On-the-go snacks that score every time

Prices may vary in club and online
Sort by|

Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct.

4.7717 out of 5 stars
4.7717 out of 5 Stars. 600 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct.

4.7252 out of 5 stars
4.7252 out of 5 Stars. 1714 reviews
Available for Shipping

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.

4.7348 out of 5 stars
4.7348 out of 5 Stars. 3084 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct., $9.48, $0.38/ea

Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct.
current price $9.48
$0.38/ea

Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct.

4.8104 out of 5 stars
4.8104 out of 5 Stars. 5976 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8263 out of 5 stars
4.8263 out of 5 Stars. 5543 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk.

4.6433 out of 5 stars
4.6433 out of 5 Stars. 2072 reviews
Available for Shipping

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
current price $9.98
$0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.

4.6978 out of 5 stars
4.6978 out of 5 Stars. 5861 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.21/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.

4.7104 out of 5 stars
4.7104 out of 5 Stars. 5739 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk., $21.98, $0.45/oz

Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk.
current price $21.98
$0.45/oz

Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk.

4.5729 out of 5 stars
4.5729 out of 5 Stars. 665 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Available for shipping

View all