Member's Mark Frozen Fish & Seafood

Prices may vary in club and online
Sort by|

Member's Mark Premium Seafood Sampler Curated Box, Frozen, 5.75 lbs., $102.98, $17.91/lb

Member's Mark Premium Seafood Sampler Curated Box, Frozen, 5.75 lbs.
current price $102.98
$17.91/lb

Member's Mark Premium Seafood Sampler Curated Box, Frozen, 5.75 lbs.

4.6529 out of 5 stars
4.6529 out of 5 Stars. 291 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs., $21.98, $21.98/lb

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs.
current price $21.98
$21.98/lb

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs.

Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs., $128.92, $17.19/lb

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs.
current price $128.92
$17.19/lb

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs.

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping