Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Mindful Snacking

Prices may vary in club and online
Sort by|

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk. $8.88 $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.8148 out of 5 stars
4.8148 out of 5 Stars. 11036 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct. $16.98 $0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.
Sponsored
current price $16.98
$0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.

4.267 out of 5 stars
4.267 out of 5 Stars. 2607 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz.,12 pk. $10.98 Was $11.98 $0.91/oz

Instant Savings
Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz.,12 pk.
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.91/oz
$1 off
Ends Oct 05

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz.,12 pk.

4.5264 out of 5 stars
4.5264 out of 5 Stars. 5285 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk. $8.98 $0.75/ea

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.
current price $8.98
$0.75/ea

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.

4.4106 out of 5 stars
4.4106 out of 5 Stars. 1661 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz. $15.98 $0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.
current price $15.98
$0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.

4.7425 out of 5 stars
4.7425 out of 5 Stars. 25582 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.

4.6961 out of 5 stars
4.6961 out of 5 Stars. 5874 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk. $10.98

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.
current price $10.98

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.

4.4917 out of 5 stars
4.4917 out of 5 Stars. 899 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz. $6.56 $0.20/oz

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.
current price $6.56
$0.20/oz

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.

4.7793 out of 5 stars
4.7793 out of 5 Stars. 8488 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz. $4.78 $0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.
current price $4.78
$0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.

4.8237 out of 5 stars
4.8237 out of 5 Stars. 6187 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk. $22.68

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.
Sponsored
current price $22.68

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.

4.6447 out of 5 stars
4.6447 out of 5 Stars. 1911 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Jalapeño Grassfed Beef Sticks, 1 oz., 12 pk. $10.98 Was $11.98 $0.91/oz

Instant Savings
Member's Mark Jalapeño Grassfed Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.91/oz
$1 off
Ends Oct 05

Member's Mark Jalapeño Grassfed Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.

4.6903 out of 5 stars
4.6903 out of 5 Stars. 7214 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz. $5.98 $0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.

4.2692 out of 5 stars
4.2692 out of 5 Stars. 717 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz. $16.98 $0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.
current price $16.98
$0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.

4.7555 out of 5 stars
4.7555 out of 5 Stars. 8251 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct. $8.46 $0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.
current price $8.46
$0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.

4.539 out of 5 stars
4.539 out of 5 Stars. 2655 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct. $5.58 $0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
current price $5.58
$0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.

4.6642 out of 5 stars
4.6642 out of 5 Stars. 1891 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz. $6.12 $0.34/oz

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.
current price $6.12
$0.34/oz
From $6.12

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.

4.6776 out of 5 stars
4.6776 out of 5 Stars. 4448 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Drizzilicious Mini Rice Cakes Variety Pack, 0.74 oz., 32 pk. $15.88 $0.67/oz

Drizzilicious Mini Rice Cakes Variety Pack, 0.74 oz., 32 pk.
current price $15.88
$0.67/oz

Drizzilicious Mini Rice Cakes Variety Pack, 0.74 oz., 32 pk.

4.7843 out of 5 stars
4.7843 out of 5 Stars. 1224 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
current price $16.48
$0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 7528 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk. $13.98 $1.17/ea

IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk.
current price $13.98
$1.17/ea

IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk.

4.1171 out of 5 stars
4.1171 out of 5 Stars. 1896 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk. $10.38 $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.7474 out of 5 stars
4.7474 out of 5 Stars. 3171 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk. $14.26 $0.48/ea

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
current price $14.26
$0.48/ea
From $14.26

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.

4.636 out of 5 stars
4.636 out of 5 Stars. 3113 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk. $10.98 $0.46/ea

Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.
current price $10.98
$0.46/ea

Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.

4.7304 out of 5 stars
4.7304 out of 5 Stars. 4941 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct. $27.98 $1.22/ea

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct.
current price $27.98
$1.22/ea

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct.

4.5905 out of 5 stars
4.5905 out of 5 Stars. 4740 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz. $10.68 $0.89/oz

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
current price $10.68
$0.89/oz

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.

4.3046 out of 5 stars
4.3046 out of 5 Stars. 1599 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct. $26.98 $1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.
current price $26.98
$1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.

4.5226 out of 5 stars
4.5226 out of 5 Stars. 1307 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct. $22.48 $0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.
current price $22.48
$0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.

4.6705 out of 5 stars
4.6705 out of 5 Stars. 4716 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct. $27.68 $1.98/ea

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct.
current price $27.68
$1.98/ea

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct.

4.381 out of 5 stars
4.381 out of 5 Stars. 2522 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

belVita Blueberry Breakfast Biscuits, 4 biscuits per pack, 25 pk. $12.98 $0.52/ea

belVita Blueberry Breakfast Biscuits, 4 biscuits per pack, 25 pk.
current price $12.98
$0.52/ea

belVita Blueberry Breakfast Biscuits, 4 biscuits per pack, 25 pk.

4.7371 out of 5 stars
4.7371 out of 5 Stars. 8486 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk. $15.98 Was $17.98 $1.42/oz

Instant Savings
Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk.
current price Now $15.98, Was $17.98
$1.42/oz
$2 off
Ends Oct 25

Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk.

4.6397 out of 5 stars
4.6397 out of 5 Stars. 1682 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk. $18.98 $0.61/oz

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.61/oz

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.

4.7159 out of 5 stars
4.7159 out of 5 Stars. 2689 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz. $4.48 $0.41/oz

Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz.
current price $4.48
$0.41/oz

Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz.

4.4353 out of 5 stars
4.4353 out of 5 Stars. 1337 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits, 25 pk., 4 biscuits per pack $12.98 $0.52/ea

belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits, 25 pk., 4 biscuits per pack
current price $12.98
$0.52/ea

belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits, 25 pk., 4 biscuits per pack

4.7241 out of 5 stars
4.7241 out of 5 Stars. 6753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.4541 out of 5 stars
4.4541 out of 5 Stars. 947 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz. $5.98 $0.35/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.
current price $5.98
$0.35/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.

4.7282 out of 5 stars
4.7282 out of 5 Stars. 4102 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz. $11.22 $0.70/oz

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz.
current price $11.22
$0.70/oz

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz.

4.3505 out of 5 stars
4.3505 out of 5 Stars. 4214 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk. $8.91 $0.49/ea

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk.
current price $8.91
$0.49/ea
From $8.91

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk.

3.9946 out of 5 stars
3.9946 out of 5 Stars. 555 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz. $11.22 $0.80/oz

Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz.
current price $11.22
$0.80/oz
From $11.22

Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz.

4.7826 out of 5 stars
4.7826 out of 5 Stars. 3243 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk. $7.98 $0.74/oz

The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk.
current price $7.98
$0.74/oz

The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk.

4.1823 out of 5 stars
4.1823 out of 5 Stars. 746 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quaker Rice Crisps Variety Pack 36 pk. $17.98 $0.50/ea

Quaker Rice Crisps Variety Pack 36 pk.
current price $17.98
$0.50/ea
From $17.98

Quaker Rice Crisps Variety Pack 36 pk.

4.563 out of 5 stars
4.563 out of 5 Stars. 1588 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz $10.48 $0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz
current price $10.48
$0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz

4.7252 out of 5 stars
4.7252 out of 5 Stars. 997 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct. $24.68 $1.76/ea

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct.
current price $24.68
$1.76/ea

Quest Nutrition Peanut Butter Cups 28 ct.

4.6453 out of 5 stars
4.6453 out of 5 Stars. 1153 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk. $13.98 $0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.

3.6519 out of 5 stars
3.6519 out of 5 Stars. 1890 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk. $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.
current price $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.

4.8047 out of 5 stars
4.8047 out of 5 Stars. 343 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz. $3.98 Was $4.48

Instant Savings
Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.

4.5274 out of 5 stars
4.5274 out of 5 Stars. 146 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz. $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.
current price $8.28

WILDE Protein Chips Buffalo 7 oz.

4.329 out of 5 stars
4.329 out of 5 Stars. 1006 reviews
Out of stock

Available for shipping

View all