Snacks Supply List

Prices may vary in club and online
Sort by|

Duke's Original Recipe Smoked Shorty Sausages, 5 oz., 3 pk., $11.98, $0.80/oz

Duke's Original Recipe Smoked Shorty Sausages, 5 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.80/oz

Duke's Original Recipe Smoked Shorty Sausages, 5 oz., 3 pk.

4.411 out of 5 stars
4.411 out of 5 Stars. 1528 reviews
Available for Shipping

Slim Jim Snack Sized Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.28 oz., 120 pk., $26.98, $0.80/oz

Slim Jim Snack Sized Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.28 oz., 120 pk.
Sponsored
current price $26.98
$0.80/oz

Slim Jim Snack Sized Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.28 oz., 120 pk.

4.7539 out of 5 stars
4.7539 out of 5 Stars. 7668 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk., $9.68, $0.27/ea

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk.
current price $9.68
$0.27/ea

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk.

4.7387 out of 5 stars
4.7387 out of 5 Stars. 3081 reviews
Available for Shipping

Slim Jim Snack-Sized Smoked Meat Stick, Mild Flavor, .28 oz., 120 pk., $26.98

Slim Jim Snack-Sized Smoked Meat Stick, Mild Flavor, .28 oz., 120 pk.
current price $26.98

Slim Jim Snack-Sized Smoked Meat Stick, Mild Flavor, .28 oz., 120 pk.

4.4731 out of 5 stars
4.4731 out of 5 Stars. 93 reviews
Available for Shipping

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn, 25 oz., $5.98, $0.24/oz

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn, 25 oz.
current price $5.98
$0.24/oz

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn, 25 oz.

4.7124 out of 5 stars
4.7124 out of 5 Stars. 6359 reviews
Available for Shipping

Angie's BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn Popcorn, 0.67 oz., 28 pk., $13.48, $0.48/ea

Angie's BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn Popcorn, 0.67 oz., 28 pk.
current price $13.48
$0.48/ea

Angie's BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn Popcorn, 0.67 oz., 28 pk.

3.64 out of 5 stars
3.64 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk., $9.68, $0.27/ea

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk.
current price $9.68
$0.27/ea

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Snack Pack Splash Gels, Variety Pack, 3.25 oz., 24 pk., $9.48, $0.40/ea

Snack Pack Splash Gels, Variety Pack, 3.25 oz., 24 pk.
current price $9.48
$0.40/ea

Snack Pack Splash Gels, Variety Pack, 3.25 oz., 24 pk.

Available for Shipping

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sea Salt Popcorn with Avocado Oil, 11 oz., $5.48, $0.50/oz

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sea Salt Popcorn with Avocado Oil, 11 oz.
current price $5.48
$0.50/oz

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sea Salt Popcorn with Avocado Oil, 11 oz.

Available for Shipping

About Snacks Supply List

01.17.21 LEGATO