New Arrivals

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk., $14.26, $0.48/ea

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
Sponsored
current price $14.26
$0.48/ea
From $14.26

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.

4.6362 out of 5 stars
4.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Muscle Milk 33g Pro High Protein Shake with Ultra Filtered Milk, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk., $26.78, $0.16/foz

Muscle Milk 33g Pro High Protein Shake with Ultra Filtered Milk, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
current price $26.78
$0.16/foz

Muscle Milk 33g Pro High Protein Shake with Ultra Filtered Milk, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.

4.203 out of 5 stars
4.203 out of 5 Stars. 1399 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lifestyle Solutions Beckett Storage Sofa, $1,099.00

Lifestyle Solutions Beckett Storage Sofa
Taupe, variant on Lifestyle Solutions Beckett Storage Sofa
Ivory, variant on Lifestyle Solutions Beckett Storage Sofa
current price $1,099.00

Lifestyle Solutions Beckett Storage Sofa

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk., $14.98, $0.42/ea

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk.
current price $14.98
$0.42/ea

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 78 reviews
Available for Shipping

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Studio Living Hailey Storage Ottoman in Brown Faux Leather, $209.00

Studio Living Hailey Storage Ottoman in Brown Faux Leather
Carmel, variant on Studio Living Hailey Storage Ottoman in Brown Faux Leather
Brown, variant on Studio Living Hailey Storage Ottoman in Brown Faux Leather
Navy, variant on Studio Living Hailey Storage Ottoman in Brown Faux Leather
current price $209.00

Studio Living Hailey Storage Ottoman in Brown Faux Leather

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Disney Minnie Mouse 5 Pieces Headband Set, $29.84

Disney Minnie Mouse 5 Pieces Headband Set
current price $29.84

Disney Minnie Mouse 5 Pieces Headband Set

4.9048 out of 5 stars
4.9048 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

DKNY Women's Trench Coat, $39.98

DKNY Women's Trench Coat
Khaki, variant on DKNY Women's Trench Coat
Black, variant on DKNY Women's Trench Coat
Olive - Online Only, variant on DKNY Women's Trench Coat
current price $39.98

DKNY Women's Trench Coat

4.8889 out of 5 stars
4.8889 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Quilted Northern Ultra Soft & Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 244 sheets/roll, $24.48, $0.03/sft

Quilted Northern Ultra Soft & Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 244 sheets/roll
Sponsored
current price $24.48
$0.03/sft

Quilted Northern Ultra Soft & Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 244 sheets/roll

4.7354 out of 5 stars
4.7354 out of 5 Stars. 45100 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

True & Tidy DuoPress XL Iron & Steamer, $62.94

True & Tidy DuoPress XL Iron & Steamer
Gray, variant on True & Tidy DuoPress XL Iron & Steamer
Red, variant on True & Tidy DuoPress XL Iron & Steamer
Gold, variant on True & Tidy DuoPress XL Iron & Steamer
current price $62.94

True & Tidy DuoPress XL Iron & Steamer

4.7459 out of 5 stars
4.7459 out of 5 Stars. 429 reviews
Available for Shipping

Disney Stitch Children's Deluxe Costume, $26.98, Was $29.98

Disney Stitch Children's Deluxe Costume
current price Now $26.98, Was $29.98
$3 off

Disney Stitch Children's Deluxe Costume

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Back to School Supplies Variety Pack, Ballpoint Pens, Glue Sticks, Mechanical Pencils, Highlighters and More, 42 Count, $10.91, Was $12.47

Back to School Supplies Variety Pack, Ballpoint Pens, Glue Sticks, Mechanical Pencils, Highlighters and More, 42 Count
current price Now $10.91, Was $12.47
$1.56 off

Back to School Supplies Variety Pack, Ballpoint Pens, Glue Sticks, Mechanical Pencils, Highlighters and More, 42 Count

4.9318 out of 5 stars
4.9318 out of 5 Stars. 44 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Bubs Goat Milk Toddler Nutritional Drink, 20 oz., 3 pk., $77.98, $1.30/oz

Bubs Goat Milk Toddler Nutritional Drink, 20 oz., 3 pk.
current price $77.98
$1.30/oz

Bubs Goat Milk Toddler Nutritional Drink, 20 oz., 3 pk.

4.8148 out of 5 stars
4.8148 out of 5 Stars. 54 reviews
Available for Shipping

Momcozy KleanPal Pro Baby Bottle Washer + Detergent Tabs, 120 Tablets

Momcozy KleanPal Pro Baby Bottle Washer + Detergent Tabs, 120 Tablets
Members-only price

Momcozy KleanPal Pro Baby Bottle Washer + Detergent Tabs, 120 Tablets

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Calphalon Stainless Steel 10-Piece Triply Cookware Set, $199.97

Calphalon Stainless Steel 10-Piece Triply Cookware Set
current price $199.97

Calphalon Stainless Steel 10-Piece Triply Cookware Set

4.3836 out of 5 stars
4.3836 out of 5 Stars. 73 reviews
Available for Shipping

OOMF Revoked Pilot's License Men's Sunglasses, $14.98

OOMF Revoked Pilot's License Men's Sunglasses
current price $14.98

OOMF Revoked Pilot's License Men's Sunglasses

3.8333 out of 5 stars
3.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

LEGO City F1 Display Truck with Audi F1 Race Car, 508 pc.

LEGO City F1 Display Truck with Audi F1 Race Car, 508 pc.
Members-only price

LEGO City F1 Display Truck with Audi F1 Race Car, 508 pc.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Outdoor Voices Girls RecTrek Short, $4.81, Was $12.98

Outdoor Voices Girls RecTrek Short
Blue - Online Only, variant on Outdoor Voices Girls RecTrek Short
Black - Online Only, variant on Outdoor Voices Girls RecTrek Short
Khaki - Online Only, variant on Outdoor Voices Girls RecTrek Short
current price Now $4.81, Was $12.98
$8.17 off

Outdoor Voices Girls RecTrek Short

4.4412 out of 5 stars
4.4412 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping

HH2 Home Edenwood Wood Counter Height or Bar Height Swivel Stool, $229.00

HH2 Home Edenwood Wood Counter Height or Bar Height Swivel Stool
Cream-Counter Stool, variant on HH2 Home Edenwood Wood Counter Height or Bar Height Swivel Stool
Gray-Counter Stool, variant on HH2 Home Edenwood Wood Counter Height or Bar Height Swivel Stool
Gray-Bar Stool, variant on HH2 Home Edenwood Wood Counter Height or Bar Height Swivel Stool
Cream-Bar Stool, variant on HH2 Home Edenwood Wood Counter Height or Bar Height Swivel Stool
current price $229.00

HH2 Home Edenwood Wood Counter Height or Bar Height Swivel Stool

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 100% Organic Cotton Knit Throw, 60" x 70", $79.98

Member's Mark 100% Organic Cotton Knit Throw, 60" x 70"
BlueBrook, variant on Member's Mark 100% Organic Cotton Knit Throw, 60" x 70"
GreyAsphalt, variant on Member's Mark 100% Organic Cotton Knit Throw, 60" x 70"
Snowy Egret, variant on Member's Mark 100% Organic Cotton Knit Throw, 60" x 70"
BayLeaf, variant on Member's Mark 100% Organic Cotton Knit Throw, 60" x 70"
current price $79.98

Member's Mark 100% Organic Cotton Knit Throw, 60" x 70"

4.8077 out of 5 stars
4.8077 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping

Lifetime 8' Light Commercial Fold-In-Half Table, White, $88.98

Lifetime 8' Light Commercial Fold-In-Half Table, White
current price $88.98

Lifetime 8' Light Commercial Fold-In-Half Table, White

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Epson EcoTank ET-2418 Wireless All-in-One Color Supertank Printer, $189.99

Epson EcoTank ET-2418 Wireless All-in-One Color Supertank Printer
current price $189.99

Epson EcoTank ET-2418 Wireless All-in-One Color Supertank Printer

3.7742 out of 5 stars
3.7742 out of 5 Stars. 31 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Christian Dior Sauvage Eau De Toilette Spray, $96.98

Christian Dior Sauvage Eau De Toilette Spray
current price $96.98
Options from $96.98 – $136.98

Christian Dior Sauvage Eau De Toilette Spray

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Studio Living Manchester Large Accent Chair in Olive Boucle Fabric, $499.00

Studio Living Manchester Large Accent Chair in Olive Boucle Fabric
Ivory, variant on Studio Living Manchester Large Accent Chair in Olive Boucle Fabric
Olive, variant on Studio Living Manchester Large Accent Chair in Olive Boucle Fabric
current price $499.00

Studio Living Manchester Large Accent Chair in Olive Boucle Fabric

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

OOMF DJ by Day Men's Square Sunglasses, $14.98

OOMF DJ by Day Men's Square Sunglasses
current price $14.98

OOMF DJ by Day Men's Square Sunglasses

3.8889 out of 5 stars
3.8889 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Beech-Nut Naturals Stage 1 Baby Food Jars, Variety Pack, 20 ct., $16.98, Was $20.98

Instant Savings
Beech-Nut Naturals Stage 1 Baby Food Jars, Variety Pack, 20 ct.
current price Now $16.98, Was $20.98
$4 off
Ends Sep 30

Beech-Nut Naturals Stage 1 Baby Food Jars, Variety Pack, 20 ct.

Available for Shipping

LEGO Technic BMW M4 GT3 EVO Race Car, 747 pc.

LEGO Technic BMW M4 GT3 EVO Race Car, 747 pc.
Members-only price

LEGO Technic BMW M4 GT3 EVO Race Car, 747 pc.

4.913 out of 5 stars
4.913 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Dyson Ball Animal 3+ Upright Vacuum, $389.98

Dyson Ball Animal 3+ Upright Vacuum
current price $389.98

Dyson Ball Animal 3+ Upright Vacuum

4.2608 out of 5 stars
4.2608 out of 5 Stars. 744 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Nordic Ware Big Batch Baking & Roasting Pan with Lid, $22.92

Nordic Ware Big Batch Baking & Roasting Pan with Lid
current price $22.92

Nordic Ware Big Batch Baking & Roasting Pan with Lid

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Chobani Flip Low-Fat Greek Yogurt Variety Pack, 4.5 oz., 16 ct., $16.46, Was $17.46, $1.03/ea

Chobani Flip Low-Fat Greek Yogurt Variety Pack, 4.5 oz., 16 ct.
current price Now $16.46, Was $17.46
$1.03/ea
$1 off

Chobani Flip Low-Fat Greek Yogurt Variety Pack, 4.5 oz., 16 ct.

4.763 out of 5 stars
4.763 out of 5 Stars. 270 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

LEGO Botanicals Flower Wall Home Décor, 879 pc.

LEGO Botanicals Flower Wall Home Décor, 879 pc.
Members-only price

LEGO Botanicals Flower Wall Home Décor, 879 pc.

4.8235 out of 5 stars
4.8235 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Skittles Gummies Variety Pack Gummy Candy, 37.8 oz., $14.18, $0.38/oz

Skittles Gummies Variety Pack Gummy Candy, 37.8 oz.
current price $14.18
$0.38/oz

Skittles Gummies Variety Pack Gummy Candy, 37.8 oz.

4.747 out of 5 stars
4.747 out of 5 Stars. 83 reviews
Available for Shipping

Nectar 12" Cooling Memory Foam Mattress, $699.00

Nectar 12" Cooling Memory Foam Mattress
current price $699.00
Options from $499.00 – $699.00

Nectar 12" Cooling Memory Foam Mattress

4.2611 out of 5 stars
4.2611 out of 5 Stars. 20173 reviews
Available for Shipping or Pickup

Shark Detect Lift-Away ADV Upright Vacuum with DuoClean Detect

Shark Detect Lift-Away ADV Upright Vacuum with DuoClean Detect
Members-only price

Shark Detect Lift-Away ADV Upright Vacuum with DuoClean Detect

4.3349 out of 5 stars
4.3349 out of 5 Stars. 212 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Arctic Zone Pro Fridge Cold Dual Compartment Lunch Pack, $18.88

Arctic Zone Pro Fridge Cold Dual Compartment Lunch Pack
Black, variant on Arctic Zone Pro Fridge Cold Dual Compartment Lunch Pack
Green, variant on Arctic Zone Pro Fridge Cold Dual Compartment Lunch Pack
Pink, variant on Arctic Zone Pro Fridge Cold Dual Compartment Lunch Pack
Blue, variant on Arctic Zone Pro Fridge Cold Dual Compartment Lunch Pack
current price $18.88

Arctic Zone Pro Fridge Cold Dual Compartment Lunch Pack

4.6397 out of 5 stars
4.6397 out of 5 Stars. 136 reviews
Available for Shipping

GreenPan Apex 2-Piece Hybrid Stainless Steel Fry Pan Set, 10" & 12", $79.88

GreenPan Apex 2-Piece Hybrid Stainless Steel Fry Pan Set, 10" & 12"
current price $79.88

GreenPan Apex 2-Piece Hybrid Stainless Steel Fry Pan Set, 10" & 12"

4.6957 out of 5 stars
4.6957 out of 5 Stars. 69 reviews
Available for Shipping

Hero Cosmetics Mighty Patch Mega Pack, 84ct., $22.98

Hero Cosmetics Mighty Patch Mega Pack, 84ct.
current price $22.98

Hero Cosmetics Mighty Patch Mega Pack, 84ct.

4.802 out of 5 stars
4.802 out of 5 Stars. 914 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Brooks Men's Adrenaline GTS 24 Sneaker, $109.98

Brooks Men's Adrenaline GTS 24 Sneaker
Black/Grey, variant on Brooks Men's Adrenaline GTS 24 Sneaker
White/Peacoat, variant on Brooks Men's Adrenaline GTS 24 Sneaker
Cobalt, variant on Brooks Men's Adrenaline GTS 24 Sneaker
Peacoat, variant on Brooks Men's Adrenaline GTS 24 Sneaker
current price $109.98

Brooks Men's Adrenaline GTS 24 Sneaker

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Safeguard Skin Zen Hand Wash, Variety Pack, 16 oz., 3 pk., $14.96, $0.31/oz

Safeguard Skin Zen Hand Wash, Variety Pack, 16 oz., 3 pk.
current price $14.96
$0.31/oz

Safeguard Skin Zen Hand Wash, Variety Pack, 16 oz., 3 pk.

4.92 out of 5 stars
4.92 out of 5 Stars. 425 reviews
Available for Shipping

Lifestyle Solutions Riles Storage Sofa, $1,199.00

Lifestyle Solutions Riles Storage Sofa
Navy, variant on Lifestyle Solutions Riles Storage Sofa
Beige, variant on Lifestyle Solutions Riles Storage Sofa
current price $1,199.00

Lifestyle Solutions Riles Storage Sofa

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Little Bellies Organic Softcorn Variety Pack, Banana, Apple, & Berry, 0.28 oz., 14 ct., $11.88, Was $13.88

Instant Savings
Little Bellies Organic Softcorn Variety Pack, Banana, Apple, & Berry, 0.28 oz., 14 ct.
current price Now $11.88, Was $13.88
$2 off
Ends Sep 30

Little Bellies Organic Softcorn Variety Pack, Banana, Apple, & Berry, 0.28 oz., 14 ct.

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Bluey Bingo Toddler Deluxe Costume, $22.98

Bluey Bingo Toddler Deluxe Costume
current price $22.98

Bluey Bingo Toddler Deluxe Costume

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping

HH2 Home McArthur Metal and Upholstered Bed, $449.00

HH2 Home McArthur Metal and Upholstered Bed
current price $449.00
Options from $449.00 – $499.00

HH2 Home McArthur Metal and Upholstered Bed

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Generac 24kW Home Standby Generator & Transfer Switch

Generac 24kW Home Standby Generator & Transfer Switch
Members-only price

Generac 24kW Home Standby Generator & Transfer Switch

4.2333 out of 5 stars
4.2333 out of 5 Stars. 60 reviews
Available for Shipping

LEGO Speed Champions Porsche 911 GT3 RS Super Car, 348 pc.

LEGO Speed Champions Porsche 911 GT3 RS Super Car, 348 pc.
Members-only price

LEGO Speed Champions Porsche 911 GT3 RS Super Car, 348 pc.

4.5205 out of 5 stars
4.5205 out of 5 Stars. 73 reviews
Available for Shipping

Ralph Lauren Polo Eau de Toilette, 3 Piece Gift Set, $64.98

Ralph Lauren Polo Eau de Toilette, 3 Piece Gift Set
current price $64.98

Ralph Lauren Polo Eau de Toilette, 3 Piece Gift Set

4.5571 out of 5 stars
4.5571 out of 5 Stars. 70 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature Raised Farms Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Strips, Frozen, 2.5 lbs., $14.97, $5.99/lb

Nature Raised Farms Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Strips, Frozen, 2.5 lbs.
current price $14.97
$5.99/lb

Nature Raised Farms Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Strips, Frozen, 2.5 lbs.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Philips 75" Class 7000 Series 4k QLED UltraHD Roku Smart TV - 75PQL7636/F7, $399.91

Philips 75" Class 7000 Series 4k QLED UltraHD Roku Smart TV - 75PQL7636/F7
current price $399.91

Philips 75" Class 7000 Series 4k QLED UltraHD Roku Smart TV - 75PQL7636/F7

4.5614 out of 5 stars
4.5614 out of 5 Stars. 57 reviews
Out of stock