El Viajero Shredded Queso Quesadilla, 2.5 lbs. $10.14 $4.06/lb

El Viajero Shredded Queso Quesadilla, 2.5 lbs.
current price $10.14
$4.06/lb

El Viajero Shredded Queso Quesadilla, 2.5 lbs.

4.5878 out of 5 stars
4.5878 out of 5 Stars. 723 reviews

El Viajero Panela Basket Cheese 3 lbs. $11.67 $3.89/lb

El Viajero Panela Basket Cheese 3 lbs.
current price $11.67
$3.89/lb

El Viajero Panela Basket Cheese 3 lbs.

4.6514 out of 5 stars
4.6514 out of 5 Stars. 700 reviews

Produce

Prices may vary in club and online
Sort by|

Flavor Bombs Cherry Tomatoes On The Vine, 1.5 lbs. $6.97 $4.65/lb

Flavor Bombs Cherry Tomatoes On The Vine, 1.5 lbs.
Sponsored
current price $6.97
$4.65/lb

Flavor Bombs Cherry Tomatoes On The Vine, 1.5 lbs.

4.7809 out of 5 stars
4.7809 out of 5 Stars. 4057 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Bartlett Pears, 4 lbs. $7.96 $1.99/lb

Bartlett Pears, 4 lbs.
Sponsored
current price $7.96
$1.99/lb

Bartlett Pears, 4 lbs.

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 2864 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Lemons, 3 lbs. $3.92 $1.31/lb

Lemons, 3 lbs.
current price $3.92
$1.31/lb

Lemons, 3 lbs.

4.5248 out of 5 stars
4.5248 out of 5 Stars. 17223 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Green Kiwi, 3 lbs. $8.57 $2.86/lb

Green Kiwi, 3 lbs.
current price $8.57
$2.86/lb

Green Kiwi, 3 lbs.

4.4002 out of 5 stars
4.4002 out of 5 Stars. 5317 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Asparagus, 2 lbs. $10.25 $5.12/lb

Asparagus, 2 lbs.
current price $10.25
$5.12/lb

Asparagus, 2 lbs.

4.4634 out of 5 stars
4.4634 out of 5 Stars. 8023 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Creamer Potatoes, 5 lbs. $6.74 $1.35/lb

Creamer Potatoes, 5 lbs.
Sponsored
current price $6.74
$1.35/lb

Creamer Potatoes, 5 lbs.

4.7434 out of 5 stars
4.7434 out of 5 Stars. 830 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Organic Bananas, 3 lbs. $2.16 $0.72/lb

Organic Bananas, 3 lbs.
current price $2.16
$0.72/lb

Organic Bananas, 3 lbs.

4.5816 out of 5 stars
4.5816 out of 5 Stars. 14111 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Spice World Fresh and Peeled Garlic, 3 lbs. $11.47 $3.82/lb

Spice World Fresh and Peeled Garlic, 3 lbs.
current price $11.47
$3.82/lb

Spice World Fresh and Peeled Garlic, 3 lbs.

4.381 out of 5 stars
4.381 out of 5 Stars. 2449 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Gala Apples, 5 lbs. $7.43 $1.49/lb

Gala Apples, 5 lbs.
current price $7.43
$1.49/lb

Gala Apples, 5 lbs.

4.5169 out of 5 stars
4.5169 out of 5 Stars. 8714 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Limes, 3 lbs. $4.72 $1.57/lb

Limes, 3 lbs.
current price $4.72
$1.57/lb

Limes, 3 lbs.

4.5851 out of 5 stars
4.5851 out of 5 Stars. 7901 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Clementine Mandarins, 5 lbs. $7.52 $1.50/lb

Clementine Mandarins, 5 lbs.
current price $7.52
$1.50/lb

Clementine Mandarins, 5 lbs.

4.337 out of 5 stars
4.337 out of 5 Stars. 23387 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Pineapple $2.97

Pineapple
current price $2.97

Pineapple

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 7972 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct. $4.97 Was $6.67 $0.83/ea

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct.
current price Now $4.97, Was $6.67
$0.83/ea
$1.70 off

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct.

4.7311 out of 5 stars
4.7311 out of 5 Stars. 10926 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Tomatoes on the Vine, 3 lbs. $5.42 $1.81/lb

Tomatoes on the Vine, 3 lbs.
current price $5.42
$1.81/lb

Tomatoes on the Vine, 3 lbs.

4.5298 out of 5 stars
4.5298 out of 5 Stars. 12709 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Double Date Organic Whole Medjool Dates, 2 lbs. $9.95 $4.97/lb

Double Date Organic Whole Medjool Dates, 2 lbs.
current price $9.95
$4.97/lb

Double Date Organic Whole Medjool Dates, 2 lbs.

4.47 out of 5 stars
4.47 out of 5 Stars. 100 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Cocktail Tomatoes On The Vine, 2 lbs. $5.57 $2.79/lb

Cocktail Tomatoes On The Vine, 2 lbs.
current price $5.57
$2.79/lb

Cocktail Tomatoes On The Vine, 2 lbs.

4.6791 out of 5 stars
4.6791 out of 5 Stars. 5652 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Taylor Farms Sweet Kale Chopped Salad Kit, 12 oz. $2.47 $0.21/oz

Taylor Farms Sweet Kale Chopped Salad Kit, 12 oz.
current price $2.47
$0.21/oz

Taylor Farms Sweet Kale Chopped Salad Kit, 12 oz.

4.6475 out of 5 stars
4.6475 out of 5 Stars. 9238 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sweet Mini Peppers, 1.5 lbs. $4.77 $3.18/lb

Sweet Mini Peppers, 1.5 lbs.
current price $4.77
$3.18/lb

Sweet Mini Peppers, 1.5 lbs.

4.7542 out of 5 stars
4.7542 out of 5 Stars. 6827 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Organic Baby Bella Mushroom 24 oz. $5.46 $0.23/oz

Organic Baby Bella Mushroom 24 oz.
current price $5.46
$0.23/oz

Organic Baby Bella Mushroom 24 oz.

4.7698 out of 5 stars
4.7698 out of 5 Stars. 3919 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Envy Apples, 4 lbs. $6.26 $1.56/lb

Envy Apples, 4 lbs.
current price $6.26
$1.56/lb

Envy Apples, 4 lbs.

4.4704 out of 5 stars
4.4704 out of 5 Stars. 3508 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Red Potatoes, 10 lbs. $6.17 $0.62/lb

Red Potatoes, 10 lbs.
current price $6.17
$0.62/lb

Red Potatoes, 10 lbs.

4.5263 out of 5 stars
4.5263 out of 5 Stars. 2449 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Whole White Mushrooms 24 oz. $4.36 $0.18/oz

Whole White Mushrooms 24 oz.
current price $4.36
$0.18/oz

Whole White Mushrooms 24 oz.

4.7545 out of 5 stars
4.7545 out of 5 Stars. 5520 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Wholesum Organic Zucchini Squash, 3 lbs. $5.97 $1.99/lb

Wholesum Organic Zucchini Squash, 3 lbs.
current price $5.97
$1.99/lb

Wholesum Organic Zucchini Squash, 3 lbs.

4.4527 out of 5 stars
4.4527 out of 5 Stars. 835 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sweet Corn, 8 ct. $5.97 $0.75/ea

Sweet Corn, 8 ct.
current price $5.97
$0.75/ea

Sweet Corn, 8 ct.

4.3547 out of 5 stars
4.3547 out of 5 Stars. 3640 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Plantains, 5 lbs. $4.35 $0.87/lb

Plantains, 5 lbs.
current price $4.35
$0.87/lb

Plantains, 5 lbs.

4.5778 out of 5 stars
4.5778 out of 5 Stars. 1054 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Ombres Cherry Tomatoes On The Vine, 1.5 lbs. $6.65 $4.43/lb

Ombres Cherry Tomatoes On The Vine, 1.5 lbs.
current price $6.65
$4.43/lb

Ombres Cherry Tomatoes On The Vine, 1.5 lbs.

4.7411 out of 5 stars
4.7411 out of 5 Stars. 197 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

White Dragon Fruit, 2 lbs. $7.45 $3.73/lb

White Dragon Fruit, 2 lbs.
current price $7.45
$3.73/lb

White Dragon Fruit, 2 lbs.

2.9778 out of 5 stars
2.9778 out of 5 Stars. 135 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Yellow Peaches, 4 lbs. $9.87 $2.47/lb

Yellow Peaches, 4 lbs.
current price $9.87
$2.47/lb

Yellow Peaches, 4 lbs.

3.6403 out of 5 stars
3.6403 out of 5 Stars. 6289 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Gold Kiwis, 2 lbs. $6.87 $3.44/lb

Gold Kiwis, 2 lbs.
current price $6.87
$3.44/lb

Gold Kiwis, 2 lbs.

4.5413 out of 5 stars
4.5413 out of 5 Stars. 5042 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Navel Oranges, 6 lbs. $8.23 $1.37/lb

Navel Oranges, 6 lbs.
current price $8.23
$1.37/lb

Navel Oranges, 6 lbs.

3.5868 out of 5 stars
3.5868 out of 5 Stars. 3599 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Pumpkin, 1 ct. $6.96

Pumpkin, 1 ct.
current price $6.96

Pumpkin, 1 ct.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1185 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Heirloom Pumpkin, 1 ct. $5.96 $5.96/ea

Heirloom Pumpkin, 1 ct.
current price $5.96
$5.96/ea

Heirloom Pumpkin, 1 ct.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 42 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Sugar Kiss Melon, 2 ct. $5.87 $2.94/ea

Sugar Kiss Melon, 2 ct.
current price $5.87
$2.94/ea

Sugar Kiss Melon, 2 ct.

4.3955 out of 5 stars
4.3955 out of 5 Stars. 2483 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Cara Cara Oranges, 6 lbs. $8.12 $1.35/lb

Cara Cara Oranges, 6 lbs.
current price $8.12
$1.35/lb

Cara Cara Oranges, 6 lbs.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Organic Ginger Root, 1.75 lbs. $5.97 $3.41/lb

Organic Ginger Root, 1.75 lbs.
current price $5.97
$3.41/lb

Organic Ginger Root, 1.75 lbs.

4.7322 out of 5 stars
4.7322 out of 5 Stars. 870 reviews
Out of stock
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only

Moon Drop Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb

Moon Drop Seedless Grapes, 3 lbs.
current price $6.97
$2.32/lb

Moon Drop Seedless Grapes, 3 lbs.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 722 reviews
Out of stock

Frequently Asked Questions

How does Sam’s Club maintain the structural freshness of delicate berries and fruits?

What is the best way to properly store whole potatoes and onions at home?

Are the fresh salad greens and romaine hearts pre-washed?

How can I quickly ripen firm Hass avocados for weekend meals?