Rockin' Protein Builder 30g protein, Chocolate, 12 fl. oz., 12 ct. $18.98 $1.58/ea

Rockin' Protein Builder 30g protein, Chocolate, 12 fl. oz., 12 ct.
current price $18.98
$1.58/ea

Rockin' Protein Builder 30g protein, Chocolate, 12 fl. oz., 12 ct.

4.5326 out of 5 stars
4.5326 out of 5 Stars. 353 reviews

Protein Bars & Snacks

Prices may vary in club and online
Sort by|

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct. $22.48 $0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.
Sponsored
current price $22.48
$0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.

4.6703 out of 5 stars
4.6703 out of 5 Stars. 4714 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk. $13.67 $0.76/ea

Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk.
Sponsored
current price $13.67
$0.76/ea

Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk.

4.6204 out of 5 stars
4.6204 out of 5 Stars. 1296 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct. $26.98 $1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.
current price $26.98
$1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.

4.5226 out of 5 stars
4.5226 out of 5 Stars. 1307 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

BUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct. $19.94 $1.53/ea

BUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.
current price $19.94
$1.53/ea

BUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.

4.4743 out of 5 stars
4.4743 out of 5 Stars. 3167 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

BUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct. $19.98

BUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.
current price $19.98

BUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.

3.9453 out of 5 stars
3.9453 out of 5 Stars. 768 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

KIND Snacks Mini Nut Bar, Variety Pack, 32 ct. $14.48 $0.45/ea

KIND Snacks Mini Nut Bar, Variety Pack, 32 ct.
Sponsored
current price $14.48
$0.45/ea

KIND Snacks Mini Nut Bar, Variety Pack, 32 ct.

4.7259 out of 5 stars
4.7259 out of 5 Stars. 1244 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz. $10.68 $0.89/oz

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
current price $10.68
$0.89/oz

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.

4.3046 out of 5 stars
4.3046 out of 5 Stars. 1599 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk. $13.98 $1.17/ea

IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk.
current price $13.98
$1.17/ea

IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk.

4.1178 out of 5 stars
4.1178 out of 5 Stars. 1893 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk. $22.68

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.
current price $22.68

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.

4.6447 out of 5 stars
4.6447 out of 5 Stars. 1911 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct. $16.98 $0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.
Sponsored
current price $16.98
$0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.

4.267 out of 5 stars
4.267 out of 5 Stars. 2607 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct. $27.98 $1.22/ea

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct.
current price $27.98
$1.22/ea

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct.

4.5911 out of 5 stars
4.5911 out of 5 Stars. 4730 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz. $9.78 $0.65/oz

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz.
current price $9.78
$0.65/oz

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz.

3.7737 out of 5 stars
3.7737 out of 5 Stars. 1087 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct. $27.68 $1.98/ea

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct.
current price $27.68
$1.98/ea

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct.

4.3806 out of 5 stars
4.3806 out of 5 Stars. 2520 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

CLIF BAR Plant Based Energy Protein Bars, Variety Pack, 20 pk. $18.98

CLIF BAR Plant Based Energy Protein Bars, Variety Pack, 20 pk.
current price $18.98

CLIF BAR Plant Based Energy Protein Bars, Variety Pack, 20 pk.

4.6156 out of 5 stars
4.6156 out of 5 Stars. 1644 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

PBfit Classic Peanut Butter 8g Powdered Peanut Butter Spread, 1.87 lbs.

PBfit Classic Peanut Butter 8g Powdered Peanut Butter Spread, 1.87 lbs.
See price in cart

PBfit Classic Peanut Butter 8g Powdered Peanut Butter Spread, 1.87 lbs.

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 1889 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

KiZE Life Changing Bar Variety Pack, 12 pk. $13.98 $1.17/ea

KiZE Life Changing Bar Variety Pack, 12 pk.
current price $13.98
$1.17/ea

KiZE Life Changing Bar Variety Pack, 12 pk.

4.342 out of 5 stars
4.342 out of 5 Stars. 1000 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

IQBAR BITES PB&J Protein Bites, Variety Pack, 15 ct.

IQBAR BITES PB&J Protein Bites, Variety Pack, 15 ct.
Members-only price

IQBAR BITES PB&J Protein Bites, Variety Pack, 15 ct.

3.9076 out of 5 stars
3.9076 out of 5 Stars. 628 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Aloha Plant-Based Protein Bars, Variety Pack, 12 ct.

Aloha Plant-Based Protein Bars, Variety Pack, 12 ct.
Members-only price
$1.30 off

Aloha Plant-Based Protein Bars, Variety Pack, 12 ct.

4.5914 out of 5 stars
4.5914 out of 5 Stars. 93 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Once Upon a Farm Organic Protein Bar, Cinnamon Roll, 12.8 oz., 8 ct. $13.94

Once Upon a Farm Organic Protein Bar, Cinnamon Roll, 12.8 oz., 8 ct.
current price $13.94

Once Upon a Farm Organic Protein Bar, Cinnamon Roll, 12.8 oz., 8 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

TRUBAR Plant Based Protein Bar, Variety Pack, 14 ct. $14.91 Was $17.88 $1.06/ea

TRUBAR Plant Based Protein Bar, Variety Pack, 14 ct.
current price Now $14.91, Was $17.88
$1.06/ea
From $14.91
$2.97 off

TRUBAR Plant Based Protein Bar, Variety Pack, 14 ct.

4.303 out of 5 stars
4.303 out of 5 Stars. 33 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

KiZE Life Changing Protein Bars, Chocolate Chip Cookie, 12 ct. $9.91 Was $13.98 $0.83/ea

KiZE Life Changing Protein Bars, Chocolate Chip Cookie, 12 ct.
current price Now $9.91, Was $13.98
$0.83/ea
From $9.91
$4.07 off

KiZE Life Changing Protein Bars, Chocolate Chip Cookie, 12 ct.

4.4167 out of 5 stars
4.4167 out of 5 Stars. 180 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz. $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.
current price $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.

4.3284 out of 5 stars
4.3284 out of 5 Stars. 1005 reviews
Out of stock

Available for shipping

View all