Halloween Finds

Prices may vary in club and online
Sort by|

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs. $24.98

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.
Sponsored
current price $24.98

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

M&M'S Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz. $16.48 $0.27/oz

M&M'S Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz.
Sponsored
current price $16.48
$0.27/oz
From $16.48

M&M'S Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz.

4.7711 out of 5 stars
4.7711 out of 5 Stars. 332 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70" $10.88

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Cat Halloween, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Witches Garden, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Spooky Ghosts, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Dogs, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
current price $10.88

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"

4.7529 out of 5 stars
4.7529 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Halloween Serveware, Ghost & Bat, Set of 2 $14.98 Was $19.78

Instant Savings
Member's Mark Halloween Serveware, Ghost & Bat, Set of 2
current price Now $14.98, Was $19.78
$4.80 off
Ends Oct 15

Member's Mark Halloween Serveware, Ghost & Bat, Set of 2

4.7273 out of 5 stars
4.7273 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush
current price $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush

4.913 out of 5 stars
4.913 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs. $21.98 Was $23.98 $0.12/ea

Instant Savings
Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs.
Sponsored
current price Now $21.98, Was $23.98
$0.12/ea
$2 off
Ends Oct 31

Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs.

4.6767 out of 5 stars
4.6767 out of 5 Stars. 662 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Halloween Songs $8.84

Halloween Songs
current price $8.84

Halloween Songs

Available for Pickup or Delivery

The Magic Halloween Box: A Lift-the-Flap Book of Opposites! by Ms. Rachel, Board Book $8.82

The Magic Halloween Box: A Lift-the-Flap Book of Opposites! by Ms. Rachel, Board Book
current price $8.82

The Magic Halloween Box: A Lift-the-Flap Book of Opposites! by Ms. Rachel, Board Book

Available for Shipping , Pickup or Delivery

LEGO: Halloween Build and Play Box, Activity Set $8.82

LEGO: Halloween Build and Play Box, Activity Set
current price $8.82

LEGO: Halloween Build and Play Box, Activity Set

Available for Pickup or Delivery

Mars Halloween Variety Pack Mini & Fun Size Assorted Candy, 83.27 oz., 290 pcs. $29.98 $0.10/ea

Mars Halloween Variety Pack Mini & Fun Size Assorted Candy, 83.27 oz., 290 pcs.
Sponsored
current price $29.98
$0.10/ea

Mars Halloween Variety Pack Mini & Fun Size Assorted Candy, 83.27 oz., 290 pcs.

4.8336 out of 5 stars
4.8336 out of 5 Stars. 577 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bluey and Bingo's Book of Scary Things, Board Book $7.46

Bluey and Bingo's Book of Scary Things, Board Book
current price $7.46

Bluey and Bingo's Book of Scary Things, Board Book

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Pickup or Delivery

You're My Little Baby Boo, Board Book $6.78

You're My Little Baby Boo, Board Book
current price $6.78

You're My Little Baby Boo, Board Book

4.8824 out of 5 stars
4.8824 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk. $5.98 Was $7.48 $0.13/oz

Instant Savings
Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.
current price Now $5.98, Was $7.48
$0.13/oz
$1.50 off
Ends Oct 19

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.

4.7566 out of 5 stars
4.7566 out of 5 Stars. 1319 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Disney Tim Burton's The Nightmare Before Christmas: You're My Little Nightmare, Board Book $7.46

Disney Tim Burton's The Nightmare Before Christmas: You're My Little Nightmare, Board Book
current price $7.46

Disney Tim Burton's The Nightmare Before Christmas: You're My Little Nightmare, Board Book

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

ColorWorld: Spooky Sweet Halloween, Mixed Media $10.84

ColorWorld: Spooky Sweet Halloween, Mixed Media
current price $10.84

ColorWorld: Spooky Sweet Halloween, Mixed Media

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Magnetic Play Set: Bluey Trick or Treat, Mixed Media $11.54

Magnetic Play Set: Bluey Trick or Treat, Mixed Media
current price $11.54

Magnetic Play Set: Bluey Trick or Treat, Mixed Media

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Little Blue Truck's Halloween, Board Book $9.48

Little Blue Truck's Halloween, Board Book
current price $9.48

Little Blue Truck's Halloween, Board Book

4.9107 out of 5 stars
4.9107 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Pickup or Delivery

Pop-Up Peekaboo! Pumpkin, Board Book $9.98

Pop-Up Peekaboo! Pumpkin, Board Book
current price $9.98

Pop-Up Peekaboo! Pumpkin, Board Book

4.8846 out of 5 stars
4.8846 out of 5 Stars. 52 reviews
Available for Pickup or Delivery

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces
current price $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chicka Chicka Tricka Treat, Hardcover $13.48

Chicka Chicka Tricka Treat, Hardcover
current price $13.48
From $13.48

Chicka Chicka Tricka Treat, Hardcover

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

ColorWorld: Disney Tim Burton's Nightmare Before Christmas, Activity Set $11.54

ColorWorld: Disney Tim Burton's Nightmare Before Christmas, Activity Set
current price $11.54

ColorWorld: Disney Tim Burton's Nightmare Before Christmas, Activity Set

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Sounds Like...Halloween! by Morgan Finch, Noisy Book $10.84

Sounds Like...Halloween! by Morgan Finch, Noisy Book
current price $10.84

Sounds Like...Halloween! by Morgan Finch, Noisy Book

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Noisy Halloween, Board Book $9.98

Noisy Halloween, Board Book
current price $9.98

Noisy Halloween, Board Book

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Monster Mansion (Seek and Peek) by Roger Priddy, Board Book $8.82

Monster Mansion (Seek and Peek) by Roger Priddy, Board Book
current price $8.82

Monster Mansion (Seek and Peek) by Roger Priddy, Board Book

Available for Pickup or Delivery

Character Kids 2-Piece Halloween Snug-Fit PJ Set $10.98

Character Kids 2-Piece Halloween Snug-Fit PJ Set
current price $10.98

Character Kids 2-Piece Halloween Snug-Fit PJ Set

4.1129 out of 5 stars
4.1129 out of 5 Stars. 62 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Halloween Jack by Roger Priddy, Board Book $10.98

Halloween Jack by Roger Priddy, Board Book
current price $10.98

Halloween Jack by Roger Priddy, Board Book

Available for Pickup or Delivery

Disney Tim Burton's The Nightmare Before Christmas: Zero's Journey, Hardcover $8.98

Disney Tim Burton's The Nightmare Before Christmas: Zero's Journey, Hardcover
current price $8.98

Disney Tim Burton's The Nightmare Before Christmas: Zero's Journey, Hardcover

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Pickup or Delivery

Character Kids Plush Slipper $12.98

Character Kids Plush Slipper
current price $12.98

Character Kids Plush Slipper

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

My Very First Halloween Hidden Pictures Lift-the-Flap by Highlights, Board Book $9.94

My Very First Halloween Hidden Pictures Lift-the-Flap by Highlights, Board Book
current price $9.94

My Very First Halloween Hidden Pictures Lift-the-Flap by Highlights, Board Book

Available for Pickup or Delivery

The Pumpkin Thief by Alice Hemming, Hardcover $12.76

The Pumpkin Thief by Alice Hemming, Hardcover
current price $12.76

The Pumpkin Thief by Alice Hemming, Hardcover

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bluey: Booey Halloween Trick-or-Treat Bundle, Activity Book $19.98

Bluey: Booey Halloween Trick-or-Treat Bundle, Activity Book
current price $19.98

Bluey: Booey Halloween Trick-or-Treat Bundle, Activity Book

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Night Night Ghost (Night Night Books) by Roger Priddy, Board Book $6.78

Night Night Ghost (Night Night Books) by Roger Priddy, Board Book
current price $6.78

Night Night Ghost (Night Night Books) by Roger Priddy, Board Book

Available for Pickup or Delivery

Boo by Fiona Munro, Board Book $8.82

Boo by Fiona Munro, Board Book
current price $8.82

Boo by Fiona Munro, Board Book

Available for Pickup or Delivery

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz. $9.84 $0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.
current price $9.84
$0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.

4.5891 out of 5 stars
4.5891 out of 5 Stars. 567 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Disney Mickey Mouse A Very Mickey Halloween by Dienesa Le, Board Book $8.82

Disney Mickey Mouse A Very Mickey Halloween by Dienesa Le, Board Book
current price $8.82

Disney Mickey Mouse A Very Mickey Halloween by Dienesa Le, Board Book

Available for Pickup or Delivery

Spooky Cutie by Coco Wyo, Trade Paperback $6.78

Spooky Cutie by Coco Wyo, Trade Paperback
current price $6.78

Spooky Cutie by Coco Wyo, Trade Paperback

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Monsters! by DK, Board Book $9.98

Monsters! by DK, Board Book
current price $9.98

Monsters! by DK, Board Book

Available for Pickup or Delivery

Creepy Carrots! by Aaron Reynolds, Hardcover $13.48

Creepy Carrots! by Aaron Reynolds, Hardcover
current price $13.48

Creepy Carrots! by Aaron Reynolds, Hardcover

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Sam's Exclusive - Search & Find Search Haunted House, Paperback $10.98

Sam's Exclusive - Search & Find Search Haunted House, Paperback
current price $10.98

Sam's Exclusive - Search & Find Search Haunted House, Paperback

4.9 out of 5 stars
4.9 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Pickup or Delivery

Spooky Pookie by Sandra Boynton, Board Book $8.82

Spooky Pookie by Sandra Boynton, Board Book
current price $8.82

Spooky Pookie by Sandra Boynton, Board Book

Available for Pickup or Delivery

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs. $24.98 $0.25/ea

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs.
current price $24.98
$0.25/ea

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs.

4.6574 out of 5 stars
4.6574 out of 5 Stars. 432 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Trick or Treats by Lauren Crisp, Board Book $8.82

Trick or Treats by Lauren Crisp, Board Book
current price $8.82

Trick or Treats by Lauren Crisp, Board Book

Available for Pickup or Delivery

World of Eric Carle: Hoot & Howl Halloween Sound Book, Noisy Book $10.84

World of Eric Carle: Hoot & Howl Halloween Sound Book, Noisy Book
current price $10.84

World of Eric Carle: Hoot & Howl Halloween Sound Book, Noisy Book

Available for Pickup or Delivery

Dr. Seuss's What Was I Scared Of? with 12 Silly Sounds!, Board Book $14.27

Dr. Seuss's What Was I Scared Of? with 12 Silly Sounds!, Board Book
current price $14.27

Dr. Seuss's What Was I Scared Of? with 12 Silly Sounds!, Board Book

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Carry-Along Sound Book Deluxe Bluey Halloween by PI Kids, Hardcover $9.98

Carry-Along Sound Book Deluxe Bluey Halloween by PI Kids, Hardcover
current price $9.98

Carry-Along Sound Book Deluxe Bluey Halloween by PI Kids, Hardcover

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70" $19.98

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
current price $19.98

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"

4.5242 out of 5 stars
4.5242 out of 5 Stars. 124 reviews
Available for Shipping

Angry Orchard Spiked Thriller Pack Hard Cider Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk. $17.99 $1.50/ea

Angry Orchard Spiked Thriller Pack Hard Cider Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $17.99
$1.50/ea

Angry Orchard Spiked Thriller Pack Hard Cider Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 45 reviews
Out of stock

Character Girls Long Sleeve Tutu Dress $9.81 Was $13.98

Character Girls Long Sleeve Tutu Dress
current price Now $9.81, Was $13.98
$4.17 off

Character Girls Long Sleeve Tutu Dress

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Available for shipping

View all

Frequently Asked Questions

Can I build my own Halloween gift basket at Sam’s Club?

What are good items to include in a Halloween gift basket?

Are Halloween gift basket items available for delivery?