New Arrivals

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes
Sponsored
Members-only price

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

4.7823 out of 5 stars
4.7823 out of 5 Stars. 11960 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26", $19.98

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Peanuts, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
My Little Pony, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Jurassic World, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Paw Patrol, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
current price $19.98

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Coleman Men's Fleece Lined Denim Pant, $21.98

Coleman Men's Fleece Lined Denim Pant
current price $21.98

Coleman Men's Fleece Lined Denim Pant

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk., $9.98, $0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.

4.6713 out of 5 stars
4.6713 out of 5 Stars. 7070 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

LEGO Speed Champions Jaguar Project 7 & Land Rover Defender, 740 pc.

LEGO Speed Champions Jaguar Project 7 & Land Rover Defender, 740 pc.
Members-only price

LEGO Speed Champions Jaguar Project 7 & Land Rover Defender, 740 pc.

Available for Shipping

Quilted Northern Ultra Soft & Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 244 sheets/roll, $24.48, $0.03/sft

Quilted Northern Ultra Soft & Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 244 sheets/roll
Sponsored
current price $24.48
$0.03/sft

Quilted Northern Ultra Soft & Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 244 sheets/roll

4.7354 out of 5 stars
4.7354 out of 5 Stars. 45100 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Lands' End Girls' Novelty Sweater, $14.98

Lands' End Girls' Novelty Sweater
Pink, variant on Lands' End Girls' Novelty Sweater
Blue, variant on Lands' End Girls' Novelty Sweater
current price $14.98

Lands' End Girls' Novelty Sweater

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping or Pickup

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk., $5.92

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.
current price $5.92
From $5.92

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Built Puff Protein Bar Mixed Box (7 Cookies N' Cream Puff + 6 Coconut Puff), 13ct, $19.98, $1.54/ea

Built Puff Protein Bar Mixed Box (7 Cookies N' Cream Puff + 6 Coconut Puff), 13ct
current price $19.98
$1.54/ea

Built Puff Protein Bar Mixed Box (7 Cookies N' Cream Puff + 6 Coconut Puff), 13ct

Available for Shipping

Hurley Girls Quarter Zip Pullover, $14.98

Hurley Girls Quarter Zip Pullover
Purple - Online Only, variant on Hurley Girls Quarter Zip Pullover
Turquoise, variant on Hurley Girls Quarter Zip Pullover
Fuchsia, variant on Hurley Girls Quarter Zip Pullover
current price $14.98

Hurley Girls Quarter Zip Pullover

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

El Monterey Signature Angus Beef & Three Cheese Chimichangas, Frozen, 14 ct., 67.2 oz., $13.87

El Monterey Signature Angus Beef & Three Cheese Chimichangas, Frozen, 14 ct., 67.2 oz.
current price $13.87

El Monterey Signature Angus Beef & Three Cheese Chimichangas, Frozen, 14 ct., 67.2 oz.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Edited by Maren Morris Women's Straight Leg Denim Jean, $19.98

Edited by Maren Morris Women's Straight Leg Denim Jean
Black, variant on Edited by Maren Morris Women's Straight Leg Denim Jean
Brown - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Straight Leg Denim Jean
Medium Wash, variant on Edited by Maren Morris Women's Straight Leg Denim Jean
current price $19.98

Edited by Maren Morris Women's Straight Leg Denim Jean

3.85 out of 5 stars
3.85 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping

Champion Women's Fleece Crewneck, $21.88

Champion Women's Fleece Crewneck
Turquoise, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
Red, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
Black, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
Heather Gray, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
current price $21.88

Champion Women's Fleece Crewneck

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT, $699.98

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT
current price $699.98

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes, $27.98

London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
Green, variant on London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
Grey, variant on London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
White, variant on London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
Khaki, variant on London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
current price $27.98

London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Dockers Men's Tech 5 Pocket Pant, $19.98

Dockers Men's Tech 5 Pocket Pant
Grey, variant on Dockers Men's Tech 5 Pocket Pant
Navy, variant on Dockers Men's Tech 5 Pocket Pant
Black, variant on Dockers Men's Tech 5 Pocket Pant
Tan, variant on Dockers Men's Tech 5 Pocket Pant
current price $19.98

Dockers Men's Tech 5 Pocket Pant

4.2222 out of 5 stars
4.2222 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Joyburst 30g Protein Soda Max Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk., $21.98, $0.15/foz

Joyburst 30g Protein Soda Max Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.
current price $21.98
$0.15/foz

Joyburst 30g Protein Soda Max Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

London Fog Warren Stripe Quilt, $39.98

London Fog Warren Stripe Quilt
current price $39.98

London Fog Warren Stripe Quilt

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct., $19.98, $0.11/ea

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.
current price $19.98
$0.11/ea

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk., $8.78, $1.10/ea

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk.
current price $8.78
$1.10/ea

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk.

Available for Shipping

Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler, $34.98

Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
Olive Plaid, variant on Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
Electric Indigo, variant on Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
Lagoon Teal, variant on Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
Tactical Gray, variant on Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
current price $34.98

Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler

Available for Shipping

Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie, $21.98

Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie
Light Blue - Online Only, variant on Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie
Blue, variant on Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie
Cream, variant on Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie
current price $21.98

Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie

Available for Shipping

LEGO Technic Dodge Viper GTS-R Sports Car, 805 pc.

LEGO Technic Dodge Viper GTS-R Sports Car, 805 pc.
Members-only price

LEGO Technic Dodge Viper GTS-R Sports Car, 805 pc.

Available for Shipping

Eddie Bauer Women's Ribbed Cardigan, $18.98

Eddie Bauer Women's Ribbed Cardigan
Available in additional 4 options
current price $18.98

Eddie Bauer Women's Ribbed Cardigan

Available for Shipping

Lands' End Boys' Novelty Sweater, $14.98

Lands' End Boys' Novelty Sweater
Cream, variant on Lands' End Boys' Novelty Sweater
Navy, variant on Lands' End Boys' Novelty Sweater
current price $14.98

Lands' End Boys' Novelty Sweater

4.5385 out of 5 stars
4.5385 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping or Pickup

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8, $69.98

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8
current price $69.98

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Tinkr Painting Kit with Rollers, Brushes & Tray, 8 Pc, $24.98

Tinkr Painting Kit with Rollers, Brushes & Tray, 8 Pc
current price $24.98

Tinkr Painting Kit with Rollers, Brushes & Tray, 8 Pc

Available for Shipping

Regalo Easy Step Black Safety Gate

Regalo Easy Step Black Safety Gate
Members-only price

Regalo Easy Step Black Safety Gate

Available for Shipping

Costa Farms Live 6" Golden Pothos in Self-Watering Pot, $24.98

Costa Farms Live 6" Golden Pothos in Self-Watering Pot
current price $24.98

Costa Farms Live 6" Golden Pothos in Self-Watering Pot

Available for Shipping

4D Build, KPop Demon Hunters Rumi in Ramyeon Cup 3D Puzzle, 138 Pieces, $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters Rumi in Ramyeon Cup 3D Puzzle, 138 Pieces
current price $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters Rumi in Ramyeon Cup 3D Puzzle, 138 Pieces

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Topps 2026 NFL Flagship Football Trading Cards, $39.98

Topps 2026 NFL Flagship Football Trading Cards
current price $39.98

Topps 2026 NFL Flagship Football Trading Cards

Available for Shipping

Diamond Cut Huggie Hoop Earring in 14K Gold, $169.00

Diamond Cut Huggie Hoop Earring in 14K Gold
current price $169.00

Diamond Cut Huggie Hoop Earring in 14K Gold

Available for Shipping

London Fog Men's Quilted Barn Coat, $36.98

London Fog Men's Quilted Barn Coat
Navy, variant on London Fog Men's Quilted Barn Coat
Green, variant on London Fog Men's Quilted Barn Coat
Black, variant on London Fog Men's Quilted Barn Coat
current price $36.98

London Fog Men's Quilted Barn Coat

Available for Shipping

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm, $299.00

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm
current price $299.00

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm

Available for Shipping

Lab Created White Sapphire Bezel Set Stud Earrings in 14K Gold, $249.00

Lab Created White Sapphire Bezel Set Stud Earrings in 14K Gold
current price $249.00

Lab Created White Sapphire Bezel Set Stud Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Converse Boys Logo Jogger, $11.98

Converse Boys Logo Jogger
Khaki, variant on Converse Boys Logo Jogger
Charcoal, variant on Converse Boys Logo Jogger
Green, variant on Converse Boys Logo Jogger
current price $11.98

Converse Boys Logo Jogger

Available for Shipping

Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack, $26.96

Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
Dino / Cars, variant on Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
Bee / Check, variant on Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
Rainbow / Unicorn, variant on Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
current price $26.96

Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack

4.087 out of 5 stars
4.087 out of 5 Stars. 138 reviews
Available for Shipping

Smash Kitchen USDA Organic Tomato Ketchup, 32 oz., 2 pk., $9.98, $0.16/oz

Smash Kitchen USDA Organic Tomato Ketchup, 32 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.16/oz

Smash Kitchen USDA Organic Tomato Ketchup, 32 oz., 2 pk.

Available for Shipping

EA Sports College Football 27 - PlayStation 5, $63.14

EA Sports College Football 27 - PlayStation 5
current price $63.14

EA Sports College Football 27 - PlayStation 5

Available for Shipping

Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket, $39.98

Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket
Navy, variant on Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket
Black, variant on Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket
Grey, variant on Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket
current price $39.98

Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket

4.8696 out of 5 stars
4.8696 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping or Pickup

Airship Black Apple Espresso Whole Bean Coffee, 27 oz., $21.98, $0.81/oz

Airship Black Apple Espresso Whole Bean Coffee, 27 oz.
current price $21.98
$0.81/oz

Airship Black Apple Espresso Whole Bean Coffee, 27 oz.

Available for Shipping

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk., $9.48, $0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.
current price $9.48
$0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.

4.7551 out of 5 stars
4.7551 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas, $8.98

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Pink, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Green, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
White, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Mint, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
current price $8.98

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Starbucks Medium Roast Whole Bean, House Blend, 32 oz., $17.48, Was $19.98, $0.55/oz

Instant Savings
Starbucks Medium Roast Whole Bean, House Blend, 32 oz.
current price Now $17.48, Was $19.98
$0.55/oz
$2.50 off
Ends Sep 28

Starbucks Medium Roast Whole Bean, House Blend, 32 oz.

4.6451 out of 5 stars
4.6451 out of 5 Stars. 2761 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Razor PowerRider 360 Drifting 12V Powered Ride-On, $199.96

Razor PowerRider 360 Drifting 12V Powered Ride-On
current price $199.96

Razor PowerRider 360 Drifting 12V Powered Ride-On

Available for Shipping

Tri-Color Heart Pendant With Tree Of Life Design in 14K Gold, $399.00

Tri-Color Heart Pendant With Tree Of Life Design in 14K Gold
current price $399.00

Tri-Color Heart Pendant With Tree Of Life Design in 14K Gold

Available for Shipping

Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm, $24.98

Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm
current price $24.98

Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm

4.8707 out of 5 stars
4.8707 out of 5 Stars. 116 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Michelin X-Ice Snow - 245/70R18 110H Tire, $283.26, $283.26/ea

Instant Savings
Michelin X-Ice Snow - 245/70R18 110H Tire
current price $283.26
$283.26/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin X-Ice Snow - 245/70R18 110H Tire

Out of stock