New Arrivals

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8263 out of 5 stars
4.8263 out of 5 Stars. 5543 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
Sponsored
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tide Power PODS + Ultra OXI Laundry Detergent Pacs, 72 ct., $25.48, $0.35/ea

Tide Power PODS + Ultra OXI Laundry Detergent Pacs, 72 ct.
current price $25.48
$0.35/ea
From $25.48

Tide Power PODS + Ultra OXI Laundry Detergent Pacs, 72 ct.

4.8137 out of 5 stars
4.8137 out of 5 Stars. 4395 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gillette Fusion5 Men's Razor Cartridges, 16 ct.

Gillette Fusion5 Men's Razor Cartridges, 16 ct.
Members-only price

Gillette Fusion5 Men's Razor Cartridges, 16 ct.

4.6518 out of 5 stars
4.6518 out of 5 Stars. 6072 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Faceted Oval Charm on Omega Chain Necklace in Silver and 14K Yellow Gold, $339.00

Faceted Oval Charm on Omega Chain Necklace in Silver and 14K Yellow Gold
current price $339.00

Faceted Oval Charm on Omega Chain Necklace in Silver and 14K Yellow Gold

Available for Shipping

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes
Sponsored
Members-only price

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

4.7823 out of 5 stars
4.7823 out of 5 Stars. 11959 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 32 ct., $16.32, $0.51/ea

GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 32 ct.
current price $16.32
$0.51/ea
From $16.32

GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 32 ct.

4.8341 out of 5 stars
4.8341 out of 5 Stars. 3346 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Josh Cellars Pinot Grigio Wine, 750 ml, $13.99, $0.55/foz

Josh Cellars Pinot Grigio Wine, 750 ml
current price $13.99
$0.55/foz

Josh Cellars Pinot Grigio Wine, 750 ml

4.6986 out of 5 stars
4.6986 out of 5 Stars. 209 reviews
Available for Pickup or Delivery

YouCopia Water Bottle, Box, Mug & Plate Organizer, 2-Piece Set, $39.96

YouCopia Water Bottle, Box, Mug & Plate Organizer, 2-Piece Set
current price $39.96

YouCopia Water Bottle, Box, Mug & Plate Organizer, 2-Piece Set

4.6863 out of 5 stars
4.6863 out of 5 Stars. 102 reviews
Available for Shipping

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk., $9.98, $0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.

4.6712 out of 5 stars
4.6712 out of 5 Stars. 7068 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

brittle-brittle Gourmet Peanut Brittle, 36 oz., $12.98

brittle-brittle Gourmet Peanut Brittle, 36 oz.
current price $12.98

brittle-brittle Gourmet Peanut Brittle, 36 oz.

4.7927 out of 5 stars
4.7927 out of 5 Stars. 4081 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Eros for Men by Versace Eau de Toilette, $64.98

Eros for Men by Versace Eau de Toilette
current price $64.98
Options from $44.98 – $64.98

Eros for Men by Versace Eau de Toilette

4.7289 out of 5 stars
4.7289 out of 5 Stars. 273 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

RAIN Pure Mountain Spring Water, 16 fl. oz., 24 pk., $22.98, $0.06/foz

RAIN Pure Mountain Spring Water, 16 fl. oz., 24 pk.
current price $22.98
$0.06/foz

RAIN Pure Mountain Spring Water, 16 fl. oz., 24 pk.

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Harrison Leather Sectional, $3,100.00

Member's Mark Harrison Leather Sectional
Sand, variant on Member's Mark Harrison Leather Sectional
Mushroom, variant on Member's Mark Harrison Leather Sectional
current price $3,100.00

Member's Mark Harrison Leather Sectional

4.7692 out of 5 stars
4.7692 out of 5 Stars. 52 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 2-Pack Oversized Beach Towel, 40" x 72", $21.96, Was $25.96

Member's Mark 2-Pack Oversized Beach Towel, 40" x 72"
Sunset Palms, variant on Member's Mark 2-Pack Oversized Beach Towel, 40" x 72"
Baker Stripe Blue, variant on Member's Mark 2-Pack Oversized Beach Towel, 40" x 72"
Tropcial Foliage, variant on Member's Mark 2-Pack Oversized Beach Towel, 40" x 72"
Tropical Patchwork, variant on Member's Mark 2-Pack Oversized Beach Towel, 40" x 72"
current price Now $21.96, Was $25.96
$4 off

Member's Mark 2-Pack Oversized Beach Towel, 40" x 72"

4.8537 out of 5 stars
4.8537 out of 5 Stars. 41 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Cooling Body Pillow, 20"x54", $14.98

Member's Mark Cooling Body Pillow, 20"x54"
Blush, variant on Member's Mark Cooling Body Pillow, 20"x54"
Sage, variant on Member's Mark Cooling Body Pillow, 20"x54"
Blue, variant on Member's Mark Cooling Body Pillow, 20"x54"
Gray, variant on Member's Mark Cooling Body Pillow, 20"x54"
current price $14.98

Member's Mark Cooling Body Pillow, 20"x54"

4.3571 out of 5 stars
4.3571 out of 5 Stars. 266 reviews
Available for Shipping

Charmin Ultra Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 231 sheets/roll, $29.98, $0.04/sft

Charmin Ultra Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 231 sheets/roll
current price $29.98
$0.04/sft

Charmin Ultra Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 231 sheets/roll

4.4826 out of 5 stars
4.4826 out of 5 Stars. 14535 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Licensed Squirters Bath Bucket Set, 5 pc., $13.91, Was $16.98

Licensed Squirters Bath Bucket Set, 5 pc.
Toy Story, variant on Licensed Squirters Bath Bucket Set, 5 pc.
Lilo & Stitch, variant on Licensed Squirters Bath Bucket Set, 5 pc.
Spidey and Amazing Friends, variant on Licensed Squirters Bath Bucket Set, 5 pc.
Avengers, variant on Licensed Squirters Bath Bucket Set, 5 pc.
current price Now $13.91, Was $16.98
$3.07 off

Licensed Squirters Bath Bucket Set, 5 pc.

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 91 reviews
Available for Shipping

Bounty Select-A-Size 2-Ply Paper Towels, 12 Rolls, 110 sheets/roll, $25.68, $0.04/sft

Bounty Select-A-Size 2-Ply Paper Towels, 12 Rolls, 110 sheets/roll
current price $25.68
$0.04/sft

Bounty Select-A-Size 2-Ply Paper Towels, 12 Rolls, 110 sheets/roll

4.8008 out of 5 stars
4.8008 out of 5 Stars. 2862 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dove Go Fresh Beauty Bar, Cool Moisture, 3.75 oz., 16 ct., $18.48, $0.31/oz

Dove Go Fresh Beauty Bar, Cool Moisture, 3.75 oz., 16 ct.
current price $18.48
$0.31/oz

Dove Go Fresh Beauty Bar, Cool Moisture, 3.75 oz., 16 ct.

4.8348 out of 5 stars
4.8348 out of 5 Stars. 4541 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Serta Mid-Back Office Chair With Mesh Accents And Memory Foam, $119.00

Serta Mid-Back Office Chair With Mesh Accents And Memory Foam
Brown, variant on Serta Mid-Back Office Chair With Mesh Accents And Memory Foam
Black, variant on Serta Mid-Back Office Chair With Mesh Accents And Memory Foam
current price $119.00

Serta Mid-Back Office Chair With Mesh Accents And Memory Foam

4.5751 out of 5 stars
4.5751 out of 5 Stars. 2570 reviews
Available for Shipping

VIZIO 32" Class HD Series 720p Smart TV, $79.91, Was $98.00

VIZIO 32" Class HD Series 720p Smart TV
current price Now $79.91, Was $98.00
$18.09 off

VIZIO 32" Class HD Series 720p Smart TV

4.1255 out of 5 stars
4.1255 out of 5 Stars. 2732 reviews
Available for Shipping

YouCopia Adjustable Cabinet Shelf Organizer, 2-Piece Set, $34.98

YouCopia Adjustable Cabinet Shelf Organizer, 2-Piece Set
current price $34.98

YouCopia Adjustable Cabinet Shelf Organizer, 2-Piece Set

4.6176 out of 5 stars
4.6176 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping

Igloo 150 Quart MaxCold Cooler, $89.98

Igloo 150 Quart MaxCold Cooler
current price $89.98
From $89.98

Igloo 150 Quart MaxCold Cooler

4.6014 out of 5 stars
4.6014 out of 5 Stars. 419 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

VIZIO 100" Class Quantum Series QLED Smart TV, QuickFit™, $1,498.00

VIZIO 100" Class Quantum Series QLED Smart TV, QuickFit™
current price $1,498.00

VIZIO 100" Class Quantum Series QLED Smart TV, QuickFit™

4.5284 out of 5 stars
4.5284 out of 5 Stars. 352 reviews
Available for Shipping or Pickup

NordicTrack T Series 6.5 S Treadmill with iFIT

NordicTrack T Series 6.5 S Treadmill with iFIT
Members-only price

NordicTrack T Series 6.5 S Treadmill with iFIT

4.3922 out of 5 stars
4.3922 out of 5 Stars. 51 reviews
Available for Shipping

Bentgo Snack Cup, 2-Cup, $19.98

Bentgo Snack Cup, 2-Cup
Mint Green & White, variant on Bentgo Snack Cup, 2-Cup
Dark Gray & Orchid, variant on Bentgo Snack Cup, 2-Cup
current price $19.98

Bentgo Snack Cup, 2-Cup

4.4444 out of 5 stars
4.4444 out of 5 Stars. 63 reviews
Available for Shipping

Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven, $47.94

Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven
Matte Black / Gold Knob, variant on Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven
Latte / Gold Knob, variant on Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven
Cranberry / Gold Knob, variant on Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven
Matte Navy / Silver Knob, variant on Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven
current price $47.94

Tramontina 9.5" Enamel Cast Iron Bread Oven

4.7222 out of 5 stars
4.7222 out of 5 Stars. 234 reviews
Available for Shipping

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz., $5.78, $0.41/oz

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz.
current price $5.78
$0.41/oz

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz.

4.3498 out of 5 stars
4.3498 out of 5 Stars. 586 reviews
Available for Shipping

Frigidaire Gallery 7.5 Cu. Ft. Top Mount Fridge, $229.00

Frigidaire Gallery 7.5 Cu. Ft. Top Mount Fridge
current price $229.00

Frigidaire Gallery 7.5 Cu. Ft. Top Mount Fridge

4.2325 out of 5 stars
4.2325 out of 5 Stars. 486 reviews
Available for Shipping

Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk., $22.99, $0.77/ea

Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk.
current price $22.99
$0.77/ea

Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk.

4.7775 out of 5 stars
4.7775 out of 5 Stars. 710 reviews
Available for Pickup or Delivery

Nabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk., $13.98, $0.30/oz

Nabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
current price $13.98
$0.30/oz

Nabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.

4.7016 out of 5 stars
4.7016 out of 5 Stars. 5422 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dove Gentle Exfoliating Bar Soap, 3.75 oz., 16 ct., $18.45, $0.31/oz

Dove Gentle Exfoliating Bar Soap, 3.75 oz., 16 ct.
current price $18.45
$0.31/oz

Dove Gentle Exfoliating Bar Soap, 3.75 oz., 16 ct.

4.7597 out of 5 stars
4.7597 out of 5 Stars. 924 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs., $22.98, Was $23.98, $0.37/oz

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs.
current price Now $22.98, Was $23.98
$0.37/oz
$1 off

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs.

4.6043 out of 5 stars
4.6043 out of 5 Stars. 422 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz., $10.68, $0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz.
current price $10.68
$0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz.

3.9286 out of 5 stars
3.9286 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Shipping

Dove Beauty Bar Soap, Pink, 3.75 oz., 16 ct., $18.48, $0.31/oz

Dove Beauty Bar Soap, Pink, 3.75 oz., 16 ct.
current price $18.48
$0.31/oz

Dove Beauty Bar Soap, Pink, 3.75 oz., 16 ct.

4.8241 out of 5 stars
4.8241 out of 5 Stars. 2382 reviews
Available for Shipping

Cangshan 12-Piece German Steel Forged Knife Block Set, $199.97

Cangshan 12-Piece German Steel Forged Knife Block Set
White, variant on Cangshan 12-Piece German Steel Forged Knife Block Set
Black, variant on Cangshan 12-Piece German Steel Forged Knife Block Set
current price $199.97

Cangshan 12-Piece German Steel Forged Knife Block Set

3.8333 out of 5 stars
3.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes, $25.98

London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes
Infinity Blue, variant on London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes
Sea Spray, variant on London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes
White, variant on London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes
Alloy Gray, variant on London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes
current price $25.98
Options from $25.98 – $27.98

London Fog 6-Piece Ultra-Soft Microfiber Sheet Set, Assorted Sizes

3.9091 out of 5 stars
3.9091 out of 5 Stars. 33 reviews
Available for Shipping

Franzia Chardonnay White Wine, 5 L, $21.99, $0.13/foz

Franzia Chardonnay White Wine, 5 L
current price $21.99
$0.13/foz

Franzia Chardonnay White Wine, 5 L

4.5847 out of 5 stars
4.5847 out of 5 Stars. 301 reviews
Available for Pickup or Delivery

MSI 49" Curved OLED Display, 144Hz 0.03ms, Gaming Monitor, $749.00

MSI 49" Curved OLED Display, 144Hz 0.03ms, Gaming Monitor
current price $749.00

MSI 49" Curved OLED Display, 144Hz 0.03ms, Gaming Monitor

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 48 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bob Evans $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25, $39.98

Bob Evans $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25
current price $39.98

Bob Evans $50 Gift Card Multi-Pack, 2 x $25

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Green Seedless Grapes, 3 lbs., $6.97, $2.32/lb

Green Seedless Grapes, 3 lbs.
current price $6.97
$2.32/lb

Green Seedless Grapes, 3 lbs.

4.4705 out of 5 stars
4.4705 out of 5 Stars. 31418 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Energizer MAX AA Alkaline Batteries, 48 pk., $24.98, $0.52/ea

Energizer MAX AA Alkaline Batteries, 48 pk.
current price $24.98
$0.52/ea

Energizer MAX AA Alkaline Batteries, 48 pk.

4.8189 out of 5 stars
4.8189 out of 5 Stars. 11712 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark Hotel Premier Collection Chill 13" Gel Memory Foam Mattress, $999.98

Member’s Mark Hotel Premier Collection Chill 13" Gel Memory Foam Mattress
current price $999.98
Options from $699.98 – $999.98

Member’s Mark Hotel Premier Collection Chill 13" Gel Memory Foam Mattress

4.6981 out of 5 stars
4.6981 out of 5 Stars. 53 reviews
Available for Shipping

Lifetime Adventure Castle Playset, $1,698.00

Lifetime Adventure Castle Playset
current price $1,698.00

Lifetime Adventure Castle Playset

4.4174 out of 5 stars
4.4174 out of 5 Stars. 333 reviews
Available for Shipping

Lifetime Dash 6'6" Youth Sit-On-Top Kayak, Paddle Included

Lifetime Dash 6'6" Youth Sit-On-Top Kayak, Paddle Included

Lifetime Dash 6'6" Youth Sit-On-Top Kayak, Paddle Included

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 80 reviews
Out of stock