New Grocery

Prices may vary in club and online
Sort by|

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.
Sponsored
Members-only price

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

Available for Shipping

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz., $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.

Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk., $29.98, $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk.

Available for Shipping

Spongebob Half Sheet Cookie Cake, $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake
current price $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2537 out of 5 stars
4.2537 out of 5 Stars. 2113 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Smash Kitchen USDA Organic Yellow Mustard, 20 oz., 2 pk., $5.98, $0.15/oz

Smash Kitchen USDA Organic Yellow Mustard, 20 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $5.98
$0.15/oz

Smash Kitchen USDA Organic Yellow Mustard, 20 oz., 2 pk.

Available for Shipping

Liquid IV Sugar Free Hydration Multiplier Electrolyte Powder Ring Pop, 30 pk., $28.98, $0.97/ea

Liquid IV Sugar Free Hydration Multiplier Electrolyte Powder Ring Pop, 30 pk.
current price $28.98
$0.97/ea

Liquid IV Sugar Free Hydration Multiplier Electrolyte Powder Ring Pop, 30 pk.

Available for Shipping

RAW Grass Fed Whey Isolate Protein, Milk & Cookies, 1.56 lbs., $29.98, $1.20/oz

RAW Grass Fed Whey Isolate Protein, Milk & Cookies, 1.56 lbs.
current price $29.98
$1.20/oz

RAW Grass Fed Whey Isolate Protein, Milk & Cookies, 1.56 lbs.

3.7273 out of 5 stars
3.7273 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Spongebob Full Sheet Cake, $42.94

Spongebob Full Sheet Cake
current price $42.94

Spongebob Full Sheet Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk., $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.
Sponsored
current price $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, North Star Blend, 32 oz., $24.98, $0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, North Star Blend, 32 oz.
current price $24.98
$0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, North Star Blend, 32 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz., $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz.

Available for Shipping

Lavazza Caffe Espresso Medium Roast Whole Bean Coffee, 32 oz., $24.88, $0.78/oz

Lavazza Caffe Espresso Medium Roast Whole Bean Coffee, 32 oz.
current price $24.88
$0.78/oz

Lavazza Caffe Espresso Medium Roast Whole Bean Coffee, 32 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

About New Items - New Grocery

New Grocery

Grocery shopping just got a little bit more fun. That’s because Sam’s Club has gathered all the latest grocery items in one place, so you can see what’s new and find a few things to try for the first time. On the hunt for the perfect snack or the best fast meal ideas? Be sure to shop New Grocery so you don’t miss out.