On-the-go snacks that score every time(19+)
Prices may vary in club and online
Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Sponsored
$998
current price $9.98$0.21/ea
Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct.
4.7717 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Sponsored
$998
current price $9.98$0.21/ea
Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct.
4.7252 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

$998
current price $9.98$0.21/ea
Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
4.7348 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct., $9.48, $0.38/ea

$948
current price $9.48$0.38/ea
Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct.
4.8104 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Sponsored
$1498
current price $14.98$0.22/oz
Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk.
4.6433 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

Sponsored
$998
current price $9.98$0.21/oz
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
4.7104 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

$1498
current price $14.98$0.22/oz
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
4.8263 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk., $21.98, $0.45/oz

Sponsored
$2198
current price $21.98$0.45/oz
Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk.
4.5729 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 60 ct., $12.98, $0.22/ea

$1298
current price $12.98$0.22/ea
Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 60 ct.
4.6488 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Pop-Tarts Chocolate Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

$998
current price $9.98$0.21/ea
Pop-Tarts Chocolate Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
4.5424 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/ea

$998
current price $9.98$0.28/ea
Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
4.6978 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

$998
current price $9.98$0.21/ea
Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
4.6078 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Classic Snack Mix Cheez-It Pringles RKT Variety Pack, 40 ct., $13.98, $0.42/oz

$1398
current price $13.98$0.42/oz
Classic Snack Mix Cheez-It Pringles RKT Variety Pack, 40 ct.
4.6933 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Pringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk., $18.74, $0.55/oz

$1874
current price $18.74$0.55/oz
Pringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk.
4.6491 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
About On-the-go snacks that score every time
Yes. Item availability may vary.