New Grocery

Prices may vary in club and online
Sort by|

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.
Sponsored
Members-only price

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2537 out of 5 stars
4.2537 out of 5 Stars. 2113 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $26.78
$0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.6849 out of 5 stars
4.6849 out of 5 Stars. 2517 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bloom Sparkling Energy Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk., $23.98, $0.11/foz

Bloom Sparkling Energy Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.
current price $23.98
$0.11/foz

Bloom Sparkling Energy Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.

4.708 out of 5 stars
4.708 out of 5 Stars. 274 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Smash Kitchen USDA Organic Yellow Mustard, 20 oz., 2 pk., $5.98, $0.15/oz

Smash Kitchen USDA Organic Yellow Mustard, 20 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $5.98
$0.15/oz

Smash Kitchen USDA Organic Yellow Mustard, 20 oz., 2 pk.

Available for Shipping

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk., $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.
Sponsored
current price $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kewpie Mayonnaise, 24oz., $6.88, Was $7.48, $0.29/oz

Kewpie Mayonnaise, 24oz.
current price Now $6.88, Was $7.48
$0.29/oz
$0.60 off

Kewpie Mayonnaise, 24oz.

Available for Shipping

Pure Kick Arctic Powdered Drink Mix Variety Pack, 40 pk., $6.98, $0.17/ea

Pure Kick Arctic Powdered Drink Mix Variety Pack, 40 pk.
Sponsored
current price $6.98
$0.17/ea

Pure Kick Arctic Powdered Drink Mix Variety Pack, 40 pk.

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Dutch Bros Variety Coffee Pods, 60ct, $33.98, $0.57/ea

Dutch Bros Variety Coffee Pods, 60ct
current price $33.98
$0.57/ea

Dutch Bros Variety Coffee Pods, 60ct

Available for Shipping

Karma Probiotic Water Variety Pack, 18 fl. oz., 12 pk., $13.98, Was $16.98, $0.06/foz

Instant Savings
Karma Probiotic Water Variety Pack, 18 fl. oz., 12 pk.
current price Now $13.98, Was $16.98
$0.06/foz
$3 off
Ends Nov 09

Karma Probiotic Water Variety Pack, 18 fl. oz., 12 pk.

4.7674 out of 5 stars
4.7674 out of 5 Stars. 43 reviews
Available for Shipping

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk., $18.98, $0.09/foz

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk.
current price $18.98
$0.09/foz

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk.

Available for Shipping

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen, $14.47, $0.60/oz

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen
current price $14.47
$0.60/oz

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen

4.0217 out of 5 stars
4.0217 out of 5 Stars. 46 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Wild Republic Caramel Pecan Ground Coffee 32oz, $17.98, $0.56/oz

Wild Republic Caramel Pecan Ground Coffee 32oz
current price $17.98
$0.56/oz

Wild Republic Caramel Pecan Ground Coffee 32oz

Available for Shipping

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs., $24.98

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.
current price $24.98

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Variety Pack, 12 fl. oz., 15pk, $19.98, $0.11/foz

OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Variety Pack, 12 fl. oz., 15pk
current price $19.98
$0.11/foz

OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Variety Pack, 12 fl. oz., 15pk

4.6719 out of 5 stars
4.6719 out of 5 Stars. 2530 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Zesty Cheddar, 9.5 oz., $5.98, $0.63/oz

PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Zesty Cheddar, 9.5 oz.
current price $5.98
$0.63/oz

PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Zesty Cheddar, 9.5 oz.

Available for Shipping

Vital Proteins Collagen Peptides Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.

Vital Proteins Collagen Peptides Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.
See price in cart

Vital Proteins Collagen Peptides Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.

4.1568 out of 5 stars
4.1568 out of 5 Stars. 287 reviews
Available for Shipping

Karma Probiotic Stick Packs, Variety Pack, 18 Count, $19.98, $1.11/ea

Karma Probiotic Stick Packs, Variety Pack, 18 Count
current price $19.98
$1.11/ea

Karma Probiotic Stick Packs, Variety Pack, 18 Count

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Season Brand Bone-In Sardines in EVOO, 4.375 oz., 6 pk., $10.98, $1.83/ea

Season Brand Bone-In Sardines in EVOO, 4.375 oz., 6 pk.
current price $10.98
$1.83/ea

Season Brand Bone-In Sardines in EVOO, 4.375 oz., 6 pk.

Available for Shipping

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct., $14.87

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct.
current price $14.87

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk., $16.98

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.
current price $16.98

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.

Available for Shipping

Alani Nu Mini Variety Pack, 8.4 fl. oz., 24 pk., $22.58, $0.11/foz

Alani Nu Mini Variety Pack, 8.4 fl. oz., 24 pk.
current price $22.58
$0.11/foz

Alani Nu Mini Variety Pack, 8.4 fl. oz., 24 pk.

4.6713 out of 5 stars
4.6713 out of 5 Stars. 143 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz., $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.

Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk., $29.98, $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk.

Available for Shipping

Josh Cellars Sauvignon Blanc Wine, 750 ml, $13.99, $0.55/foz

Josh Cellars Sauvignon Blanc Wine, 750 ml
current price $13.99
$0.55/foz

Josh Cellars Sauvignon Blanc Wine, 750 ml

4.6111 out of 5 stars
4.6111 out of 5 Stars. 288 reviews
Available for Pickup or Delivery

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, North Star Blend, 32 oz., $24.98, $0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, North Star Blend, 32 oz.
current price $24.98
$0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, North Star Blend, 32 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Liquid IV Sugar Free Hydration Multiplier Electrolyte Powder Ring Pop, 30 pk., $28.98, $0.97/ea

Liquid IV Sugar Free Hydration Multiplier Electrolyte Powder Ring Pop, 30 pk.
current price $28.98
$0.97/ea

Liquid IV Sugar Free Hydration Multiplier Electrolyte Powder Ring Pop, 30 pk.

Available for Shipping

RAW Grass Fed Whey Isolate Protein, Milk & Cookies, 1.56 lbs., $29.98, $1.20/oz

RAW Grass Fed Whey Isolate Protein, Milk & Cookies, 1.56 lbs.
current price $29.98
$1.20/oz

RAW Grass Fed Whey Isolate Protein, Milk & Cookies, 1.56 lbs.

3.7273 out of 5 stars
3.7273 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk., $21.99, $0.02/foz

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.
current price $21.99
$0.02/foz

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.

Available for Pickup

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk., $9.48, $0.23/oz

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk.
current price $9.48
$0.23/oz

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs., $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.
current price $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.

4.1587 out of 5 stars
4.1587 out of 5 Stars. 63 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Spongebob Half Sheet Cookie Cake, $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake
current price $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Good Warrior Bar Marshmallow & Brownie Crisp Variety Pack, 25.9 Oz X 14, $19.98, $1.43/ea

Good Warrior Bar Marshmallow & Brownie Crisp Variety Pack, 25.9 Oz X 14
current price $19.98
$1.43/ea

Good Warrior Bar Marshmallow & Brownie Crisp Variety Pack, 25.9 Oz X 14

Available for Shipping

Kinder's Honey Garlic Seasoning Blend, 10 oz, $4.98, $0.50/oz

Kinder's Honey Garlic Seasoning Blend, 10 oz
current price $4.98
$0.50/oz

Kinder's Honey Garlic Seasoning Blend, 10 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping or Pickup

LMNT Electrolyte Drink Mix Zero Sugar, Variety Pack, 48 pk.

LMNT Electrolyte Drink Mix Zero Sugar, Variety Pack, 48 pk.
Members-only price

LMNT Electrolyte Drink Mix Zero Sugar, Variety Pack, 48 pk.

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 27 reviews
Available for Shipping

McCormick Harry Potter Hogwarts Finishing Sugar 3PK 10.37OZ, $8.98, $2.99/ea

McCormick Harry Potter Hogwarts Finishing Sugar 3PK 10.37OZ
current price $8.98
$2.99/ea

McCormick Harry Potter Hogwarts Finishing Sugar 3PK 10.37OZ

Available for Shipping or Pickup

Kinder's Sweet Chili Garlic Seasoning Blend, 9.7 oz, $5.48, $0.87/oz

Kinder's Sweet Chili Garlic Seasoning Blend, 9.7 oz
current price $5.48
$0.87/oz

Kinder's Sweet Chili Garlic Seasoning Blend, 9.7 oz

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Lavazza Dolcevita Classico Medium Roast Ground Coffee, 32 oz., $24.88, $0.78/oz

Lavazza Dolcevita Classico Medium Roast Ground Coffee, 32 oz.
current price $24.88
$0.78/oz

Lavazza Dolcevita Classico Medium Roast Ground Coffee, 32 oz.

Available for Shipping

Joyburst Creatine Soda Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk., $16.98, $0.12/foz

Joyburst Creatine Soda Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.
current price $16.98
$0.12/foz

Joyburst Creatine Soda Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.

Available for Shipping

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack, $6.98, $1.16/ea

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack
current price $6.98
$1.16/ea

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack

Available for Shipping

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz., $7.48, $0.25/oz

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz.
current price $7.48
$0.25/oz

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz.

Available for Shipping

Redcon1 Creatine Monohydrate 100 Servings, Unflavored, 35.27 oz., $22.97, $0.65/oz

Redcon1 Creatine Monohydrate 100 Servings, Unflavored, 35.27 oz.
current price $22.97
$0.65/oz

Redcon1 Creatine Monohydrate 100 Servings, Unflavored, 35.27 oz.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk., $13.98, $0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.
current price $13.98
$0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz., $13.98, Was $15.98, $0.38/oz

Instant Savings
REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz.
current price Now $13.98, Was $15.98
$0.38/oz
$2 off
Ends Sep 30

REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz.

4.7544 out of 5 stars
4.7544 out of 5 Stars. 57 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml, $17.47, $0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml
current price $17.47
$0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml

Out of stock

Toy Story 10" Round Double Layer Cake, $17.47

Toy Story 10" Round Double Layer Cake
current price $17.47

Toy Story 10" Round Double Layer Cake

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Lavazza Caffe Espresso Medium Roast Whole Bean Coffee, 32 oz., $24.88, $0.78/oz

Lavazza Caffe Espresso Medium Roast Whole Bean Coffee, 32 oz.
current price $24.88
$0.78/oz

Lavazza Caffe Espresso Medium Roast Whole Bean Coffee, 32 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

Kinder's Fully Cooked Lemon & Herb Grilled Chicken Bites, Frozen, 39.4 oz., $16.98, $6.79/lb

Kinder's Fully Cooked Lemon & Herb Grilled Chicken Bites, Frozen, 39.4 oz.
current price $16.98
$6.79/lb

Kinder's Fully Cooked Lemon & Herb Grilled Chicken Bites, Frozen, 39.4 oz.

Out of stock

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk., $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs,  0.25 oz., 70 pk.
current price $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk.

Out of stock

About New Items - New Grocery

New Grocery

Grocery shopping just got a little bit more fun. That’s because Sam’s Club has gathered all the latest grocery items in one place, so you can see what’s new and find a few things to try for the first time. On the hunt for the perfect snack or the best fast meal ideas? Be sure to shop New Grocery so you don’t miss out.