Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Mindful Snacking

Prices may vary in club and online
Sort by|

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk. $8.88 $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.8148 out of 5 stars
4.8148 out of 5 Stars. 11036 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct. $16.98 $0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.
Sponsored
current price $16.98
$0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.

4.267 out of 5 stars
4.267 out of 5 Stars. 2607 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz. $3.98 Was $4.48

Instant Savings
Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.

4.5274 out of 5 stars
4.5274 out of 5 Stars. 146 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz. $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.7619 out of 5 stars
4.7619 out of 5 Stars. 189 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk. $14.98

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk.
current price $14.98

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk. $22.68

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.
Sponsored
current price $22.68

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.

4.6447 out of 5 stars
4.6447 out of 5 Stars. 1911 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk. $5.92 Was $6.98

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.
current price Now $5.92, Was $6.98
From $5.92
$1.06 off

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz. $10.68 $0.89/oz

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
Sponsored
current price $10.68
$0.89/oz

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.

4.3046 out of 5 stars
4.3046 out of 5 Stars. 1599 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Available for shipping

View all