New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Available for Pickup or Delivery

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Fleece Barrel Pant, $15.48

Member's Mark Women's Fleece Barrel Pant
Black - Online Only, variant on Member's Mark Women's Fleece Barrel Pant
Purple Heather - Online Only, variant on Member's Mark Women's Fleece Barrel Pant
Heather Gray - Online Only, variant on Member's Mark Women's Fleece Barrel Pant
Bay Leaf Heather - Online Only, variant on Member's Mark Women's Fleece Barrel Pant
current price $15.48

Member's Mark Women's Fleece Barrel Pant

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 12' Slim Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree, $529.94

Member's Mark 12' Slim Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree
current price $529.94

Member's Mark 12' Slim Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 3 Piece PE Rattan Storage Baskets, $15.98

Member's Mark 3 Piece PE Rattan Storage Baskets
current price $15.98

Member's Mark 3 Piece PE Rattan Storage Baskets

Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sunflowers, choose quantity, $74.67, $0.93/ea

Member's Mark Sunflowers, choose quantity
current price $74.67
$0.93/ea
Options from $50.27 – $74.67

Member's Mark Sunflowers, choose quantity

2.6667 out of 5 stars
2.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Carved Classic Nutcrackers, Set of 3, $39.98

Member's Mark Carved Classic Nutcrackers, Set of 3
current price $39.98

Member's Mark Carved Classic Nutcrackers, Set of 3

Available for Shipping

Member's Mark Faceted Jewel LED Lights, Set of 8, $34.98

Member's Mark Faceted Jewel LED Lights, Set of 8
current price $34.98

Member's Mark Faceted Jewel LED Lights, Set of 8

Available for Shipping

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 46 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Flickering LED Candlestick Lights, 50ct, $17.94

Member's Mark Flickering LED Candlestick Lights, 50ct
current price $17.94

Member's Mark Flickering LED Candlestick Lights, 50ct

3.7714 out of 5 stars
3.7714 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top, $17.98

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Green - Online Only, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Black, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Cream, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Red - Online Only, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
current price $17.98

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top

4.56 out of 5 stars
4.56 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 5' Pre-Lit Color Changing Snowman, $189.98

Member's Mark 5' Pre-Lit Color Changing Snowman
current price $189.98

Member's Mark 5' Pre-Lit Color Changing Snowman

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz., $4.98, $0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.
current price $4.98
$0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.

4.5792 out of 5 stars
4.5792 out of 5 Stars. 240 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Bridgewater Queen Bed Frame, $699.00

Member's Mark Bridgewater Queen Bed Frame
current price $699.00

Member's Mark Bridgewater Queen Bed Frame

4.84 out of 5 stars
4.84 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 7' Pre-Lit Nativity, $149.88

Member's Mark 7' Pre-Lit Nativity
current price $149.88

Member's Mark 7' Pre-Lit Nativity

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Faux Fur Bubble Throw Blanket, 60" x 70", $24.94

Member's Mark Faux Fur Bubble Throw Blanket, 60" x 70"
Taupe, variant on Member's Mark Faux Fur Bubble Throw Blanket, 60" x 70"
Indigo, variant on Member's Mark Faux Fur Bubble Throw Blanket, 60" x 70"
Grey, variant on Member's Mark Faux Fur Bubble Throw Blanket, 60" x 70"
Beige, variant on Member's Mark Faux Fur Bubble Throw Blanket, 60" x 70"
current price $24.94

Member's Mark Faux Fur Bubble Throw Blanket, 60" x 70"

4.8095 out of 5 stars
4.8095 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows, $17.94

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Flowers and Leaves, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Gather, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Ghost Frame, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Maples, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
current price $17.94

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3, $199.96

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3
current price $199.96

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King, $19.98

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Darkest Olive, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Auburn Sun, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Papyrus Beige, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Metropolis Burgundy, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
current price $19.98

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set, $9.98

Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
Silver, variant on Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
Purple - Online Only, variant on Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
Blue - Online Only, variant on Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
Pink, variant on Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
current price $9.98

Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set

4.9474 out of 5 stars
4.9474 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Men's Loose Fit Premium Stretch Denim, $16.98

Member's Mark Men's Loose Fit Premium Stretch Denim
LIGHT WASH, variant on Member's Mark Men's Loose Fit Premium Stretch Denim
BLEACH WASH, variant on Member's Mark Men's Loose Fit Premium Stretch Denim
current price $16.98

Member's Mark Men's Loose Fit Premium Stretch Denim

Available for Shipping

Member's Mark Oversized Twinkling Globe Lights, Set of 3, $39.98

Member's Mark Oversized Twinkling Globe Lights, Set of 3
current price $39.98

Member's Mark Oversized Twinkling Globe Lights, Set of 3

4.5455 out of 5 stars
4.5455 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath, $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath
current price $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Rosemary Garlic Seasoning, 7.2 oz., $4.98, $0.69/oz

Member's Mark Organic Rosemary Garlic Seasoning, 7.2 oz.
current price $4.98
$0.69/oz

Member's Mark Organic Rosemary Garlic Seasoning, 7.2 oz.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Women's Extra Warm Legging, $14.88

Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Black - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Purple - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Turquoise - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Blue Cheetah - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
current price $14.88

Member's Mark Women's Extra Warm Legging

Available for Shipping

Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack, $16.98

Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
Black / White, variant on Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
Blue / Green, variant on Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
Purple / Pink, variant on Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
Chocolate / Suede, variant on Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
current price $16.98

Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack

Available for Shipping

Member's Mark 7.5' Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree, $359.94

Member's Mark 7.5' Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree
current price $359.94

Member's Mark 7.5' Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree

4.6895 out of 5 stars
4.6895 out of 5 Stars. 190 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Toddler Boy Snow Boot, $16.98

Member's Mark Toddler Boy Snow Boot
current price $16.98

Member's Mark Toddler Boy Snow Boot

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit 36" Decorated Swag, $44.96

Member's Mark Pre-Lit 36" Decorated Swag
current price $44.96

Member's Mark Pre-Lit 36" Decorated Swag

Available for Shipping

Member's Mark Garlic Salt Grinder, 9.8 oz., $6.48, $0.66/oz

Member's Mark Garlic Salt Grinder, 9.8 oz.
current price $6.48
$0.66/oz

Member's Mark Garlic Salt Grinder, 9.8 oz.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal, $329.00

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal
current price $329.00

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2, $99.94

Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2
Gold, variant on Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2
Red, variant on Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2
current price $99.94

Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2

Available for Shipping

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound, $10.43, $2.98/lb

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound
current price $10.43
avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit, $499.00

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit
current price $499.00

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit

Available for Shipping

Member's Mark Fleece Jogger, $13.98

Member's Mark Fleece Jogger
Black, variant on Member's Mark Fleece Jogger
Olive, variant on Member's Mark Fleece Jogger
Grey, variant on Member's Mark Fleece Jogger
Navy, variant on Member's Mark Fleece Jogger
current price $13.98

Member's Mark Fleece Jogger

4.8095 out of 5 stars
4.8095 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct., $19.98, $0.11/ea

Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct.
current price $19.98
$0.11/ea

Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct.

4.541 out of 5 stars
4.541 out of 5 Stars. 61 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor, $119.94

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
Green, variant on Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
Gold, variant on Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
current price $119.94

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fall Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Member's Mark Fall Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Member's Mark Fall Cupcakes, 30 ct.

Available for Pickup

Member’s Mark 40,000 BTU Emberlyn Oval Ribbed Propane Fire Pit, $449.00

Member’s Mark 40,000 BTU Emberlyn Oval Ribbed Propane Fire Pit
current price $449.00

Member’s Mark 40,000 BTU Emberlyn Oval Ribbed Propane Fire Pit

Available for Shipping

Member's Mark Nativity Set, 9-Piece, $99.97

Member's Mark Nativity Set, 9-Piece
current price $99.97

Member's Mark Nativity Set, 9-Piece

Available for Shipping

Member's Mark 30" Harvest Greenery Wreath, $49.96

Member's Mark 30" Harvest Greenery Wreath
current price $49.96

Member's Mark 30" Harvest Greenery Wreath

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Men's Bootcut Premium Stretch Denim, $15.98

Member's Mark Men's Bootcut Premium Stretch Denim
DARK WASH, variant on Member's Mark Men's Bootcut Premium Stretch Denim
MEDIUM WASH, variant on Member's Mark Men's Bootcut Premium Stretch Denim
current price $15.98

Member's Mark Men's Bootcut Premium Stretch Denim

Available for Shipping

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree, $189.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree
current price $189.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree

3.75 out of 5 stars
3.75 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 9' Pre-Lit Color Changing Tinsel Garland, $34.98

Member's Mark 9' Pre-Lit Color Changing Tinsel Garland
current price $34.98

Member's Mark 9' Pre-Lit Color Changing Tinsel Garland

Available for Shipping

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70", $10.88

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Cat Halloween, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Witches Garden, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Spooky Ghosts, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Dogs, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
current price $10.88

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"

4.7529 out of 5 stars
4.7529 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 3-Pack Snack & Go Bento Box, $9.97

Member's Mark 3-Pack Snack & Go Bento Box
current price $9.97

Member's Mark 3-Pack Snack & Go Bento Box

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 10 reviews
Out of stock

Member's Mark Dubai Style Chocolate Liqueur, 1 L, $14.87, $0.44/foz

Member's Mark Dubai Style Chocolate Liqueur, 1 L
current price $14.87
$0.44/foz

Member's Mark Dubai Style Chocolate Liqueur, 1 L

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set, $79.98

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Washed Stone, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Almond, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Wild Sage, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
current price $79.98

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.