New Items

Prices may vary in club and online

CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection

CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection
Sponsored
Members-only price

CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection

Available for Shipping

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$450 off
Ends Oct 21

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Riedel White Wine/Champagne Glasses, 4-Piece Set $52.98

Riedel White Wine/Champagne Glasses, 4-Piece Set
current price $52.98

Riedel White Wine/Champagne Glasses, 4-Piece Set

Available for Shipping

Matua Marlborough Sauvignon Blanc Wine, 750 ml $11.99 $0.47/foz

Matua Marlborough Sauvignon Blanc Wine, 750 ml
current price $11.99
$0.47/foz

Matua Marlborough Sauvignon Blanc Wine, 750 ml

4.5766 out of 5 stars
4.5766 out of 5 Stars. 111 reviews
Available for Pickup or Delivery

Betsey Johnson Xojaney Handbag $29.87

Betsey Johnson Xojaney Handbag
Black Heart Quilt, variant on Betsey Johnson Xojaney Handbag
Brown Heart Quilt, variant on Betsey Johnson Xojaney Handbag
Leopard, variant on Betsey Johnson Xojaney Handbag
Chalk Animal Print, variant on Betsey Johnson Xojaney Handbag
current price $29.87

Betsey Johnson Xojaney Handbag

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 34mm $249.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 34mm
Sponsored
current price $249.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 34mm

Available for Shipping

YouTheFan Arkansas Razorbacks Lighted Stadium End Table

YouTheFan Arkansas Razorbacks Lighted Stadium End Table
Members-only price

YouTheFan Arkansas Razorbacks Lighted Stadium End Table

Available for Shipping

Gap Kids Girls Toddler Fleece Set $19.98

Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
Green, variant on Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
Blue, variant on Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
Pink Petals, variant on Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
Cream, variant on Gap Kids Girls Toddler Fleece Set
current price $19.98

Gap Kids Girls Toddler Fleece Set

4.9474 out of 5 stars
4.9474 out of 5 Stars. 57 reviews
Available for Shipping

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk. $17.47 $0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak,  16 oz, 2 pk.
current price $17.47
$0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk.

4.426 out of 5 stars
4.426 out of 5 Stars. 338 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct. $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.
Sponsored
current price $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.

Available for Shipping or Pickup

Champion Men's Fleece Jogger $19.98

Champion Men's Fleece Jogger
Cream, variant on Champion Men's Fleece Jogger
Green, variant on Champion Men's Fleece Jogger
Black, variant on Champion Men's Fleece Jogger
Red - offline, variant on Champion Men's Fleece Jogger
current price $19.98

Champion Men's Fleece Jogger

4.5924 out of 5 stars
4.5924 out of 5 Stars. 184 reviews
Available for Shipping

Gorilla Playsets Alpine Adventure Wooden Swing Set with Tube Slide $2,199.00

Gorilla Playsets Alpine Adventure Wooden Swing Set with Tube Slide
current price $2,199.00

Gorilla Playsets Alpine Adventure Wooden Swing Set with Tube Slide

Available for Shipping

Logan's Roadhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50 $75.00

Logan's Roadhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50
current price $75.00

Logan's Roadhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 2 x $50

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Potbelly Sandwiches $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25 $37.12

Potbelly Sandwiches $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25
current price $37.12

Potbelly Sandwiches $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25

2.7143 out of 5 stars
2.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Saltgrass Steakhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 4 x $25 $79.98

Saltgrass Steakhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 4 x $25
current price $79.98

Saltgrass Steakhouse $100 Gift Card Multi-Pack, 4 x $25

Available for Shipping

Riedel The O Wine Tumbler, 4 Piece Set $52.98

Riedel The O Wine Tumbler, 4 Piece Set
current price $52.98

Riedel The O Wine Tumbler, 4 Piece Set

Available for Shipping

Krispy Kreme $45 Gift Card Multi-Pack, 3 x $15 $33.75

Krispy Kreme $45 Gift Card Multi-Pack, 3 x $15
current price $33.75

Krispy Kreme $45 Gift Card Multi-Pack, 3 x $15

Available for Shipping

Riedel Cabernet Magnum Decanter $49.98

Riedel Cabernet Magnum Decanter
current price $49.98

Riedel Cabernet Magnum Decanter

Available for Shipping

3.80 CT. TW Round Cut Diamond Floral Bracelet in 18K Gold $6,699.00

3.80 CT. TW Round Cut Diamond Floral Bracelet in 18K Gold
current price $6,699.00

3.80 CT. TW Round Cut Diamond Floral Bracelet in 18K Gold

Available for Shipping

Justin Cabernet Sauvignon, 750 ml $29.99 $1.18/foz

Justin Cabernet Sauvignon, 750 ml
current price $29.99
$1.18/foz

Justin Cabernet Sauvignon, 750 ml

4.7426 out of 5 stars
4.7426 out of 5 Stars. 101 reviews
Available for Pickup or Delivery

14 Hands Hot to Trot Red Blend Wine, 750 ml $11.99 $0.47/foz

14 Hands Hot to Trot Red Blend Wine, 750 ml
current price $11.99
$0.47/foz

14 Hands Hot to Trot Red Blend Wine, 750 ml

4.6318 out of 5 stars
4.6318 out of 5 Stars. 201 reviews
Available for Pickup or Delivery

White Castle $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25 $39.98

White Castle $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25
current price $39.98

White Castle $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25

1.6667 out of 5 stars
1.6667 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Corona Extra Non-Alcoholic Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk. $17.99 $1.50/ea

Corona Extra Non-Alcoholic Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $17.99
$1.50/ea

Corona Extra Non-Alcoholic Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk.

4.7444 out of 5 stars
4.7444 out of 5 Stars. 1080 reviews
Available for Pickup or Delivery

Bahama Buck's $30 Gift Card Multi-Pack, 2 x $15 $20.98

Bahama Buck's $30 Gift Card Multi-Pack, 2 x $15
current price $20.98

Bahama Buck's $30 Gift Card Multi-Pack, 2 x $15

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 6-Piece Outdoor 2-Tone Goblets $13.98

Member's Mark 6-Piece Outdoor 2-Tone Goblets
current price $13.98

Member's Mark 6-Piece Outdoor 2-Tone Goblets

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary $69.98

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary
current price $69.98

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary

Available for Shipping

Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70" $24.96

Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70"
Mocha Latte, variant on Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70"
Whipped Latte, variant on Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70"
Ivory, variant on Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70"
Olive, variant on Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70"
current price $24.96
From $24.96

Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70"

4.7273 out of 5 stars
4.7273 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King $19.98

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Darkest Olive, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Auburn Sun, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Papyrus Beige, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Metropolis Burgundy, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
current price $19.98

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Nativity Set, 9-Piece $99.97

Member's Mark Nativity Set, 9-Piece
current price $99.97

Member's Mark Nativity Set, 9-Piece

Available for Shipping

Member's Mark Oversized Twinkling Globe Lights, Set of 3 $39.98

Member's Mark Oversized Twinkling Globe Lights, Set of 3
current price $39.98

Member's Mark Oversized Twinkling Globe Lights, Set of 3

4.5455 out of 5 stars
4.5455 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath
current price $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor $119.94

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
Green, variant on Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
Gold, variant on Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
current price $119.94

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor

Available for Shipping

Member's Mark 18' Candy Cane LED Rope Light $14.98

Member's Mark 18' Candy Cane LED Rope Light
current price $14.98

Member's Mark 18' Candy Cane LED Rope Light

Available for Shipping

Member's Mark Sugared Gum Drop LED Lights, 50 Count $24.98

Member's Mark Sugared Gum Drop LED Lights, 50 Count
current price $24.98

Member's Mark Sugared Gum Drop LED Lights, 50 Count

Available for Shipping

Member's Mark 4' Pre-Lit Decorative Topiary $69.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Decorative Topiary
current price $69.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Decorative Topiary

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz. $8.94 $0.28/oz

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz.
current price $8.94
$0.28/oz

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 9' Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree $499.94

Member's Mark 9' Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree
current price $499.94

Member's Mark 9' Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree

4.7647 out of 5 stars
4.7647 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Private Reserve Atlas Peak Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml $26.99 $1.06/foz

Member's Mark Private Reserve Atlas Peak Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $26.99
$1.06/foz

Member's Mark Private Reserve Atlas Peak Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Classic Pot Roast Seasoning, 28 oz. $9.98 $0.36/oz

Member's Mark Classic Pot Roast Seasoning, 28 oz.
current price $9.98
$0.36/oz

Member's Mark Classic Pot Roast Seasoning, 28 oz.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper $9.98

Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
Blue Brook and Blue Baltic, variant on Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
Washed Indigo, variant on Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
Red Stripes, variant on Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
Grid Navy, variant on Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
current price $9.98

Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 2833 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Kids Family Sleep $12.98

Member's Mark Kids Family Sleep
Red, variant on Member's Mark Kids Family Sleep
Blue, variant on Member's Mark Kids Family Sleep
Light Blue, variant on Member's Mark Kids Family Sleep
Cream, variant on Member's Mark Kids Family Sleep
current price $12.98

Member's Mark Kids Family Sleep

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath
current price $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Boys Youth Snow Boot $19.98

Member's Mark Boys Youth Snow Boot
BLACK - Online Only, variant on Member's Mark Boys Youth Snow Boot
BROWN - Online Only, variant on Member's Mark Boys Youth Snow Boot
current price $19.98

Member's Mark Boys Youth Snow Boot

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pop-Up Tent $49.98

Member's Mark Pop-Up Tent
Grey, variant on Member's Mark Pop-Up Tent
Blue, variant on Member's Mark Pop-Up Tent
Pink, variant on Member's Mark Pop-Up Tent
current price $49.98

Member's Mark Pop-Up Tent

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel $349.98

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel
current price $349.98

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel

Available for Shipping

Member's Mark 6' Pre-Lit Color Changing Buck $169.98

Member's Mark 6' Pre-Lit Color Changing Buck
current price $169.98

Member's Mark 6' Pre-Lit Color Changing Buck

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Leinenkugel's Summer Shandy Craft Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 12 pk.

Leinenkugel's Summer Shandy Craft Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 12 pk.

Leinenkugel's Summer Shandy Craft Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 12 pk.

Out of stock

Member's Mark Dubai Style Chocolate Liqueur, 1 L $14.87 $0.44/foz

Member's Mark Dubai Style Chocolate Liqueur, 1 L
current price $14.87
$0.44/foz

Member's Mark Dubai Style Chocolate Liqueur, 1 L

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set $79.98

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Washed Stone, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Almond, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Wild Sage, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
current price $79.98

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.