 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 215 sheets/roll

4.562 out of 5 stars
4.562 out of 5 Stars. 7313 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Gillette Fusion5 ProGlide Men's Razor, 1 Handle + 13 Cartridges $46.98

Gillette Fusion5 ProGlide Men's Razor, 1 Handle + 13 Cartridges
current price $46.98

Gillette Fusion5 ProGlide Men's Razor, 1 Handle + 13 Cartridges

4.6116 out of 5 stars
4.6116 out of 5 Stars. 4745 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Gain Dryer Sheets, Original, 320 ct. $10.98 $0.03/ea

Gain Dryer Sheets, Original, 320 ct.
current price $10.98
$0.03/ea

Gain Dryer Sheets, Original, 320 ct.

4.7604 out of 5 stars
4.7604 out of 5 Stars. 1711 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Pampers Swaddlers Ultra Diapers, Sizes Newborn-8

Pampers Swaddlers Ultra Diapers, Sizes Newborn-8
Members-only price
$3.20 off

Pampers Swaddlers Ultra Diapers, Sizes Newborn-8

4.8508 out of 5 stars
4.8508 out of 5 Stars. 3176 reviews
Available for Shipping

Ninjamas Nighttime Bedwetting Underwear for Boys, Sizes Small - Extra Large

Ninjamas Nighttime Bedwetting Underwear for Boys, Sizes Small - Extra Large
Members-only price

Ninjamas Nighttime Bedwetting Underwear for Boys, Sizes Small - Extra Large

4.3684 out of 5 stars
4.3684 out of 5 Stars. 2644 reviews
Available for Shipping

Airborne Vitamin C Immune Support Effervescent Tablets, 36 ct. $17.48 $0.49/ea

Airborne Vitamin C Immune Support Effervescent Tablets, 36 ct.
current price $17.48
$0.49/ea

Airborne Vitamin C Immune Support Effervescent Tablets, 36 ct.

4.6526 out of 5 stars
4.6526 out of 5 Stars. 235 reviews
Available for Shipping

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk. $13.48 $0.90/oz

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk.
current price $13.48
$0.90/oz

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk.

4.6745 out of 5 stars
4.6745 out of 5 Stars. 1106 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Secret Dry Spray Women's Antiperspirant Deodorant, Vanilla, Wild Rose & Waterlily, 4.1 oz., 3 pk. $14.98 $1.22/oz

Secret Dry Spray Women's Antiperspirant Deodorant, Vanilla, Wild Rose & Waterlily, 4.1 oz., 3 pk.
current price $14.98
$1.22/oz

Secret Dry Spray Women's Antiperspirant Deodorant, Vanilla, Wild Rose & Waterlily, 4.1 oz., 3 pk.

4.6128 out of 5 stars
4.6128 out of 5 Stars. 5178 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Bounty Prints Select-A-Size 2-Ply Paper Towels, 12 Rolls, 128 sheets/roll $27.78 $0.04/sft

Bounty Prints Select-A-Size 2-Ply Paper Towels, 12 Rolls, 128 sheets/roll
current price $27.78
$0.04/sft

Bounty Prints Select-A-Size 2-Ply Paper Towels, 12 Rolls, 128 sheets/roll

4.5638 out of 5 stars
4.5638 out of 5 Stars. 7786 reviews
Available for Shipping

Secret Clinical Strength Invisible Solid Antiperspirant Deodorant, Completely Clean, 1.6 oz., 3 pk. $18.96 $3.95/oz

Secret Clinical Strength Invisible Solid Antiperspirant Deodorant, Completely Clean, 1.6 oz., 3 pk.
current price $18.96
$3.95/oz

Secret Clinical Strength Invisible Solid Antiperspirant Deodorant, Completely Clean, 1.6 oz., 3 pk.

4.6771 out of 5 stars
4.6771 out of 5 Stars. 4426 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Gillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges

Gillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges
Members-only price
$2.46 off

Gillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges

4.4753 out of 5 stars
4.4753 out of 5 Stars. 1435 reviews
Available for Shipping

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk. $18.48 $0.51/foz

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.
current price $18.48
$0.51/foz

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1911 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Aussie Multi Miracle Shampoo & Conditioner, 39.9 fl. oz., 2 pk. $17.98 $0.23/foz

Aussie Multi Miracle Shampoo & Conditioner, 39.9 fl. oz., 2 pk.
current price $17.98
$0.23/foz

Aussie Multi Miracle Shampoo & Conditioner, 39.9 fl. oz., 2 pk.

4.581 out of 5 stars
4.581 out of 5 Stars. 105 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Crest Advantage Clean Breath Mouthwash, Spearmint, 33.8 fl. oz., 3 pk. $19.98 $0.20/foz

Crest Advantage Clean Breath Mouthwash, Spearmint, 33.8 fl. oz., 3 pk.
current price $19.98
$0.20/foz

Crest Advantage Clean Breath Mouthwash, Spearmint, 33.8 fl. oz., 3 pk.

4.8232 out of 5 stars
4.8232 out of 5 Stars. 164 reviews
Available for Shipping

Head & Shoulders Scalp Restore Anti-Dandruff Shampoo with Tea Tree & Eucalyptus, Removes Buildup & Repairs Damage, 38.8 fl. oz. $13.98 $0.36/foz

Head & Shoulders Scalp Restore Anti-Dandruff Shampoo with Tea Tree & Eucalyptus, Removes Buildup & Repairs Damage, 38.8 fl. oz.
current price $13.98
$0.36/foz

Head & Shoulders Scalp Restore Anti-Dandruff Shampoo with Tea Tree & Eucalyptus, Removes Buildup & Repairs Damage, 38.8 fl. oz.

4.6903 out of 5 stars
4.6903 out of 5 Stars. 607 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Ninjamas Nighttime Bedwetting Underwear for Girls, Sizes Small-Extra Large

Ninjamas Nighttime Bedwetting Underwear for Girls, Sizes Small-Extra Large
Members-only price

Ninjamas Nighttime Bedwetting Underwear for Girls, Sizes Small-Extra Large

4.433 out of 5 stars
4.433 out of 5 Stars. 2342 reviews
Available for Shipping

Olay Fresh Outlast Body Wash with Vitamin B3 Complex, 35 oz., 2 pk. $15.98 $0.23/foz

Olay Fresh Outlast Body Wash with Vitamin B3 Complex, 35 oz., 2 pk.
current price $15.98
$0.23/foz

Olay Fresh Outlast Body Wash with Vitamin B3 Complex, 35 oz., 2 pk.

4.7766 out of 5 stars
4.7766 out of 5 Stars. 461 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Pepto Bismol Ultra Liquid, Original, 12 fl. oz., 3 pk. $17.98 $0.50/foz

Pepto Bismol Ultra Liquid, Original, 12 fl. oz., 3 pk.
current price $17.98
$0.50/foz

Pepto Bismol Ultra Liquid, Original, 12 fl. oz., 3 pk.

4.8356 out of 5 stars
4.8356 out of 5 Stars. 888 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Gillette Supreme Maximum Strength Protection Men's Deodorant Clear Gel Antiperspirant, Cool Wave, 3.8 oz., 5 pk. $18.98 $1.00/oz

Gillette Supreme Maximum Strength Protection Men's Deodorant Clear Gel Antiperspirant, Cool Wave, 3.8 oz., 5 pk.
current price $18.98
$1.00/oz

Gillette Supreme Maximum Strength Protection Men's Deodorant Clear Gel Antiperspirant, Cool Wave, 3.8 oz., 5 pk.

4.6343 out of 5 stars
4.6343 out of 5 Stars. 957 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Align Probiotic Women's Dual Action Capsules, 70 ct. $55.00

Align Probiotic Women's Dual Action Capsules, 70 ct.
current price $55.00

Align Probiotic Women's Dual Action Capsules, 70 ct.

3.3333 out of 5 stars
3.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Secret Fresh Invisible Solid Antiperspirant Deodorant, Variety Pack, 2.6 oz., 4 pk. $17.98 $1.73/oz

Secret Fresh Invisible Solid Antiperspirant Deodorant, Variety Pack, 2.6 oz., 4 pk.
current price $17.98
$1.73/oz

Secret Fresh Invisible Solid Antiperspirant Deodorant, Variety Pack, 2.6 oz., 4 pk.

4.464 out of 5 stars
4.464 out of 5 Stars. 431 reviews
Available for Shipping

Gain Flings! 3 in 1 Laundry Detergent Pacs, Original Scents, 152 ct. $29.88 $0.20/ea

Gain Flings! 3 in 1 Laundry Detergent Pacs, Original Scents, 152 ct.
current price $29.88
$0.20/ea

Gain Flings! 3 in 1 Laundry Detergent Pacs, Original Scents, 152 ct.

4.8471 out of 5 stars
4.8471 out of 5 Stars. 10260 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Gillette Sensitive Shave Gel with Aloe & Shea Butter, 7 oz., 3 pk. $12.54 $0.60/oz

Gillette Sensitive Shave Gel with Aloe & Shea Butter, 7 oz., 3 pk.
current price $12.54
$0.60/oz

Gillette Sensitive Shave Gel with Aloe & Shea Butter, 7 oz., 3 pk.

4.539 out of 5 stars
4.539 out of 5 Stars. 436 reviews
Available for Shipping

Aussie Kids Moist Shampoo, Conditioner and Detangler Kit

Aussie Kids Moist Shampoo, Conditioner and Detangler Kit
Members-only price

Aussie Kids Moist Shampoo, Conditioner and Detangler Kit

4.6923 out of 5 stars
4.6923 out of 5 Stars. 78 reviews
Available for Shipping

Gain In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Original Scent, 39.9 oz. $19.98 $0.50/oz

Gain In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Original Scent, 39.9 oz.
current price $19.98
$0.50/oz

Gain In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Original Scent, 39.9 oz.

4.789 out of 5 stars
4.789 out of 5 Stars. 1180 reviews
Available for Shipping

Pampers Pure Protection Diapers, Sizes 1-6 $69.88 $0.42/ea

Pampers Pure Protection Diapers, Sizes 1-6
current price $69.88
$0.42/ea

Pampers Pure Protection Diapers, Sizes 1-6

4.6824 out of 5 stars
4.6824 out of 5 Stars. 2185 reviews
Available for Shipping

Native Restorative Clean Shampoo + Conditioner, 34 fl. oz., 2pk. $29.98 $0.44/foz

Native Restorative Clean Shampoo + Conditioner, 34 fl. oz., 2pk.
current price $29.98
$0.44/foz

Native Restorative Clean Shampoo + Conditioner, 34 fl. oz., 2pk.

4.5775 out of 5 stars
4.5775 out of 5 Stars. 374 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Vicks VapoCool Severe Medicated Sore Throat Drops, 200 ct. $11.78 Was $14.78 $0.06/ea

Instant Savings
Vicks VapoCool Severe Medicated Sore Throat Drops, 200 ct.
current price Now $11.78, Was $14.78
$0.06/ea
$3 off
Ends Oct 23

Vicks VapoCool Severe Medicated Sore Throat Drops, 200 ct.

4.4835 out of 5 stars
4.4835 out of 5 Stars. 182 reviews
Available for Shipping

Swiffer Sweeper Heavy Duty Dry Floor Cleaner Cloths, 50 ct. $15.98 $0.32/ea

Swiffer Sweeper Heavy Duty Dry Floor Cleaner Cloths, 50 ct.
current price $15.98
$0.32/ea

Swiffer Sweeper Heavy Duty Dry Floor Cleaner Cloths, 50 ct.

4.7901 out of 5 stars
4.7901 out of 5 Stars. 3731 reviews
Available for Shipping

Olay Indulgent Moisture Scrub + Bodywash Duo Pack $14.94 $0.48/foz

Olay Indulgent Moisture Scrub + Bodywash Duo Pack
current price $14.94
$0.48/foz

Olay Indulgent Moisture Scrub + Bodywash Duo Pack

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Ariel Ultra Oxi Powder Laundry Detergent, Original, 129 Loads, 205 oz. $16.98 $0.08/oz

Ariel Ultra Oxi Powder Laundry Detergent, Original, 129 Loads, 205 oz.
current price $16.98
$0.08/oz

Ariel Ultra Oxi Powder Laundry Detergent, Original, 129 Loads, 205 oz.

4.6207 out of 5 stars
4.6207 out of 5 Stars. 87 reviews
Available for Shipping

Olay Facial Cleanser and Detoxifying Pore Scrub Duo Kit $17.84 $0.85/foz

Olay Facial Cleanser and Detoxifying Pore Scrub Duo Kit
current price $17.84
$0.85/foz

Olay Facial Cleanser and Detoxifying Pore Scrub Duo Kit

4.7826 out of 5 stars
4.7826 out of 5 Stars. 69 reviews
Available for Shipping

Downy Infusions Radiant Liquid Fabric Softener, Pineapple & Coconut Grove, 164 loads, 111 fl. oz. $11.98 $0.11/foz

Downy Infusions Radiant Liquid Fabric Softener, Pineapple & Coconut Grove, 164 loads, 111 fl. oz.
current price $11.98
$0.11/foz

Downy Infusions Radiant Liquid Fabric Softener, Pineapple & Coconut Grove, 164 loads, 111 fl. oz.

4.8323 out of 5 stars
4.8323 out of 5 Stars. 328 reviews
Out of stock

Pantene Pro-V Miracles Extreme Damage Care Regenerative Oil Blend Shampoo & Conditioner, 30 fl. oz., 2 pk. $34.94 $0.58/foz

Pantene Pro-V Miracles Extreme Damage Care Regenerative Oil Blend Shampoo & Conditioner,  30 fl. oz., 2 pk.
current price $34.94
$0.58/foz

Pantene Pro-V Miracles Extreme Damage Care Regenerative Oil Blend Shampoo & Conditioner, 30 fl. oz., 2 pk.

4.6529 out of 5 stars
4.6529 out of 5 Stars. 314 reviews
Out of stock

Herbal Essences Rose Hips Shampoo and Conditioner, 33.8 fl. oz., 2pk.

Herbal Essences Rose Hips Shampoo and Conditioner, 33.8 fl. oz., 2pk.
Members-only price

Herbal Essences Rose Hips Shampoo and Conditioner, 33.8 fl. oz., 2pk.

4.7269 out of 5 stars
4.7269 out of 5 Stars. 39708 reviews
Out of stock

Always Discreet Essentials Underwear for Women, Maximum, Choose Size

Always Discreet Essentials Underwear for Women, Maximum, Choose Size
Members-only price

Always Discreet Essentials Underwear for Women, Maximum, Choose Size

4.5819 out of 5 stars
4.5819 out of 5 Stars. 562 reviews
Out of stock

About Sam's Cash Promotions

Turn Every Purchase Into Rewards

At Sam’s Club, your membership works harder for you. Our Sam’s Cash Promotions allow you to earn real rewards on the brands you already love. From high-end electronics like gaming consoles, everyday essentials and beauty products, these limited-time offers put money back into your pocket. Simply shop qualifying items, and watch your balance grow in your online account.

Featured Sam’s Cash Offers

  • Top Tech & Gaming: Earn Sam’s Cash on select tech and gaming favorites, including popular consoles and tablets.
  • Premium Audio: Enjoy Sam’s Cash offers on select headphones and earbuds from leading audio brands.
  • Kitchen & Home: Take advantage of high-value Sam’s Cash offers on select kitchen appliances and home essentials.
  • Beauty & Health Bonus: Earn Sam’s Cash when you meet qualifying spend thresholds on select beauty and personal care brands.

Redeem your Sam's Cash seamlessly in-club, online at SamsClub.com, use it towards your membership fees, or even cash it out. Your Sam's Cash never expires as long as you're an active member, ensuring your rewards are always ready when you are. Start saving more today with Sam's Cash – it's just another way Sam's Club puts money back in your pocket!

The Sam’s Cash® Loyalty Rewards Program (the “Sam’s Cash Program”) is a rewards currency program that allows U.S. and Puerto Rico Sam’s Club members to earn and redeem Sam’s Cash, also referred to as “cash back rewards,” on qualifying purchases (exclusions and restrictions apply) made in the U.S. and in Puerto Rico as set forth in the Sam’s Cash Program Terms and Conditions. Marketing materials may refer to “Sam’s Cash,” “cash back rewards,” or similar variations interchangeably to describe the rewards associated with the Sam’s Cash Program. Participation in the Sam’s Cash Program is automatic and subject to the Sam’s Cash Terms and Conditions, the Sam’s Club Membership Terms and Conditions, the Sam’s Cash Bonus Offer Program terms, the Sam’s Club Mastercard® program terms and other Sam’s Club rules and policies that may be applicable, all of which are subject to change and may be revised without notice. Sam’s Cash has no cash value until such time as the rewards are redeemed at a Sam’s Club. Sam’s Cash can only be redeemed by active Sam’s Club members. Sam’s Cash cannot be earned where application of the Sam’s Cash Program would be prohibited by law or regulation. If your membership is inactive for more than 6 months, or is terminated or revoked, any remaining unused Sam’s Cash balance may be forfeited and unavailable for use. Restrictions apply to earning and redeeming Sam’s Cash. See Sam’s Cash Program Terms and Conditions at SamsClub.com/TermsAndConditions