New Items

Prices may vary in club and online

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Halloween Serveware, Ghost & Bat, Set of 2, $14.98, Was $19.78

Instant Savings
Member's Mark Halloween Serveware, Ghost & Bat, Set of 2
current price Now $14.98, Was $19.78
$4.80 off
Ends Oct 15

Member's Mark Halloween Serveware, Ghost & Bat, Set of 2

4.7273 out of 5 stars
4.7273 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

DreamMark Women's 2-Piece Short Sleeve and Short Notch Collar Pajama Set, $14.98

DreamMark Women's 2-Piece Short Sleeve and Short Notch Collar Pajama Set
Green, variant on DreamMark Women's 2-Piece Short Sleeve and Short Notch Collar Pajama Set
Multi, variant on DreamMark Women's 2-Piece Short Sleeve and Short Notch Collar Pajama Set
Black, variant on DreamMark Women's 2-Piece Short Sleeve and Short Notch Collar Pajama Set
Red, variant on DreamMark Women's 2-Piece Short Sleeve and Short Notch Collar Pajama Set
current price $14.98

DreamMark Women's 2-Piece Short Sleeve and Short Notch Collar Pajama Set

4.9545 out of 5 stars
4.9545 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Limonium, 60 Stems, choose color, $50.67, $0.84/ea

Member's Mark Limonium, 60 Stems, choose color
current price $50.67
$0.84/ea

Member's Mark Limonium, 60 Stems, choose color

Available for Shipping

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe), $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)
Sponsored
current price $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Nativity Set, 9-Piece, $99.97

Member's Mark Nativity Set, 9-Piece
current price $99.97

Member's Mark Nativity Set, 9-Piece

Available for Shipping

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct., $17.36, $5.79/lb

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct.
current price $17.36
$5.79/lb

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct.

4.4508 out of 5 stars
4.4508 out of 5 Stars. 366 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Whole Cloves, 11 oz., $11.98, $1.09/oz

Member's Mark Whole Cloves, 11 oz.
current price $11.98
$1.09/oz

Member's Mark Whole Cloves, 11 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Girls Youth Snow Boot, $19.98

Member's Mark Girls Youth Snow Boot
Pink - Online Only, variant on Member's Mark Girls Youth Snow Boot
Purple - Online Only, variant on Member's Mark Girls Youth Snow Boot
current price $19.98

Member's Mark Girls Youth Snow Boot

4.8261 out of 5 stars
4.8261 out of 5 Stars. 46 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Pop-Up Holiday Pals, Set of 3, $89.98

Member's Mark Pre-Lit Pop-Up Holiday Pals, Set of 3
current price $89.98

Member's Mark Pre-Lit Pop-Up Holiday Pals, Set of 3

Available for Shipping

Member's Mark Everwash Polyester Printed Bath Mat, $12.98

Member's Mark Everwash Polyester Printed Bath Mat
Almost Aqua, variant on Member's Mark Everwash Polyester Printed Bath Mat
Dark Gray, variant on Member's Mark Everwash Polyester Printed Bath Mat
Feather Gray, variant on Member's Mark Everwash Polyester Printed Bath Mat
Washed Stone, variant on Member's Mark Everwash Polyester Printed Bath Mat
current price $12.98

Member's Mark Everwash Polyester Printed Bath Mat

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 9' Pre-Lit Decorated Garland, $59.96

Member's Mark 9' Pre-Lit Decorated Garland
current price $59.96

Member's Mark 9' Pre-Lit Decorated Garland

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Carousel Candle, Set of 2, $22.98

Member's Mark Carousel Candle, Set of 2
current price $22.98

Member's Mark Carousel Candle, Set of 2

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal, $329.00

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal
current price $329.00

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit, $499.00

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit
current price $499.00

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit

Available for Shipping

Member's Mark Infant Family Sleep, $10.98

Member's Mark Infant Family Sleep
Green, variant on Member's Mark Infant Family Sleep
Blue, variant on Member's Mark Infant Family Sleep
Cream, variant on Member's Mark Infant Family Sleep
Red, variant on Member's Mark Infant Family Sleep
current price $10.98

Member's Mark Infant Family Sleep

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Homestyle Chili Seasoning, 24 oz., $8.98, $0.37/oz

Member's Mark Homestyle Chili Seasoning, 24 oz.
current price $8.98
$0.37/oz

Member's Mark Homestyle Chili Seasoning, 24 oz.

4.9048 out of 5 stars
4.9048 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree, $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree
current price $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman, $159.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman
current price $159.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 36" Pre-Lit Burgundy Wreath, $59.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Burgundy Wreath
current price $59.98

Member's Mark 36" Pre-Lit Burgundy Wreath

Available for Shipping

Member's Mark Parmesan Pepper Seasoning, 7.5 oz., $4.98, $0.66/oz

Member's Mark Parmesan Pepper Seasoning, 7.5 oz.
current price $4.98
$0.66/oz

Member's Mark Parmesan Pepper Seasoning, 7.5 oz.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Lil' Grizzlies Bear-Shaped Cookies Variety Pack, Chocolate and Vanilla, 1 oz., 40 pk., $9.98

Member's Mark Lil' Grizzlies Bear-Shaped Cookies Variety Pack, Chocolate and Vanilla, 1 oz., 40 pk.
current price $9.98

Member's Mark Lil' Grizzlies Bear-Shaped Cookies Variety Pack, Chocolate and Vanilla, 1 oz., 40 pk.

4.125 out of 5 stars
4.125 out of 5 Stars. 72 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows, $17.94

Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Tree, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Good Tidings, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Green Bow, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
Oh What Fun, variant on Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows
current price $17.94

Member's Mark Holiday Indoor Accent Pillows

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket, $21.94

Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket
Gold, variant on Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket
Black, variant on Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket
current price $21.94

Member's Mark 2-Tier Scalloped Wire Basket

4.9444 out of 5 stars
4.9444 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set, $7.98

Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
Light Blue - Online Only, variant on Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
White - Online Only, variant on Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
Brown, variant on Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
Cream - Online Only, variant on Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
current price $7.98

Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set

4.8276 out of 5 stars
4.8276 out of 5 Stars. 29 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit Christmas Tree Topper, $24.96

Member's Mark Pre-Lit Christmas Tree Topper
current price $24.96

Member's Mark Pre-Lit Christmas Tree Topper

Available for Shipping

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz., $8.48, $0.27/oz

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz.
current price $8.48
$0.27/oz

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Holiday Marble Serving Boards, $24.98

Member's Mark Holiday Marble Serving Boards
current price $24.98

Member's Mark Holiday Marble Serving Boards

Available for Shipping

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz., $4.98, $0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.
current price $4.98
$0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.

4.5792 out of 5 stars
4.5792 out of 5 Stars. 240 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 9' Pre-Lit Decorated Garland, $59.96

Member's Mark 9' Pre-Lit Decorated Garland
current price $59.96

Member's Mark 9' Pre-Lit Decorated Garland

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Oversized Velvet Door Bow, $49.98

Member's Mark Oversized Velvet Door Bow
Plaid, variant on Member's Mark Oversized Velvet Door Bow
Red, variant on Member's Mark Oversized Velvet Door Bow
Green, variant on Member's Mark Oversized Velvet Door Bow
current price $49.98

Member's Mark Oversized Velvet Door Bow

Available for Shipping

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc., $24.98

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc.
current price $24.98

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz., $9.96, $0.25/oz

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz.
current price $9.96
$0.25/oz

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Woven Drink Cooler, $114.00

Member's Mark Woven Drink Cooler
current price $114.00

Member's Mark Woven Drink Cooler

4.1333 out of 5 stars
4.1333 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 5' Pre-Lit Santa Countdown Calendar, $119.96

Member's Mark 5' Pre-Lit Santa Countdown Calendar
current price $119.96

Member's Mark 5' Pre-Lit Santa Countdown Calendar

Available for Shipping

Member's Mark Gum Drop Pathway LED Lights, 8 Count, $29.98

Member's Mark Gum Drop Pathway LED Lights, 8 Count
current price $29.98

Member's Mark Gum Drop Pathway LED Lights, 8 Count

Available for Shipping

Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant, $14.98

Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
Black, variant on Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
Olive, variant on Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
Navy, variant on Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
Grey, variant on Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
current price $14.98

Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant

4.7083 out of 5 stars
4.7083 out of 5 Stars. 72 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger, $16.98

Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger
Pink - Online Only, variant on Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger
Green Heather, variant on Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger
Cream, variant on Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger
Black - Online Only, variant on Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger
current price $16.98

Member's Mark Women's Waffle-Knit Jogger

4.6818 out of 5 stars
4.6818 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz., $13.36

Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz.
current price $13.36

Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit Woven Bells, Set of 3, $129.98

Member's Mark Pre-Lit Woven Bells, Set of 3
current price $129.98

Member's Mark Pre-Lit Woven Bells, Set of 3

Available for Shipping

Member's Mark Organic Diced Peach Bowls, 4 oz., 24 pk., $11.98, $0.50/ea

Member's Mark Organic Diced Peach Bowls, 4 oz., 24 pk.
current price $11.98
$0.50/ea

Member's Mark Organic Diced Peach Bowls, 4 oz., 24 pk.

Available for Shipping

Member's Mark 12' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree, $599.97

Member's Mark 12' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree
current price $599.97

Member's Mark 12' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree

Available for Shipping

Member's Mark 9' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree, $379.97

Member's Mark 9' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree
current price $379.97

Member's Mark 9' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree

Available for Shipping

Member's Mark Camping Blanket with Detachable Hood, $29.98

Member's Mark Camping Blanket with Detachable Hood
Blue, variant on Member's Mark Camping Blanket with Detachable Hood
Black, variant on Member's Mark Camping Blanket with Detachable Hood
Pink, variant on Member's Mark Camping Blanket with Detachable Hood
current price $29.98

Member's Mark Camping Blanket with Detachable Hood

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate, $19.98

Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
Gray/Blue, variant on Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
Pink/Purple, variant on Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
Pink / Red, variant on Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
Blue / Yellow, variant on Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
current price $19.98

Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate

4.5652 out of 5 stars
4.5652 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Divine Blooms Vase Arrangement, $92.77, $2.26/ea

Member's Mark Divine Blooms Vase Arrangement
current price $92.77
$2.26/ea

Member's Mark Divine Blooms Vase Arrangement

Available for Shipping

Member's Mark 2-Pack Snackle Box, $9.98, Was $12.86

Member's Mark 2-Pack Snackle Box
current price $9.98, Was $12.86
$2.88 off

Member's Mark 2-Pack Snackle Box

3.8966 out of 5 stars
3.8966 out of 5 Stars. 58 reviews
Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.