P&G Cold and Flu

Prices may vary in club and online
Sort by|

Prilosec OTC Heartburn & Acid Reducer Tablets, 20 mg, 42 ct., $22.98

Prilosec OTC Heartburn & Acid Reducer Tablets, 20 mg, 42 ct.
Sponsored
current price $22.98

Prilosec OTC Heartburn & Acid Reducer Tablets, 20 mg, 42 ct.

4.847 out of 5 stars
4.847 out of 5 Stars. 1353 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Sugar-Free Powder, Orange, 26.6 oz., 2 pk., $41.98, $0.79/oz

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Sugar-Free Powder, Orange, 26.6 oz., 2 pk.
current price $41.98
$0.79/oz

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Sugar-Free Powder, Orange, 26.6 oz., 2 pk.

4.8083 out of 5 stars
4.8083 out of 5 Stars. 2948 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cold & Flu Relief Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk., $24.98, $0.69/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cold & Flu Relief Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.
current price $24.98
$0.69/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cold & Flu Relief Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.

4.707 out of 5 stars
4.707 out of 5 Stars. 1181 reviews
Available for Shipping or Pickup

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Supplement Powder, Orange, 55 oz., 2 pk., $44.98, $0.41/oz

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Supplement Powder, Orange, 55 oz., 2 pk.
current price $44.98
$0.41/oz

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Supplement Powder, Orange, 55 oz., 2 pk.

4.8092 out of 5 stars
4.8092 out of 5 Stars. 1625 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Vicks VapoRub Topical Analgesic Ointment, 3.53 oz., 2 pk., $13.98, $1.98/oz

Vicks VapoRub Topical Analgesic Ointment, 3.53 oz., 2 pk.
current price $13.98
$1.98/oz

Vicks VapoRub Topical Analgesic Ointment, 3.53 oz., 2 pk.

4.8796 out of 5 stars
4.8796 out of 5 Stars. 756 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cough, Cold & Flu Relief LiquiCaps, 72 ct., $24.98, $0.35/ea

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cough, Cold & Flu Relief LiquiCaps, 72 ct.
current price $24.98
$0.35/ea

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cough, Cold & Flu Relief LiquiCaps, 72 ct.

4.783 out of 5 stars
4.783 out of 5 Stars. 788 reviews
Available for Shipping or Pickup

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk., $19.98, $0.83/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk.
current price $19.98
$0.83/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk.

4.619 out of 5 stars
4.619 out of 5 Stars. 63 reviews
Available for Shipping or Pickup

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk., $18.48, $0.51/foz

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.
current price $18.48
$0.51/foz

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1911 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Vicks VapoCool Severe Medicated Sore Throat Drops, 200 ct., $11.78, Was $14.78, $0.06/ea

Instant Savings
Vicks VapoCool Severe Medicated Sore Throat Drops, 200 ct.
current price Now $11.78, Was $14.78
$0.06/ea
$3 off
Ends Oct 23

Vicks VapoCool Severe Medicated Sore Throat Drops, 200 ct.

4.4835 out of 5 stars
4.4835 out of 5 Stars. 182 reviews
Available for Shipping

Vicks VapoShower Aromatherapy Max Vapors Tablets, 8 ct., $14.98, $1.87/ea

Vicks VapoShower Aromatherapy Max Vapors Tablets, 8 ct.
current price $14.98
$1.87/ea

Vicks VapoShower Aromatherapy Max Vapors Tablets, 8 ct.

3.95 out of 5 stars
3.95 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping