Grocery Promotions

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8263 out of 5 stars
4.8263 out of 5 Stars. 5543 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $5.48
$0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.7979 out of 5 stars
4.7979 out of 5 Stars. 19750 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz., $6.56, $0.20/oz

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.
current price $6.56
$0.20/oz

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.

4.7792 out of 5 stars
4.7792 out of 5 Stars. 8466 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz., $6.78, Was $8.78, $0.24/oz

Instant Savings
Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz.
current price Now $6.78, Was $8.78
$0.24/oz
$2 off
Ends Oct 04

Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz.

4.7241 out of 5 stars
4.7241 out of 5 Stars. 1573 reviews
Available for Shipping

Kashi Blueberry Almond Granola, 27 oz., $12.98, $0.48/oz

Kashi Blueberry Almond Granola, 27 oz.
current price $12.98
$0.48/oz

Kashi Blueberry Almond Granola, 27 oz.

4.5022 out of 5 stars
4.5022 out of 5 Stars. 223 reviews
Available for Shipping

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.

4.6978 out of 5 stars
4.6978 out of 5 Stars. 5861 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Quaker Simply Granola, 34.5 oz., 2 pk., $9.88, $0.14/oz

Quaker Simply Granola, 34.5 oz., 2 pk.
current price $9.88
$0.14/oz

Quaker Simply Granola, 34.5 oz., 2 pk.

4.6632 out of 5 stars
4.6632 out of 5 Stars. 1535 reviews
Available for Shipping

Wilde Terra Granola, Blueberry Vanilla Almond, 27 oz., $7.91, Was $12.98, $0.29/oz

Wilde Terra Granola, Blueberry Vanilla Almond, 27 oz.
current price Now $7.91, Was $12.98
$0.29/oz
$5.07 off

Wilde Terra Granola, Blueberry Vanilla Almond, 27 oz.

4.1242 out of 5 stars
4.1242 out of 5 Stars. 153 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Chocolate Chip Protein Granola, 31 oz., $8.98, $0.29/oz

Member's Mark Chocolate Chip Protein Granola, 31 oz.
current price $8.98
$0.29/oz

Member's Mark Chocolate Chip Protein Granola, 31 oz.

4.8605 out of 5 stars
4.8605 out of 5 Stars. 43 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk., $17.28, $0.04/foz

Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk.
Sponsored
current price $17.28
$0.04/foz

Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk.

4.8002 out of 5 stars
4.8002 out of 5 Stars. 7148 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Nature's Path Organic Pumpkin Seed Plus Flax Granola, 35.3 oz., $9.28, $0.26/oz

Nature's Path Organic Pumpkin Seed Plus Flax Granola, 35.3 oz.
current price $9.28
$0.26/oz

Nature's Path Organic Pumpkin Seed Plus Flax Granola, 35.3 oz.

4.2667 out of 5 stars
4.2667 out of 5 Stars. 60 reviews
Out of stock