New Arrivals

Prices may vary in club and online

Welch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk., $13.94, $0.19/oz

Welch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.
Sponsored
current price $13.94
$0.19/oz

Welch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.

4.8112 out of 5 stars
4.8112 out of 5 Stars. 3739 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Maison Lude Mahjong Tiles - Cirquejong, 160 Tiles + Carrying Case, $79.00

Maison Lude Mahjong Tiles - Cirquejong, 160 Tiles + Carrying Case
Cirquejong, variant on Maison Lude Mahjong Tiles - Cirquejong, 160 Tiles + Carrying Case
Blooming, variant on Maison Lude Mahjong Tiles - Cirquejong, 160 Tiles + Carrying Case
current price $79.00

Maison Lude Mahjong Tiles - Cirquejong, 160 Tiles + Carrying Case

4.1818 out of 5 stars
4.1818 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

OOMF Pop Star Women's Square Sunglasses, $19.98

OOMF Pop Star Women's Square Sunglasses
current price $19.98

OOMF Pop Star Women's Square Sunglasses

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Soundcore by Anker Boom Go 3i Portable Bluetooth Speaker with Powerful Bass, $39.88, Was $59.88

Instant Savings
Soundcore by Anker Boom Go 3i Portable Bluetooth Speaker with Powerful Bass
White, variant on Soundcore by Anker Boom Go 3i Portable Bluetooth Speaker with Powerful Bass
Black, variant on Soundcore by Anker Boom Go 3i Portable Bluetooth Speaker with Powerful Bass
current price Now $39.88, Was $59.88
$20 off
Ends Oct 12

Soundcore by Anker Boom Go 3i Portable Bluetooth Speaker with Powerful Bass

4.7931 out of 5 stars
4.7931 out of 5 Stars. 29 reviews
Available for Shipping

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk., $14.26, $0.48/ea

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
Sponsored
current price $14.26
$0.48/ea
From $14.26

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.

4.6362 out of 5 stars
4.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

GreenPan Apex 2-Piece Hybrid Stainless Steel Fry Pan Set, 10" & 12", $79.88

GreenPan Apex 2-Piece Hybrid Stainless Steel Fry Pan Set, 10" & 12"
current price $79.88

GreenPan Apex 2-Piece Hybrid Stainless Steel Fry Pan Set, 10" & 12"

4.6957 out of 5 stars
4.6957 out of 5 Stars. 69 reviews
Available for Shipping

Jacobsens Original Premium Danish Butter Cookie Tin, 3.5 lbs., $16.76, $0.26/oz

Jacobsens Original Premium Danish Butter Cookie Tin, 3.5 lbs.
current price $16.76
$0.26/oz

Jacobsens Original Premium Danish Butter Cookie Tin, 3.5 lbs.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 3295 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Bluey Bingo Toddler Deluxe Costume, $22.98

Bluey Bingo Toddler Deluxe Costume
current price $22.98

Bluey Bingo Toddler Deluxe Costume

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Generac 24kW Home Standby Generator & Transfer Switch

Generac 24kW Home Standby Generator & Transfer Switch
Members-only price

Generac 24kW Home Standby Generator & Transfer Switch

4.2333 out of 5 stars
4.2333 out of 5 Stars. 60 reviews
Available for Shipping

Imaginarium Luxury Resort BIG Memory King Foam Pillow with Cooling Cover, $29.98

Imaginarium Luxury Resort BIG Memory King Foam Pillow with Cooling Cover
current price $29.98

Imaginarium Luxury Resort BIG Memory King Foam Pillow with Cooling Cover

3.8462 out of 5 stars
3.8462 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Chobani Flip Low-Fat Greek Yogurt Variety Pack, 4.5 oz., 16 ct., $16.46, Was $17.46, $1.03/ea

Chobani Flip Low-Fat Greek Yogurt Variety Pack, 4.5 oz., 16 ct.
current price Now $16.46, Was $17.46
$1.03/ea
$1 off

Chobani Flip Low-Fat Greek Yogurt Variety Pack, 4.5 oz., 16 ct.

4.763 out of 5 stars
4.763 out of 5 Stars. 270 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Ralph Lauren Polo Eau de Toilette, 3 Piece Gift Set, $64.98

Ralph Lauren Polo Eau de Toilette, 3 Piece Gift Set
current price $64.98

Ralph Lauren Polo Eau de Toilette, 3 Piece Gift Set

4.5571 out of 5 stars
4.5571 out of 5 Stars. 70 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature Raised Farms Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Strips, Frozen, 2.5 lbs., $14.97, $5.99/lb

Nature Raised Farms Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Strips, Frozen, 2.5 lbs.
current price $14.97
$5.99/lb

Nature Raised Farms Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Strips, Frozen, 2.5 lbs.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Monopoly Classic Expansion Bundle, $12.91, Was $24.98

Monopoly Classic Expansion Bundle
current price Now $12.91, Was $24.98
$12.07 off

Monopoly Classic Expansion Bundle

4.9206 out of 5 stars
4.9206 out of 5 Stars. 63 reviews
Available for Shipping

Ello Benni Kids Bento Lunch Box with Carry Handle & Ice Pack, $14.94

Ello Benni Kids Bento Lunch Box with Carry Handle & Ice Pack
current price $14.94

Ello Benni Kids Bento Lunch Box with Carry Handle & Ice Pack

3.8455 out of 5 stars
3.8455 out of 5 Stars. 110 reviews
Available for Shipping

ProForm Carbon TLS Treadmill

ProForm Carbon TLS Treadmill
Members-only price

ProForm Carbon TLS Treadmill

4.3913 out of 5 stars
4.3913 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Outdoor Voices Girls RecTrek Short, $4.81, Was $12.98

Outdoor Voices Girls RecTrek Short
Blue - Online Only, variant on Outdoor Voices Girls RecTrek Short
Black - Online Only, variant on Outdoor Voices Girls RecTrek Short
Khaki - Online Only, variant on Outdoor Voices Girls RecTrek Short
current price Now $4.81, Was $12.98
$8.17 off

Outdoor Voices Girls RecTrek Short

4.4412 out of 5 stars
4.4412 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping

Dyson Ball Animal 3+ Upright Vacuum, $389.98

Dyson Ball Animal 3+ Upright Vacuum
current price $389.98

Dyson Ball Animal 3+ Upright Vacuum

4.2608 out of 5 stars
4.2608 out of 5 Stars. 744 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Christian Dior Sauvage Eau De Toilette Spray, $96.98

Christian Dior Sauvage Eau De Toilette Spray
current price $96.98
Options from $96.98 – $136.98

Christian Dior Sauvage Eau De Toilette Spray

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

OOMF Revoked Pilot's License Men's Sunglasses, $14.98

OOMF Revoked Pilot's License Men's Sunglasses
current price $14.98

OOMF Revoked Pilot's License Men's Sunglasses

3.8333 out of 5 stars
3.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Disney Stitch Children's Deluxe Costume, $26.98, Was $29.98

Disney Stitch Children's Deluxe Costume
current price Now $26.98, Was $29.98
$3 off

Disney Stitch Children's Deluxe Costume

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Lifestyle Solutions Beckett Storage Sofa, $1,099.00

Lifestyle Solutions Beckett Storage Sofa
Taupe, variant on Lifestyle Solutions Beckett Storage Sofa
Ivory, variant on Lifestyle Solutions Beckett Storage Sofa
current price $1,099.00

Lifestyle Solutions Beckett Storage Sofa

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

HH2 Home Santa Clara II Wood and Upholstered Swivel Bar Stool or Counter Stool, $229.00

HH2 Home Santa Clara II Wood and Upholstered Swivel Bar Stool or Counter Stool
Beige-Bar Stool, variant on HH2 Home Santa Clara II Wood and Upholstered Swivel Bar Stool or Counter Stool
Beige-Counter Stool, variant on HH2 Home Santa Clara II Wood and Upholstered Swivel Bar Stool or Counter Stool
Gray-Bar Stool, variant on HH2 Home Santa Clara II Wood and Upholstered Swivel Bar Stool or Counter Stool
Gray-Counter Stool, variant on HH2 Home Santa Clara II Wood and Upholstered Swivel Bar Stool or Counter Stool
current price $229.00

HH2 Home Santa Clara II Wood and Upholstered Swivel Bar Stool or Counter Stool

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping

Hero Cosmetics Mighty Patch Mega Pack, 84ct., $22.98

Hero Cosmetics Mighty Patch Mega Pack, 84ct.
current price $22.98

Hero Cosmetics Mighty Patch Mega Pack, 84ct.

4.802 out of 5 stars
4.802 out of 5 Stars. 914 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Lifestyle Solutions Riles Storage Sofa, $1,199.00

Lifestyle Solutions Riles Storage Sofa
Navy, variant on Lifestyle Solutions Riles Storage Sofa
Beige, variant on Lifestyle Solutions Riles Storage Sofa
current price $1,199.00

Lifestyle Solutions Riles Storage Sofa

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Nordic Ware Big Batch Baking & Roasting Pan with Lid, $22.92

Nordic Ware Big Batch Baking & Roasting Pan with Lid
current price $22.92

Nordic Ware Big Batch Baking & Roasting Pan with Lid

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

HH2 Home McArthur Metal and Upholstered Bed, $449.00

HH2 Home McArthur Metal and Upholstered Bed
current price $449.00
Options from $449.00 – $499.00

HH2 Home McArthur Metal and Upholstered Bed

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

LEGO Speed Champions Porsche 911 GT3 RS Super Car, 348 pc.

LEGO Speed Champions Porsche 911 GT3 RS Super Car, 348 pc.
Members-only price

LEGO Speed Champions Porsche 911 GT3 RS Super Car, 348 pc.

4.5205 out of 5 stars
4.5205 out of 5 Stars. 73 reviews
Available for Shipping

KPOP Kids Beach Towel, 36"x64", $14.96, Was $15.98

KPOP Kids Beach Towel, 36"x64"
Stars of Huntrix, variant on KPOP Kids Beach Towel, 36"x64"
Derpy, variant on KPOP Kids Beach Towel, 36"x64"
Saja Boys, variant on KPOP Kids Beach Towel, 36"x64"
Huntrix, variant on KPOP Kids Beach Towel, 36"x64"
current price Now $14.96, Was $15.98
$1.02 off

KPOP Kids Beach Towel, 36"x64"

4.898 out of 5 stars
4.898 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

Nectar 12" Cooling Memory Foam Mattress, $699.00

Nectar 12" Cooling Memory Foam Mattress
current price $699.00
Options from $499.00 – $699.00

Nectar 12" Cooling Memory Foam Mattress

4.2611 out of 5 stars
4.2611 out of 5 Stars. 20173 reviews
Available for Shipping or Pickup

HP DeskJet 4358 Wireless All-in-One Inkjet Printer, 6 Months Free Instant Ink, $49.99, Was $94.99

Instant Savings
HP DeskJet 4358 Wireless All-in-One Inkjet Printer, 6 Months Free Instant Ink
current price Now $49.99, Was $94.99
$45 off
Ends Oct 11

HP DeskJet 4358 Wireless All-in-One Inkjet Printer, 6 Months Free Instant Ink

3.5848 out of 5 stars
3.5848 out of 5 Stars. 448 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

TP-Link Deco BE4600 Wi-Fi 7 Whole Home System, 3-Pack, $239.00

TP-Link Deco BE4600 Wi-Fi 7 Whole Home System, 3-Pack
current price $239.00

TP-Link Deco BE4600 Wi-Fi 7 Whole Home System, 3-Pack

4.1429 out of 5 stars
4.1429 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Arctic Chef 3.2 Cu. Ft. Compact Refrigerator, $99.99

Arctic Chef 3.2 Cu. Ft. Compact Refrigerator
current price $99.99

Arctic Chef 3.2 Cu. Ft. Compact Refrigerator

4.2742 out of 5 stars
4.2742 out of 5 Stars. 62 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

LEGO Technic Jeep Wrangler Rubicon SUV, 723 pc.

LEGO Technic Jeep Wrangler Rubicon SUV, 723 pc.
Members-only price

LEGO Technic Jeep Wrangler Rubicon SUV, 723 pc.

4.8462 out of 5 stars
4.8462 out of 5 Stars. 39 reviews
Available for Shipping

Hempz Juicy Peach Lotion and Vanilla & Coconut Moisturizer Spray Set, $12.91

Hempz Juicy Peach Lotion and  Vanilla & Coconut Moisturizer Spray Set
current price $12.91
From $12.91

Hempz Juicy Peach Lotion and Vanilla & Coconut Moisturizer Spray Set

4.5455 out of 5 stars
4.5455 out of 5 Stars. 44 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Bluey Bingo Tutu Toddler Deluxe Costume, $22.98

Bluey Bingo Tutu Toddler Deluxe Costume
current price $22.98

Bluey Bingo Tutu Toddler Deluxe Costume

4.5833 out of 5 stars
4.5833 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Dove Cucumber+Green Tea and Dragonfruit Body Wash, 30.6 fl. oz., 2 pk., $18.98, $0.31/foz

Dove Cucumber+Green Tea and Dragonfruit Body Wash, 30.6 fl. oz., 2 pk.
current price $18.98
$0.31/foz

Dove Cucumber+Green Tea and Dragonfruit Body Wash, 30.6 fl. oz., 2 pk.

4.625 out of 5 stars
4.625 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Graco Soothe My Way Swing with Removable Rocker

Graco Soothe My Way Swing with Removable Rocker
Members-only price

Graco Soothe My Way Swing with Removable Rocker

4.4699 out of 5 stars
4.4699 out of 5 Stars. 532 reviews
Available for Shipping

Express Women's Bootcut Ponte Pant, $14.98

Express Women's Bootcut Ponte Pant
Brown, variant on Express Women's Bootcut Ponte Pant
Black, variant on Express Women's Bootcut Ponte Pant
Burgandy, variant on Express Women's Bootcut Ponte Pant
current price $14.98

Express Women's Bootcut Ponte Pant

4.4014 out of 5 stars
4.4014 out of 5 Stars. 147 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

HH2 Home McArthur Metal and Upholstered Canopy Bed, $549.00

HH2 Home McArthur Metal and Upholstered Canopy Bed
current price $549.00

HH2 Home McArthur Metal and Upholstered Canopy Bed

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

WP Weatherproof® Men's Southwest Shacket, $21.98

WP Weatherproof® Men's Southwest Shacket
Blue, variant on WP Weatherproof® Men's Southwest Shacket
Black, variant on WP Weatherproof® Men's Southwest Shacket
Orange, variant on WP Weatherproof® Men's Southwest Shacket
current price $21.98

WP Weatherproof® Men's Southwest Shacket

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 30 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

LEGO Botanicals Sunflower Bouquet Building set, 686 pc.

LEGO Botanicals Sunflower Bouquet Building set, 686 pc.
Members-only price

LEGO Botanicals Sunflower Bouquet Building set, 686 pc.

4.9487 out of 5 stars
4.9487 out of 5 Stars. 39 reviews
Available for Shipping

Reebok Women's Zig Recourse Running Sneaker, $29.98

Reebok Women's Zig Recourse Running Sneaker
Purple - Online Only, variant on Reebok Women's Zig Recourse Running Sneaker
Cream - Online Only, variant on Reebok Women's Zig Recourse Running Sneaker
current price $29.98

Reebok Women's Zig Recourse Running Sneaker

2 out of 5 stars
2 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Graco Nautilus 2.0 3-in-1 Harness Booster Car Seat

Graco Nautilus 2.0 3-in-1 Harness Booster Car Seat
Members-only price

Graco Nautilus 2.0 3-in-1 Harness Booster Car Seat

4.7335 out of 5 stars
4.7335 out of 5 Stars. 499 reviews
Available for Shipping

Starbucks Coffee & Protein Cafe Mocha Drink, 11 oz., 15 pk., $29.98, $0.18/foz

Starbucks Coffee & Protein Cafe Mocha Drink, 11 oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Starbucks Coffee & Protein Cafe Mocha Drink, 11 oz., 15 pk.

4.3556 out of 5 stars
4.3556 out of 5 Stars. 554 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

HH2 Home Dillon Metal Counter Stool or Bar Stool, $149.00

HH2 Home Dillon Metal Counter Stool or Bar Stool
Gray-Bar Stool, variant on HH2 Home Dillon Metal Counter Stool or Bar Stool
Gray-Counter Stool, variant on HH2 Home Dillon Metal Counter Stool or Bar Stool
White-Counter Stool, variant on HH2 Home Dillon Metal Counter Stool or Bar Stool
White-Bar Stool, variant on HH2 Home Dillon Metal Counter Stool or Bar Stool
current price $149.00

HH2 Home Dillon Metal Counter Stool or Bar Stool

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Medicube Zero Pore Pads 2.0, 70 ct., $16.98, $0.24/ea

Medicube Zero Pore Pads 2.0, 70 ct.
current price $16.98
$0.24/ea

Medicube Zero Pore Pads 2.0, 70 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock