Garlic Pesto Salmon Dinner(11+)
Prices may vary in club and online
Seeds of Change Certified Organic Quinoa and Brown Rice with Garlic 8.5 oz., 6 pk. $11.98 $2.00/ea

Sponsored
$1198
current price $11.98$2.00/ea
Seeds of Change Certified Organic Quinoa and Brown Rice with Garlic 8.5 oz., 6 pk.
4.3824 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound $38.58 $11.87/lb

$3858
current price $38.58avg. price
$11.87/lb
Final cost by weight
Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound
4.8624 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct. $7.96 $0.12/oz

$796
current price $7.96$0.12/oz
Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
4.6041 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound $8.96 $5.12/lb

$896
current price $8.96avg. price
$5.12/lb
Final cost by weight
Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound
4.5372 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Flavor Bombs Cherry Tomatoes On The Vine, 1.5 lbs. $6.97 $4.65/lb

Sponsored
$697
current price $6.97$4.65/lb
Flavor Bombs Cherry Tomatoes On The Vine, 1.5 lbs.
4.7822 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Long Grain White Rice, 25 lbs. $11.48 $0.03/oz

$1148
current price $11.48$0.03/oz
Member's Mark Long Grain White Rice, 25 lbs.
4.4846 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Caesar Salad, priced per pound $10.30 $4.48/lb

$1030
current price $10.30avg. price
$4.48/lb
Final cost by weight
Member's Mark Caesar Salad, priced per pound
4.2117 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Lemons, 3 lbs. $3.92 $1.31/lb

$392
current price $3.92$1.31/lb
Lemons, 3 lbs.
4.5248 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Asparagus, 2 lbs. $10.25 $5.12/lb

$1025
current price $10.25$5.12/lb
Asparagus, 2 lbs.
4.4633 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
About Garlic Pesto Salmon Dinner
01.17.21 LEGATO