New Arrivals

Prices may vary in club and online

Nabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk., $13.98, $0.30/oz

Nabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
Sponsored
current price $13.98
$0.30/oz

Nabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.

4.7016 out of 5 stars
4.7016 out of 5 Stars. 5422 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct., $19.98, $0.11/ea

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.
current price $19.98
$0.11/ea

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Limited Too Girls Velour Jacket, $16.98

Limited Too Girls Velour Jacket
Grey, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
Black, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
Pink, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
current price $16.98

Limited Too Girls Velour Jacket

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler, $34.98

Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
Olive Plaid, variant on Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
Electric Indigo, variant on Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
Lagoon Teal, variant on Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
Tactical Gray, variant on Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
current price $34.98

Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler

Available for Shipping

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk., $14.26, $0.48/ea

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
Sponsored
current price $14.26
$0.48/ea
From $14.26

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.

4.6362 out of 5 stars
4.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Oval Hoop Amethyst Earrings in 14K Gold, $260.00

Oval Hoop Amethyst Earrings in 14K Gold
current price $260.00

Oval Hoop Amethyst Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Lands' End Boys' Novelty Sweater, $14.98

Lands' End Boys' Novelty Sweater
Cream, variant on Lands' End Boys' Novelty Sweater
Navy, variant on Lands' End Boys' Novelty Sweater
current price $14.98

Lands' End Boys' Novelty Sweater

4.5385 out of 5 stars
4.5385 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping or Pickup

Eddie Bauer Women's Ribbed Cardigan, $18.98

Eddie Bauer Women's Ribbed Cardigan
Available in additional 4 options
current price $18.98

Eddie Bauer Women's Ribbed Cardigan

Available for Shipping

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Under Armour Boys Tech Pants, $19.98

Under Armour Boys Tech Pants
Blue, variant on Under Armour Boys Tech Pants
Grey, variant on Under Armour Boys Tech Pants
Black, variant on Under Armour Boys Tech Pants
current price $19.98

Under Armour Boys Tech Pants

4.8889 out of 5 stars
4.8889 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

King Arthur Baking Company, 00 Pizza Flour, 5 lbs., $7.98, $1.60/lb

King Arthur Baking Company, 00 Pizza Flour, 5 lbs.
current price $7.98
$1.60/lb

King Arthur Baking Company, 00 Pizza Flour, 5 lbs.

4.9375 out of 5 stars
4.9375 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70", $29.99

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Halloween, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Fall Leaves, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Pumpkins, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
current price $29.99

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"

Available for Shipping

Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair, $49.98

Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair
Blue, variant on Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair
Grey, variant on Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair
current price $49.98

Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair

Available for Shipping

Character Girls Varsity Jacket, $22.98

Character Girls Varsity Jacket
Disney Princess, variant on Character Girls Varsity Jacket
Minnie Mouse, variant on Character Girls Varsity Jacket
current price $22.98

Character Girls Varsity Jacket

Available for Shipping

Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip, $12.98

Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip
Green, variant on Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip
Brown, variant on Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip
current price $12.98

Hurley Toddler Boys Sherpa Quarter Zip

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum, $745.00

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum
current price $745.00

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum

Available for Shipping

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk., $13.98, $0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.
current price $13.98
$0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.

3.7381 out of 5 stars
3.7381 out of 5 Stars. 168 reviews
Available for Shipping

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.
Members-only price

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Costa Farms Live 10" Money Tree Braid in Decorative Pot, $42.98

Costa Farms Live 10" Money Tree Braid in Decorative Pot
current price $42.98

Costa Farms Live 10" Money Tree Braid in Decorative Pot

Available for Shipping

Tech Squared 65W Car Charger with Retractable Cable and Power Output Display, $24.48

Tech Squared 65W Car Charger with Retractable Cable and Power Output Display
current price $24.48

Tech Squared 65W Car Charger with Retractable Cable and Power Output Display

4.5135 out of 5 stars
4.5135 out of 5 Stars. 37 reviews
Available for Shipping

LEGO CREATOR 3in1 Floral Art Decor Painting, 348 pc.

LEGO CREATOR 3in1 Floral Art Decor Painting, 348 pc.
Members-only price

LEGO CREATOR 3in1 Floral Art Decor Painting, 348 pc.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set, $24.96

Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
Winnifred, variant on Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
Sarah, variant on Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
Mary, variant on Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
current price $24.96

Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set

Available for Shipping

NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds, $129.00

NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds
Purple, variant on NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds
Black, variant on NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds
current price $129.00

NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 2 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Monster Energy Zero Sugar, Lando Norris, Sugar Free Energy Drink, 16 fl. oz., 24 pk., $42.48, $0.11/foz

Monster Energy Zero Sugar, Lando Norris, Sugar Free Energy Drink, 16 fl. oz., 24 pk.
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Zero Sugar, Lando Norris, Sugar Free Energy Drink, 16 fl. oz., 24 pk.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Straight Leg Denim Jean, $19.98

Edited by Maren Morris Women's Straight Leg Denim Jean
Black, variant on Edited by Maren Morris Women's Straight Leg Denim Jean
Brown - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Straight Leg Denim Jean
Medium Wash, variant on Edited by Maren Morris Women's Straight Leg Denim Jean
current price $19.98

Edited by Maren Morris Women's Straight Leg Denim Jean

3.85 out of 5 stars
3.85 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands, $32.98

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands
current price $32.98

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands

Available for Shipping

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct., $12.96, $0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.
current price $12.96
$0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.

4.447 out of 5 stars
4.447 out of 5 Stars. 4810 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct., $9.98, $0.83/ea

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct.
current price $9.98
$0.83/ea

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct.

4.459 out of 5 stars
4.459 out of 5 Stars. 122 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70", $19.98

Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Mahjong, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Chutes and Ladders, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Scrabble, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
Pickleball, variant on Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"
current price $19.98

Licensed Classic Boxed Board Game Silk Touch Throw, 50" x 70"

4.9091 out of 5 stars
4.9091 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Eddie Bauer Women's Snow Boot, $43.98

Eddie Bauer Women's Snow Boot
Black, variant on Eddie Bauer Women's Snow Boot
Cream, variant on Eddie Bauer Women's Snow Boot
current price $43.98

Eddie Bauer Women's Snow Boot

Available for Shipping or Pickup

Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant, $19.48

Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
Dark Wash, variant on Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
jean wash, variant on Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
Green, variant on Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
jeanWash, variant on Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
current price $19.48

Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant

4.6316 out of 5 stars
4.6316 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz, $8.98, $0.27/oz

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz
current price $8.98
$0.27/oz

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz

Available for Shipping

Aura 12" Aspen Digital Photo Frame, Brushed Carbon, $169.00

Aura 12" Aspen Digital Photo Frame, Brushed Carbon
current price $169.00

Aura 12" Aspen Digital Photo Frame, Brushed Carbon

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold, $449.00

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold
current price $449.00

High-Polish Huggie Hoop Earrings in 18K Gold

Available for Shipping

Westinghouse 2000-Lumen Rechargeable LED Spotlight with USB Power Bank, $34.98

Westinghouse 2000-Lumen Rechargeable LED Spotlight with USB Power Bank
current price $34.98

Westinghouse 2000-Lumen Rechargeable LED Spotlight with USB Power Bank

Available for Shipping

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026, $329.99, Was $349.99

Instant Savings
LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026
current price Now $329.99, Was $349.99
$20 off
Ends Oct 04

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026

Available for Shipping

Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag, $22.98

Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag
Deer Print, variant on Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag
Chocolate Brown, variant on Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag
current price $22.98

Betsey Johnson XOJANE Faux Fur Belted Shoulder Bag

Available for Shipping

Starbucks Dark Roast Ground Coffee, Caffe Verona, 32 oz., $17.48, Was $19.98, $0.55/oz

Instant Savings
Starbucks Dark Roast Ground Coffee, Caffe Verona, 32 oz.
current price Now $17.48, Was $19.98
$0.55/oz
$2.50 off
Ends Sep 28

Starbucks Dark Roast Ground Coffee, Caffe Verona, 32 oz.

4.7636 out of 5 stars
4.7636 out of 5 Stars. 3503 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz., $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.
current price $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

J. Lohr Hilltop Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml, $29.99, $1.18/foz

J. Lohr Hilltop Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $29.99
$1.18/foz

J. Lohr Hilltop Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

London Fog Womens Quilted Barn Coat, $36.98

London Fog Womens Quilted Barn Coat
Black, variant on London Fog Womens Quilted Barn Coat
Olive, variant on London Fog Womens Quilted Barn Coat
Taupe, variant on London Fog Womens Quilted Barn Coat
current price $36.98

London Fog Womens Quilted Barn Coat

Available for Shipping

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold, $349.00

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold
current price $349.00

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold

Out of stock

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk., $21.97, $2.75/ea

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk.
current price $21.97
$2.75/ea

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk.

Out of stock

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT305/45R22/E 115S Tire, $468.99, $468.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT305/45R22/E 115S Tire
current price $468.99
$468.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT305/45R22/E 115S Tire

Out of stock

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT315/70R17/D 121S Tire, $379.99, $379.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT315/70R17/D 121S Tire
current price $379.99
$379.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT315/70R17/D 121S Tire

Out of stock

True & Tidy Industrial Grade Garment Steamer with Smart Auto-off Safety and 3 Steam Selections, $138.67

True & Tidy Industrial Grade Garment Steamer with Smart Auto-off Safety and 3 Steam Selections
current price $138.67

True & Tidy Industrial Grade Garment Steamer with Smart Auto-off Safety and 3 Steam Selections

4.7818 out of 5 stars
4.7818 out of 5 Stars. 1366 reviews
Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/30R20 103Y Tire, $463.99, $463.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/30R20 103Y Tire
current price $463.99
$463.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/30R20 103Y Tire

Out of stock