Pumpkin Everything

Prices may vary in club and online
Sort by|

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz., $7.43, $0.14/foz

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz.
Sponsored
current price $7.43
$0.14/foz

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz.

4.675 out of 5 stars
4.675 out of 5 Stars. 1080 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Starbucks K-Cup Coffee Pods, Fall Variety Pack, 64 ct., $41.98, $0.66/ea

Starbucks K-Cup Coffee Pods, Fall Variety Pack, 64 ct.
current price $41.98
$0.66/ea

Starbucks K-Cup Coffee Pods, Fall Variety Pack, 64 ct.

4.4649 out of 5 stars
4.4649 out of 5 Stars. 542 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk., $26.64, $0.16/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk.
current price $26.64
$0.16/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk.

4.5383 out of 5 stars
4.5383 out of 5 Stars. 5010 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk., $5.98, Was $7.48, $0.13/oz

Instant Savings
Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.
current price Now $5.98, Was $7.48
$0.13/oz
$1.50 off
Ends Oct 19

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.

4.7569 out of 5 stars
4.7569 out of 5 Stars. 1312 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Peekaboo Pumpkin, Board Book, $6.78

Peekaboo Pumpkin, Board Book
current price $6.78

Peekaboo Pumpkin, Board Book

4.7941 out of 5 stars
4.7941 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70", $10.88

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Cat Halloween, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Witches Garden, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Spooky Ghosts, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Dogs, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
current price $10.88

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"

4.7529 out of 5 stars
4.7529 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct., $7.62, Was $8.62, $0.85/ea

Instant Savings
Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct.
current price Now $7.62, Was $8.62
$0.85/ea
$1 off
Ends Oct 01

Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct.

3.4286 out of 5 stars
3.4286 out of 5 Stars. 154 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Libby's 100% Pure Pumpkin, 29 oz., 3 pk., $7.58, $0.09/oz

Libby's 100% Pure Pumpkin, 29 oz., 3 pk.
current price $7.58
$0.09/oz

Libby's 100% Pure Pumpkin, 29 oz., 3 pk.

4.861 out of 5 stars
4.861 out of 5 Stars. 1144 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Little Blue Truck's Halloween, Board Book, $9.48

Little Blue Truck's Halloween, Board Book
current price $9.48

Little Blue Truck's Halloween, Board Book

4.9107 out of 5 stars
4.9107 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Pickup or Delivery

Pop-Up Peekaboo! Pumpkin, Board Book, $9.98

Pop-Up Peekaboo! Pumpkin, Board Book
current price $9.98

Pop-Up Peekaboo! Pumpkin, Board Book

4.8846 out of 5 stars
4.8846 out of 5 Stars. 52 reviews
Available for Pickup or Delivery

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70", $19.98

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
current price $19.98

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"

4.5242 out of 5 stars
4.5242 out of 5 Stars. 124 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pumpkin Spice Cake Balls, 24 ct., $18.97, $0.79/ea

Member's Mark Pumpkin Spice Cake Balls, 24 ct.
current price $18.97
$0.79/ea

Member's Mark Pumpkin Spice Cake Balls, 24 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 604 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct., $6.82, $1.14/ea

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct.
current price $6.82
$1.14/ea

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct.

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 828 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz., $9.84, $0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.
current price $9.84
$0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.

4.5891 out of 5 stars
4.5891 out of 5 Stars. 567 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pumpkin Spice Latte Bar Cake, 37 oz., $16.47, $0.45/oz

Member's Mark Pumpkin Spice Latte Bar Cake, 37 oz.
current price $16.47
$0.45/oz

Member's Mark Pumpkin Spice Latte Bar Cake, 37 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs., $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.
current price $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.

4.1587 out of 5 stars
4.1587 out of 5 Stars. 63 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk., $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.
current price $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Women's Halloween Sweater, $18.98

Member's Mark Women's Halloween Sweater
Ghost, variant on Member's Mark Women's Halloween Sweater
Boo, variant on Member's Mark Women's Halloween Sweater
Black Cat, variant on Member's Mark Women's Halloween Sweater
Pumpkin, variant on Member's Mark Women's Halloween Sweater
current price $18.98

Member's Mark Women's Halloween Sweater

4.375 out of 5 stars
4.375 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Decorative Harvest Pumpkins, Set of 3, $37.36, Was $44.98

Member's Mark Decorative Harvest Pumpkins, Set of 3
current price Now $37.36, Was $44.98
From $37.36
$7.62 off

Member's Mark Decorative Harvest Pumpkins, Set of 3

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 29 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Harvest Coir Doormat, $10.97

Member's Mark Harvest Coir Doormat
Hello Autumn, variant on Member's Mark Harvest Coir Doormat
Oh My Gourd, variant on Member's Mark Harvest Coir Doormat
Stay For a Bite, variant on Member's Mark Harvest Coir Doormat
Thankful, variant on Member's Mark Harvest Coir Doormat
current price $10.97
From $10.97

Member's Mark Harvest Coir Doormat

4.9153 out of 5 stars
4.9153 out of 5 Stars. 59 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows, $17.94

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Flowers and Leaves, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Gather, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Ghost Frame, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Maples, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
current price $17.94

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows

Available for Pickup or Delivery

Pumpkin, 1 ct., $6.96

Pumpkin, 1 ct.
current price $6.96

Pumpkin, 1 ct.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1185 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 9" New York Style Pumpkin Cheesecake, Frozen, 14 slices, $18.84, $1.35/ea

Member's Mark 9" New York Style Pumpkin Cheesecake, Frozen, 14 slices
current price $18.84
$1.35/ea

Member's Mark 9" New York Style Pumpkin Cheesecake, Frozen, 14 slices

4.8295 out of 5 stars
4.8295 out of 5 Stars. 7014 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills, $10.98, Was $13.98

Instant Savings
Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills
current price Now $10.98, Was $13.98
From $10.98
$3 off
Ends Oct 06

Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mr. Clean Multi-Surface Cleaner Limited Edition Fall Scent, Spiced Harvest, 101 fl. oz., $11.48, $0.11/foz

Mr. Clean Multi-Surface Cleaner Limited Edition Fall Scent, Spiced Harvest, 101 fl. oz.
current price $11.48
$0.11/foz

Mr. Clean Multi-Surface Cleaner Limited Edition Fall Scent, Spiced Harvest, 101 fl. oz.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs., $24.98, $0.25/ea

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs.
current price $24.98
$0.25/ea

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs.

4.6574 out of 5 stars
4.6574 out of 5 Stars. 432 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Febreze Air Mist Air Freshener Spray, Fall Mixed Scent, 4ct., 32.4 oz., $9.98, $0.31/oz

Febreze Air Mist Air Freshener Spray, Fall Mixed Scent, 4ct., 32.4 oz.
current price $9.98
$0.31/oz

Febreze Air Mist Air Freshener Spray, Fall Mixed Scent, 4ct., 32.4 oz.

4.7586 out of 5 stars
4.7586 out of 5 Stars. 116 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush, $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush
current price $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush

4.913 out of 5 stars
4.913 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz., $5.98, $0.10/oz

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.
current price $5.98
$0.10/oz

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 7209 reviews
Out of stock

DreamLife Men's Halloween 2-Piece Pajama Set, $16.98, Was $19.98

Instant Savings
DreamLife Men's Halloween 2-Piece Pajama Set
Orange, variant on DreamLife Men's Halloween 2-Piece Pajama Set
Multi, variant on DreamLife Men's Halloween 2-Piece Pajama Set
Black, variant on DreamLife Men's Halloween 2-Piece Pajama Set
current price Now $16.98, Was $19.98
$3 off
Ends Oct 22

DreamLife Men's Halloween 2-Piece Pajama Set

4.3902 out of 5 stars
4.3902 out of 5 Stars. 82 reviews
Available for Shipping

Available for shipping

View all

Frequently Asked Questions

Why choose Sam’s Club for fall essentials and pumpkin spiced favorites?

What types of pumpkin spice products are available at Sam’s Club?

Can I buy pumpkin spice products in bulk at Sam’s Club?

How long are pumpkin spice items available?

Can I order pumpkin spice coffee and snacks online?

Do pumpkin spice items make good seasonal gifts?