Everyday Snacks for Every School-Day Occasion(21+)
Prices may vary in club and online
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

$1498
current price $14.98$0.22/oz
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
4.8263 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Classic Snack Mix Cheez-It Pringles RKT Variety Pack, 40 ct., $13.98, $0.42/oz

$1398
current price $13.98$0.42/oz
Classic Snack Mix Cheez-It Pringles RKT Variety Pack, 40 ct.
4.6933 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

$998
current price $9.98$0.21/ea
Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
4.7348 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct., $9.48, $0.38/ea

$948
current price $9.48$0.38/ea
Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct.
4.8104 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk., $21.98, $0.45/oz

$2198
current price $21.98$0.45/oz
Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk.
4.5729 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/ea

$998
current price $9.98$0.28/ea
Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
4.6978 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

$998
current price $9.98$0.21/ea
Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct.
4.7252 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Rice Krispies Treats Squares Snack Bars, Variety Pack, 40 ct., $9.98, $0.25/ea

$998
current price $9.98$0.25/ea
Rice Krispies Treats Squares Snack Bars, Variety Pack, 40 ct.
4.5159 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct., $14.98, $0.57/oz

$1498
current price $14.98$0.57/oz
Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct.
4.6016 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

$998
current price $9.98$0.21/ea
Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct.
4.7717 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

$998
current price $9.98$0.21/ea
Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
4.6078 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 60 ct., $12.98, $0.22/ea

$1298
current price $12.98$0.22/ea
Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 60 ct.
4.6488 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Pop-Tarts Chocolate Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

$998
current price $9.98$0.21/ea
Pop-Tarts Chocolate Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
4.5424 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

$998
current price $9.98$0.21/oz
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
4.7104 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

$1498
current price $14.98$0.22/oz
Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk.
4.6433 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Cheez-It Snap'd, Baked Snack Chips, Variety Pack, 0.75 oz., 42 pk., $13.98, $0.46/oz

$1398
current price $13.98$0.46/oz
Cheez-It Snap'd, Baked Snack Chips, Variety Pack, 0.75 oz., 42 pk.
4.7058 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Pringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk., $18.74, $0.55/oz

$1874
current price $18.74$0.55/oz
Pringles Potato Crisps, Snack Cups Variety Pack Chips, 48 pk.
4.6491 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct., $13.98, $0.40/oz

$1398
current price $13.98$0.40/oz
Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct.
4.7836 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Pringles Original Potato Crisps, Snack Cups, 0.67 oz., 48 pk., $18.98, $0.40/ea

$1898
current price $18.98$0.40/ea
Pringles Original Potato Crisps, Snack Cups, 0.67 oz., 48 pk.
4.4442 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk., $9.98

$998
current price $9.98Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk.
3.8 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Rice Krispies Treats Squares Snack Bars, Variety Pack, 60 ct., $12.98, $0.22/ea

$1298
current price $12.98$0.22/ea
Rice Krispies Treats Squares Snack Bars, Variety Pack, 60 ct.
Available for Shipping Shipping
About Everyday Snacks for Every School-Day Occasion
Availability may vary by club.