Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Mindful Snacking

Prices may vary in club and online
Sort by|

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct. $22.48 $0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.
Sponsored
current price $22.48
$0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.

4.6705 out of 5 stars
4.6705 out of 5 Stars. 4716 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk. $8.88 $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.8148 out of 5 stars
4.8148 out of 5 Stars. 11036 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Cheesy 10g Protein Crackers Variety Pack, 14 ct. $20.98 $1.42/oz

Quest Cheesy 10g Protein Crackers Variety Pack, 14 ct.
current price $20.98
$1.42/oz

Quest Cheesy 10g Protein Crackers Variety Pack, 14 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct. $12.48

Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct.
current price $12.48

Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct.

Available for Shipping

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct. $16.98 $0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.
Sponsored
current price $16.98
$0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.

4.267 out of 5 stars
4.267 out of 5 Stars. 2607 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.

4.6961 out of 5 stars
4.6961 out of 5 Stars. 5874 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Honey Stinger Energy Gel, Strawberry Kiwi, 32mg Caffeine, 1.1 oz., 12 pk.

Honey Stinger Energy Gel, Strawberry Kiwi, 32mg Caffeine, 1.1 oz., 12 pk.
Members-only price

Honey Stinger Energy Gel, Strawberry Kiwi, 32mg Caffeine, 1.1 oz., 12 pk.

Available for Shipping

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz. $10.68 $0.89/oz

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
Sponsored
current price $10.68
$0.89/oz

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.

4.3046 out of 5 stars
4.3046 out of 5 Stars. 1599 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk. $14.98

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk.
current price $14.98

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk.

Available for Shipping