Snacks Stock Up(49+)
Prices may vary in club and online
Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk, $10.98

Sponsored
$1098
current price $10.98Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk., $15.98, Was $17.98, $1.42/oz
Instant Savings

Sponsored
Now$1598
current price Now $15.98, Was $17.98$17.98
$1.42/oz
$2 off
Ends Oct 25
Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk.
4.641 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk., $10.98

$1098
current price $10.98Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.
4.495 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk., $19.36, $0.24/oz

$1936
current price $19.36$0.24/oz
From $19.36
Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.
4.7239 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk., $9.98, $0.24/oz

$998
current price $9.98$0.24/oz
David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk.
4.1537 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Sponsored
$1498
current price $14.98$0.22/oz
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
4.8262 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Slim Jim Snack Sized Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.28 oz., 120 pk., $26.98, $0.80/oz

$2698
current price $26.98$0.80/oz
Slim Jim Snack Sized Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.28 oz., 120 pk.
4.7541 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk., $10.88, $0.26/oz

$1088
current price $10.88$0.26/oz
Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
4.7069 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk., $10.98, $0.46/ea

$1098
current price $10.98$0.46/ea
Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.
4.7308 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk., $11.98, Was $13.98
Instant Savings

Sponsored
Now$1198
current price Now $11.98, Was $13.98$13.98
$2 off
Ends Oct 12
Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz., $4.48, $0.24/oz

$448
current price $4.48$0.24/oz
Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.
4.4542 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Nabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk., $13.98, $0.30/oz

$1398
current price $13.98$0.30/oz
Nabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
4.7016 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

$1288
current price $12.88$0.38/oz
Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
4.745 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk., $13.14, $0.29/oz

$1314
current price $13.14$0.29/oz
Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
4.8367 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
David Jumbo Sunflower Seeds, 5.25 oz., 12 pk., $13.48, $0.21/oz

$1348
current price $13.48$0.21/oz
David Jumbo Sunflower Seeds, 5.25 oz., 12 pk.
4.4446 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
belVita Bites Breakfast Biscuits, Variety Pack, 1 oz., 36 pk., $14.48, $0.40/oz

$1448
current price $14.48$0.40/oz
belVita Bites Breakfast Biscuits, Variety Pack, 1 oz., 36 pk.
4.6902 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Welch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk., $13.94, $0.19/oz

$1394
current price $13.94$0.19/oz
Welch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.
4.8109 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk., $15.42, $1.28/oz

$1542
current price $15.42$1.28/oz
Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
4.4566 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Nabisco Cookie Snack Packs, Variety Pack, 30 pk., $13.78, $0.23/oz

$1378
current price $13.78$0.23/oz
Nabisco Cookie Snack Packs, Variety Pack, 30 pk.
4.6763 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk., $18.38, $0.22/oz

$1838
current price $18.38$0.22/oz
Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.
4.7993 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Bauducco Wafer Tub, 20 pk., $6.54, $0.23/oz

$654
current price $6.54$0.23/oz
Bauducco Wafer Tub, 20 pk.
4.4845 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz., $5.48

$548
current price $5.48Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz., $6.98

$698
current price $6.98Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz.
3.7353 out of 5 stars
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Lil' Grizzlies Bear-Shaped Cookies Variety Pack, Chocolate and Vanilla, 1 oz., 40 pk., $9.98

$998
current price $9.98Member's Mark Lil' Grizzlies Bear-Shaped Cookies Variety Pack, Chocolate and Vanilla, 1 oz., 40 pk.
4.125 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz., $6.98

$698
current price $6.98FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.
Available for Shipping Shipping
Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz., $9.98

$998
current price $9.98Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz.
Available for Shipping Shipping
Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct., $14.42

$1442
current price $14.42Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk., $17.98, $0.72/oz

$1798
current price $17.98$0.72/oz
Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk.
4.4643 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Cinnamon Delight, 9.5 oz., $5.98, $0.63/oz

$598
current price $5.98$0.63/oz
PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Cinnamon Delight, 9.5 oz.
5 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz., $8.72

$872
current price $8.72Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.
Available for Pickup Pickup
Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk., $18.98

$1898
current price $18.98Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk., $10.78

$1078
current price $10.78Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz., $8.98

$898
current price $8.98Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz.
4.5458 out of 5 stars
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Georgia's Best Milk Chocolate Pecans, $11.98

$1198
current price $11.98Georgia's Best Milk Chocolate Pecans
Available for Pickup Pickup
Kinder's Meat Stick, Chicken Teriyaki, 12 Pack, $15.98

$1598
current price $15.98Kinder's Meat Stick, Chicken Teriyaki, 12 Pack
Available for Shipping Shipping
Gardetto's Honey Mustard Snack Mix, $7.98

$798
current price $7.98Gardetto's Honey Mustard Snack Mix
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Dot’s Chipotle Honey 35oz, $8.98, Was $9.98
Instant Savings

Now$898
current price Now $8.98, Was $9.98$9.98
$1 off
Ends Oct 01
Dot’s Chipotle Honey 35oz
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Angie’s BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn, 23 oz., $5.48

$548
current price $5.48Angie’s BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn, 23 oz.
Available for Shipping Shipping
Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk., $14.98

$1498
current price $14.98Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk.
Out of stock
Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk., $13.38

$1338
current price $13.38Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk.
Out of stock
Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz., $4.48

$448
current price $4.48Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.
4.7619 out of 5 stars
Out of stock
Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz., $3.98, Was $4.48
Instant Savings

$398
current price $3.98, Was $4.48$4.48
$0.50 off
Ends Oct 25
Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.
4.5274 out of 5 stars
Out of stock
ANNIES FRUIT ROLL STRW 30CT MGPK, $13.78

$1378
current price $13.78ANNIES FRUIT ROLL STRW 30CT MGPK
Out of stock
Planters Special Reserve Salted Peanuts, 34 oz., $14.98

$1498
current price $14.98Planters Special Reserve Salted Peanuts, 34 oz.
Out of stock
Reese Filled Pretzels 28oz, $7.48

$748
current price $7.48Reese Filled Pretzels 28oz
Out of stock
About Snacks Stock Up
Plus members get free Delivery from Club on qualifying orders of $50 or more. Otherwise, there is an $8 fee per order. Delivery fee for Club members is $12 per order. Services are offered by Sam’s Club within a 15-mile radius of participating Sam’s Clubs. Delivery is not guaranteed and may change due to availability, weather, labor issues or other factors. Delivery not available in Puerto Rico. Some items are not eligible for delivery, including but not limited to, gift cards, tires, flowers, prescriptions, Café items, mobile phones and alcohol and tobacco products. Other restrictions apply. Visit SamsClub.com/Delivery for complete delivery terms. Order by 1pm local time for same-day service.