Beauty Gifts

Prices may vary in club and online

MONDAY Haircare ORIGINAL Dry Shampoo Trio, 5.1 oz., 3 pk. $14.98 $0.98/oz

MONDAY Haircare ORIGINAL Dry Shampoo Trio, 5.1 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.98/oz

MONDAY Haircare ORIGINAL Dry Shampoo Trio, 5.1 oz., 3 pk.

4.36 out of 5 stars
4.36 out of 5 Stars. 175 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.
Sponsored
Members-only price

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

4.7637 out of 5 stars
4.7637 out of 5 Stars. 419 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Laifen SWIFT Premium Hair Dryer

Laifen SWIFT Premium Hair Dryer
Members-only price

Laifen SWIFT Premium Hair Dryer

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Christophe Robin Healthy Glow Mini Duo Gift Set $39.28

Christophe Robin Healthy Glow Mini Duo Gift Set
current price $39.28

Christophe Robin Healthy Glow Mini Duo Gift Set

Available for Shipping

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack $22.76 $0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack
Sponsored
current price $22.76
$0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 535 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz., 2 pk. $19.98 $1.00/oz

NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz.,  2 pk.
Sponsored
current price $19.98
$1.00/oz

NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz., 2 pk.

4.4292 out of 5 stars
4.4292 out of 5 Stars. 657 reviews
Available for Shipping

Ulta Beauty $25 Gift Card $23.98

Ulta Beauty $25 Gift Card
current price $23.98

Ulta Beauty $25 Gift Card

3.8696 out of 5 stars
3.8696 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

NatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.

NatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.
Sponsored
Members-only price

NatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.

4.7574 out of 5 stars
4.7574 out of 5 Stars. 2770 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

R+Co Dart Pomade Stick, 0.5 oz. $17.98

R+Co Dart Pomade Stick, 0.5 oz.
current price $17.98

R+Co Dart Pomade Stick, 0.5 oz.

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Ulta Cosmetics $50 Email Delivery Gift Card $48.98

Ulta Cosmetics $50 Email Delivery Gift Card
current price $48.98

Ulta Cosmetics $50 Email Delivery Gift Card

4.8438 out of 5 stars
4.8438 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Email delivery

Anastasia Beverly Hills Lip Gloss, Choose Color $14.56

Anastasia Beverly Hills Lip Gloss, Choose Color
Coral, variant on Anastasia Beverly Hills Lip Gloss, Choose Color
Peachy Nude, variant on Anastasia Beverly Hills Lip Gloss, Choose Color
Guava, variant on Anastasia Beverly Hills Lip Gloss, Choose Color
current price $14.56

Anastasia Beverly Hills Lip Gloss, Choose Color

Available for Shipping

Pursonic Vitamin C Professional Anti-Aging Serum, 3 fl. oz. $12.98 $4.33/foz

Pursonic Vitamin C Professional Anti-Aging Serum, 3 fl. oz.
current price $12.98
$4.33/foz

Pursonic Vitamin C Professional Anti-Aging Serum, 3 fl. oz.

4.3051 out of 5 stars
4.3051 out of 5 Stars. 118 reviews
Available for Shipping

Clinique Even Better Clinical Radical Dark Spot Corrector + Interrupter, 3.4 fl. oz., 2 pk. $214.00 $31.47/foz

Clinique Even Better Clinical Radical Dark Spot Corrector + Interrupter, 3.4 fl. oz., 2 pk.
current price $214.00
$31.47/foz

Clinique Even Better Clinical Radical Dark Spot Corrector + Interrupter, 3.4 fl. oz., 2 pk.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Laura Mercier Lip Glace, Choose Shade $21.98

Laura Mercier Lip Glace, Choose Shade
Icy, variant on Laura Mercier Lip Glace, Choose Shade
Rose, variant on Laura Mercier Lip Glace, Choose Shade
Cream, variant on Laura Mercier Lip Glace, Choose Shade
current price $21.98

Laura Mercier Lip Glace, Choose Shade

Available for Shipping

Kylie Skin Hyaluronic Acid Serum $21.98

Kylie Skin Hyaluronic Acid Serum
current price $21.98

Kylie Skin Hyaluronic Acid Serum

1.5 out of 5 stars
1.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

DAFNI Muse Hair Styling and Straightening Brush by DAFNI X CONAIR $149.00

DAFNI Muse Hair Styling and Straightening Brush by DAFNI X CONAIR
current price $149.00

DAFNI Muse Hair Styling and Straightening Brush by DAFNI X CONAIR

4.1688 out of 5 stars
4.1688 out of 5 Stars. 77 reviews
Available for Shipping

GLAMGLOW Brightmud Dual-Action Exfoliating Treatment, 2.2 oz. $59.98 $27.26/oz

GLAMGLOW Brightmud Dual-Action Exfoliating Treatment, 2.2 oz.
current price $59.98
$27.26/oz

GLAMGLOW Brightmud Dual-Action Exfoliating Treatment, 2.2 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

L'Occitane Almond Shower Oil, Choose Size $22.98

L'Occitane Almond Shower Oil, Choose Size
current price $22.98

L'Occitane Almond Shower Oil, Choose Size

4.5833 out of 5 stars
4.5833 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Peter Thomas Roth Hungarian Thermal Water Mineral Rich Moisturizer, 1.7 fl. oz. $49.98 $29.40/foz

Peter Thomas Roth Hungarian Thermal Water Mineral Rich Moisturizer, 1.7 fl. oz.
current price $49.98
$29.40/foz

Peter Thomas Roth Hungarian Thermal Water Mineral Rich Moisturizer, 1.7 fl. oz.

Available for Shipping

Shiseido Vital Perfection Intensive WrinkleSpot Treatment $64.98

Shiseido Vital Perfection Intensive WrinkleSpot Treatment
current price $64.98

Shiseido Vital Perfection Intensive WrinkleSpot Treatment

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

CurrentBody Skin Laser Hair Removal Device $399.00

CurrentBody Skin Laser Hair Removal Device
current price $399.00

CurrentBody Skin Laser Hair Removal Device

1.8462 out of 5 stars
1.8462 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Dr. Barbara Sturm Super Anti-Aging Face Cream, 1.69 oz. $269.98 $159.75/oz

Dr. Barbara Sturm Super Anti-Aging Face Cream, 1.69 oz.
current price $269.98
$159.75/oz

Dr. Barbara Sturm Super Anti-Aging Face Cream, 1.69 oz.

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Drybar Buttercup Blow-Dryer $124.98

Drybar Buttercup Blow-Dryer
current price $124.98

Drybar Buttercup Blow-Dryer

Available for Shipping

Aesop Fabulous Forms Skincare Kit $74.53

Aesop Fabulous Forms Skincare Kit
current price $74.53

Aesop Fabulous Forms Skincare Kit

Available for Shipping

L'Occitane Immortelle Divine Youth Oil, 1 oz. $84.91 $84.91/oz

L'Occitane Immortelle Divine Youth Oil, 1 oz.
current price $84.91
$84.91/oz

L'Occitane Immortelle Divine Youth Oil, 1 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Sisley Floral Spray Mist, 3.3 oz. $59.54 $18.04/oz

Sisley Floral Spray Mist, 3.3 oz.
current price $59.54
$18.04/oz

Sisley Floral Spray Mist, 3.3 oz.

Available for Shipping

Peter Thomas Roth Vital-E Microbiome Age Defense Cream, 1.7 fl. oz. $59.98 $35.28/foz

Peter Thomas Roth Vital-E Microbiome Age Defense Cream, 1.7 fl. oz.
current price $59.98
$35.28/foz

Peter Thomas Roth Vital-E Microbiome Age Defense Cream, 1.7 fl. oz.

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Drunk Elephant Nightcap Gel Edition Duo Kit $69.98

Drunk Elephant Nightcap Gel Edition Duo Kit
current price $69.98

Drunk Elephant Nightcap Gel Edition Duo Kit

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Sisley Black Rose Cream Mask, 2 oz. $116.00 $58.00/oz

Sisley Black Rose Cream Mask, 2 oz.
current price $116.00
$58.00/oz

Sisley Black Rose Cream Mask, 2 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Sisley Deeply Purifying Mask, 2 oz. $79.48 $39.74/oz

Sisley Deeply Purifying Mask, 2 oz.
current price $79.48
$39.74/oz

Sisley Deeply Purifying Mask, 2 oz.

Available for Shipping

Giorgio Armani Acqua di Gio Eau de Toilette $56.98

Giorgio Armani Acqua di Gio Eau de Toilette
current price $56.98
Options from $56.98 – $64.98

Giorgio Armani Acqua di Gio Eau de Toilette

4.662 out of 5 stars
4.662 out of 5 Stars. 213 reviews
Available for Shipping

Shark FacialPro Glow At Home Hydro-Powered Facial System

Instant Savings
Shark FacialPro Glow At Home Hydro-Powered Facial System
Members-only price
$49 off
Ends Oct 03

Shark FacialPro Glow At Home Hydro-Powered Facial System

4.6124 out of 5 stars
4.6124 out of 5 Stars. 129 reviews
Available for Shipping

L'Occitane Almond Supple Skin Oil, 3.3 oz. $36.98 $11.21/oz

L'Occitane Almond Supple Skin Oil, 3.3 oz.
current price $36.98
$11.21/oz

L'Occitane Almond Supple Skin Oil, 3.3 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

L'Occitane Best of Provence Collection of 6 Hand Creams, 1 oz., 6 pk. $39.98

L'Occitane Best of Provence Collection of 6 Hand Creams, 1 oz., 6 pk.
current price $39.98

L'Occitane Best of Provence Collection of 6 Hand Creams, 1 oz., 6 pk.

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Duke Cannon Lump of Coal Activated Charcoal Soap Pucks, 4 ct.

Duke Cannon Lump of Coal Activated Charcoal Soap Pucks, 4 ct.
Members-only price

Duke Cannon Lump of Coal Activated Charcoal Soap Pucks, 4 ct.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Welly Hydrocolloid Blemish Patch, 40 ct., 2 pk. $14.98 $0.19/ea

Welly Hydrocolloid Blemish Patch, 40 ct., 2 pk.
current price $14.98
$0.19/ea

Welly Hydrocolloid Blemish Patch, 40 ct., 2 pk.

4.1923 out of 5 stars
4.1923 out of 5 Stars. 26 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Sol De Janeiro Bum Bum Body Firmeza Oil, 3.4 fl. oz. $39.98 $11.76/foz

Sol De Janeiro Bum Bum Body Firmeza Oil, 3.4 fl. oz.
current price $39.98
$11.76/foz

Sol De Janeiro Bum Bum Body Firmeza Oil, 3.4 fl. oz.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Hickory Farms 3-Pack Meat & Cheese Gift $24.98

Hickory Farms 3-Pack Meat & Cheese Gift
current price $24.98

Hickory Farms 3-Pack Meat & Cheese Gift

Available for Shipping

Drunk Elephant Protini Polypeptide Cream, Choose Size $49.98

Drunk Elephant Protini Polypeptide Cream, Choose Size
current price $49.98

Drunk Elephant Protini Polypeptide Cream, Choose Size

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Davidoff Cool Water Woman 3 Piece Set $35.42

Davidoff Cool Water Woman 3 Piece Set
current price $35.42

Davidoff Cool Water Woman 3 Piece Set

4.5357 out of 5 stars
4.5357 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Shipping

Delta Children Bennett Toddler Bed, Choose Color $96.34

Delta Children Bennett Toddler Bed, Choose Color
Dark Chocolate, variant on Delta Children Bennett Toddler Bed, Choose Color
Gray, variant on Delta Children Bennett Toddler Bed, Choose Color
Bianca, variant on Delta Children Bennett Toddler Bed, Choose Color
current price $96.34

Delta Children Bennett Toddler Bed, Choose Color

4.9 out of 5 stars
4.9 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Frigidaire Skincare Cooler with Lighted Mirror Make-Up Door, Black $35.91

Frigidaire Skincare Cooler with Lighted Mirror Make-Up Door, Black
current price $35.91
From $35.91

Frigidaire Skincare Cooler with Lighted Mirror Make-Up Door, Black

2.3333 out of 5 stars
2.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

NatureWell Hydrating Hand Serum, 3 pk. $12.98

NatureWell Hydrating Hand Serum, 3 pk.
current price $12.98

NatureWell Hydrating Hand Serum, 3 pk.

Available for Shipping

Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Set $27.98

Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Set
current price $27.98

Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Set

Available for Shipping

Ulike Air Max in Purple Home IPL Hair Removal Device $189.00

Ulike Air Max in Purple Home IPL Hair Removal Device
current price $189.00

Ulike Air Max in Purple Home IPL Hair Removal Device

4.5429 out of 5 stars
4.5429 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

K18 Damage Repair Starter Set $68.54 $17.85/foz

K18 Damage Repair Starter Set
current price $68.54
$17.85/foz

K18 Damage Repair Starter Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock

Drunk Elephant Lala Retro Whipped Cream, 1.69 fl. oz. $48.48 $28.69/foz

Drunk Elephant Lala Retro Whipped Cream, 1.69 fl. oz.
current price $48.48
$28.69/foz

Drunk Elephant Lala Retro Whipped Cream, 1.69 fl. oz.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock

Obagi Elastiderm Facial Serum, 1 fl. oz. $119.98 $119.98/foz

Obagi Elastiderm Facial Serum, 1 fl. oz.
current price $119.98
$119.98/foz

Obagi Elastiderm Facial Serum, 1 fl. oz.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 5 reviews
Out of stock

Farmacy Deep Sweep 2% BHA Pore Cleaning Toner, 4 fl. oz.

Farmacy Deep Sweep 2% BHA Pore Cleaning Toner, 4 fl. oz.
Members-only price

Farmacy Deep Sweep 2% BHA Pore Cleaning Toner, 4 fl. oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Gucci Rouge a Levres Mat Lipstick, Assorted Colors $29.98

Gucci Rouge a Levres Mat Lipstick, Assorted Colors
208 They Met in Argentina, variant on Gucci Rouge a Levres Mat Lipstick, Assorted Colors
505 Janet Rust, variant on Gucci Rouge a Levres Mat Lipstick, Assorted Colors
504 Myra Crimson, variant on Gucci Rouge a Levres Mat Lipstick, Assorted Colors
506 Louisa Red, variant on Gucci Rouge a Levres Mat Lipstick, Assorted Colors
current price $29.98

Gucci Rouge a Levres Mat Lipstick, Assorted Colors

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

About Beauty Gifts

Beauty Gifts for Every Budget at Sam's Club

Whether you're searching for the perfect holiday gift, a birthday present, a Christmas gift or something to say thank you, Sam's Club has great options for you. Browse the collection of great beauty gifts for women to find the right item for the special person in your life. 

Something for Everyone's Beauty Routine

At Sam's Club, we've got you covered with beauty gifts for women that'll have them saying "Wow, I love it!" From top-notch skincare sets to at-home spa experiences, there's a beauty gift for every budget and every celebration. Discover our assortment of beauty gift types designed to cater to diverse beauty preferences:

  • Skincare Sets: Perfect for thorough skin pampering sessions, these sets include a variety of products from cleansers to moisturizers. Find your ultimate skincare set in our collection.
  • Skincare Tools: Give the gift of glowing skin with our selection of skincare tools, including facial steamers, massagers, and more.
  • Hair Tools: Help your loved ones achieve salon-worthy hair at home with our range of hair tools, such as flat irons, wavers, brushes and blow dryers.
  • Makeup Brushes: Make any makeup lover's dream come true with our selection of high-quality makeup brushes.
  • Makeup and Makeup Sets: Ideal for experimenting with different looks, these kits offer a range of cosmetics from foundations to lipsticks.
  • Perfume: A luxurious fragrance is always a welcome gift. Explore our selection of fragrances from top brands and find the perfect scent for your loved one.

From Stocking Stuffers to Luxury Gift Sets

At Sam's Club, we understand that every budget is different. That's why we offer a range of beauty gifts, from affordable stocking stuffers to luxurious gift sets. Treat your loved ones to something special at members-only pricing.

Taking the Guesswork Out of Gifting

Gift-giving can be a headache, we know. But with our beauty gift ideas, gifting is a breeze. Birthdays, holidays, or just for fun, these sets are a no-brainer. So go ahead, spoil yourself or someone special with the gift of beauty from Sam's Club. With an array of options for every budget and occasion, you'll be sure to find the perfect beauty gift that will make anyone feel pampered and appreciated. Happy gifting!