Member's Mark Fish & Seafood

Prices may vary in club and online
Sort by|

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs., $16.97, $8.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
current price $16.97
$8.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.

4.7133 out of 5 stars
4.7133 out of 5 Stars. 5135 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs., $15.94, $7.97/lb

Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs.
current price $15.94
$7.97/lb

Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs.

4.6893 out of 5 stars
4.6893 out of 5 Stars. 3759 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs., $16.47, $8.23/lb

Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs.
current price $16.47
$8.23/lb

Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs.

4.6183 out of 5 stars
4.6183 out of 5 Stars. 3482 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs., $17.97, $5.99/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.
current price $17.97
$5.99/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.

4.6514 out of 5 stars
4.6514 out of 5 Stars. 4222 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound, $16.45, $9.14/lb

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound
current price $16.45
avg. price
$9.14/lb
Final cost by weight

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound

4.324 out of 5 stars
4.324 out of 5 Stars. 1830 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs., $18.97, $9.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
current price $18.97
$9.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.

4.7247 out of 5 stars
4.7247 out of 5 Stars. 4184 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Large Cooked Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 2 lbs., $17.47, $8.73/lb

Member's Mark Farm Raised Large Cooked Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 2 lbs.
current price $17.47
$8.73/lb

Member's Mark Farm Raised Large Cooked Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 2 lbs.

4.6505 out of 5 stars
4.6505 out of 5 Stars. 2724 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Jumbo Gulf Shrimp, Service Counter, $10.47, $10.47/lb

Member's Mark Jumbo Gulf Shrimp, Service Counter
current price $10.47
avg. price
$10.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark Jumbo Gulf Shrimp, Service Counter

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 6 reviews
Out of stock