New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Rising Star Baking Supply Salted Caramel Baker's Syrup, 8 oz, $9.98, $1.25/foz

Rising Star Baking Supply Salted Caramel Baker's Syrup, 8 oz
current price $9.98
$1.25/foz

Rising Star Baking Supply Salted Caramel Baker's Syrup, 8 oz

Available for Shipping

Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt, $9.64

Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt
White, variant on Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt
Brown, variant on Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt
Blue, variant on Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt
Black, variant on Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt
current price $9.64
Options from $6.81 – $9.64

Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors, $9.98

KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Milkshake, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Matte Black, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Passion Red, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Agave, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
current price $9.98

KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors

Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Graco Tristan Convertible Crib With Drawer, Choose Color

Graco Tristan Convertible Crib With Drawer, Choose Color
Members-only price

Graco Tristan Convertible Crib With Drawer, Choose Color

Available for Shipping

Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color

Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color
Black, variant on Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color
White, variant on Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price

Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color

Available for Shipping

Double Sided Cross Chain in 14K Gold, $269.00

Double Sided Cross Chain in 14K Gold
current price $269.00

Double Sided Cross Chain in 14K Gold

Available for Shipping

YouCopia Under Sink Trash Bag & Dishwasher Pod Organizer 2-in-1, $24.98

YouCopia Under Sink Trash Bag & Dishwasher Pod Organizer 2-in-1
Sponsored
current price $24.98

YouCopia Under Sink Trash Bag & Dishwasher Pod Organizer 2-in-1

4.5813 out of 5 stars
4.5813 out of 5 Stars. 160 reviews
Available for Shipping

Meta Adventurer Glasses, Black, Transitions Grey Lenses + Charging Stand

Meta Adventurer Glasses, Black, Transitions Grey Lenses + Charging Stand
Members-only price

Meta Adventurer Glasses, Black, Transitions Grey Lenses + Charging Stand

Available for Shipping

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz., $19.48, $1.38/oz

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz.
current price $19.48
$1.38/oz

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz.

Available for Shipping

LEGO Technic Dodge Viper GTS-R Sports Car, 805 pc.

LEGO Technic Dodge Viper GTS-R Sports Car, 805 pc.
Members-only price

LEGO Technic Dodge Viper GTS-R Sports Car, 805 pc.

Available for Shipping

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8, $69.98

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8
current price $69.98

Wallace 45-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 8

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Shark Stratos Cordless Stick Vacuum with Clean Sense IQ, $299.00

Shark Stratos Cordless Stick Vacuum with Clean Sense IQ
current price $299.00

Shark Stratos Cordless Stick Vacuum with Clean Sense IQ

Available for Shipping

Storkcraft Casablanca 3-in-1 Convertible Bassinet, Choose Color

Storkcraft Casablanca 3-in-1 Convertible Bassinet, Choose Color
Members-only price

Storkcraft Casablanca 3-in-1 Convertible Bassinet, Choose Color

Available for Shipping

NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase, $24.98

NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase
Gunmetal, variant on NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase
Arctic White, variant on NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase
current price $24.98

NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 54 reviews
Available for Shipping

VAIO FS 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 16GB RAM | 1TB SSD | Windows 11 Home, $949.00

VAIO FS 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 16GB RAM | 1TB SSD | Windows 11 Home
current price $949.00

VAIO FS 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 16GB RAM | 1TB SSD | Windows 11 Home

Available for Shipping

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct., $12.96, $0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.
current price $12.96
$0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.

4.447 out of 5 stars
4.447 out of 5 Stars. 4810 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair, $49.98

Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair
Blue, variant on Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair
Grey, variant on Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair
current price $49.98

Timber Ridge Padded Folding Butterfly Chair

Available for Shipping

Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant, $19.48

Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
Dark Wash, variant on Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
jean wash, variant on Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
Green, variant on Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
jeanWash, variant on Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant
current price $19.48

Eddie Bauer Women's Knit Denim Pant

4.6316 out of 5 stars
4.6316 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz, $8.98, $0.27/oz

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz
current price $8.98
$0.27/oz

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz

Available for Shipping

Westinghouse 2000-Lumen Rechargeable LED Spotlight with USB Power Bank, $34.98

Westinghouse 2000-Lumen Rechargeable LED Spotlight with USB Power Bank
current price $34.98

Westinghouse 2000-Lumen Rechargeable LED Spotlight with USB Power Bank

Available for Shipping

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026, $329.99, Was $349.99

Instant Savings
LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026
current price Now $329.99, Was $349.99
$20 off
Ends Oct 04

LG 58 NANO 4K UHD AI NU70 4K Smart TV 2026

Available for Shipping

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum, $745.00

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum
current price $745.00

Hamilton Beach 20.6 Cu. Ft. Side-By-Side Refrigerator, Platinum

Available for Shipping

BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top, $19.74

BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
Sangria - Online Only, variant on BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
Ecru - Online Only, variant on BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
Burnt Sienna - Online Only, variant on BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
Brown - Online Only, variant on BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top
current price $19.74

BILA Women's Printed Pintuck Long Sleeve Cotton Top

Available for Shipping

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack, $14.98, Was $16.87

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack
current price Now $14.98, Was $16.87
$1.89 off

Brookstone Ultra Slim Invisible Closet Hangers- 30Pack

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 40 reviews
Available for Shipping

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant, $19.98

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Tan, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Charcoal, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
Taupe, variant on WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant
current price $19.98

WP Weatherproof Men's 5 Pocket Corduroy Pant

4.6216 out of 5 stars
4.6216 out of 5 Stars. 37 reviews
Available for Shipping

Beast of Reincarnation - PlayStation 5, $54.00

Beast of Reincarnation - PlayStation 5
current price $54.00

Beast of Reincarnation - PlayStation 5

Available for Shipping

Centr 50 lb Weight Stack Add On, $99.98

Centr 50 lb Weight Stack Add On
current price $99.98

Centr 50 lb Weight Stack Add On

Available for Shipping

Delta Children Sawyer 5-Piece Nursery Furniture Set, 4-in-1 Convertible Crib, Dresser, Crib Mattress, Changing Pad & Mattress Protector, Choose Color

Delta Children Sawyer 5-Piece Nursery Furniture Set, 4-in-1 Convertible Crib, Dresser, Crib Mattress, Changing Pad & Mattress Protector, Choose Color
Members-only price

Delta Children Sawyer 5-Piece Nursery Furniture Set, 4-in-1 Convertible Crib, Dresser, Crib Mattress, Changing Pad & Mattress Protector, Choose Color

Available for Shipping

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz, $5.98, $0.66/oz

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz
current price $5.98
$0.66/oz

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

NFL Men's Full Zip Fleece Jacket, $29.98

NFL Men's Full Zip Fleece Jacket
current price $29.98

NFL Men's Full Zip Fleece Jacket

Available for Shipping

Tech Squared 3-in-1 Foldable Wireless Charger with 30W Power Supply, $39.98

Tech Squared 3-in-1 Foldable Wireless Charger with 30W Power Supply
current price $39.98

Tech Squared 3-in-1 Foldable Wireless Charger with 30W Power Supply

Available for Shipping

Frankford Body Parts Gummy Candy Coffin Box, 100 pcs., $11.98

Frankford Body Parts Gummy Candy Coffin Box, 100 pcs.
current price $11.98

Frankford Body Parts Gummy Candy Coffin Box, 100 pcs.

Available for Shipping

WeatherTech TRIMORA 4-pc Mats Black (Trim To Fit), $24.98

WeatherTech TRIMORA 4-pc Mats Black (Trim To Fit)
current price $24.98

WeatherTech TRIMORA 4-pc Mats Black (Trim To Fit)

Available for Shipping

Tech Squared 65W Car Charger with Retractable Cable and Power Output Display, $24.48

Tech Squared 65W Car Charger with Retractable Cable and Power Output Display
current price $24.48

Tech Squared 65W Car Charger with Retractable Cable and Power Output Display

4.5135 out of 5 stars
4.5135 out of 5 Stars. 37 reviews
Available for Shipping

LEGO CREATOR 3in1 Floral Art Decor Painting, 348 pc.

LEGO CREATOR 3in1 Floral Art Decor Painting, 348 pc.
Members-only price

LEGO CREATOR 3in1 Floral Art Decor Painting, 348 pc.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds, $129.00

NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds
Purple, variant on NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds
Black, variant on NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds
current price $129.00

NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 2 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set, $24.96

Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
Winnifred, variant on Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
Sarah, variant on Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
Mary, variant on Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set
current price $24.96

Licensed Hocus Pocus 2-Piece Pillow Buddy and Silk Touch Halloween Throw Set

Available for Shipping

Delta Children Linden Nursery Swivel Glider, Choose Color

Delta Children Linden Nursery Swivel Glider, Choose Color
Available in additional 2 options
Members-only price

Delta Children Linden Nursery Swivel Glider, Choose Color

Available for Shipping

VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes, $69.98

VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
Green, variant on VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
Taupe, variant on VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
Blue, variant on VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
current price $69.98
Options from $59.98 – $69.98

VCNY Home Herringbone 3-Piece Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes

2 out of 5 stars
2 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

LEGO Speed Champions Jaguar Project 7 & Land Rover Defender, 740 pc.

LEGO Speed Champions Jaguar Project 7 & Land Rover Defender, 740 pc.
Members-only price

LEGO Speed Champions Jaguar Project 7 & Land Rover Defender, 740 pc.

Available for Shipping

Ninja® French Door Premier 10-in-1 Air Fryer, Convection Oven, and Toaster

Ninja® French Door Premier 10-in-1 Air Fryer, Convection Oven, and Toaster
Members-only price

Ninja® French Door Premier 10-in-1 Air Fryer, Convection Oven, and Toaster

Out of stock

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT315/70R17/D 121S Tire, $379.99, $379.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT315/70R17/D 121S Tire
current price $379.99
$379.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT315/70R17/D 121S Tire

Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/40R22 114Y Tire, $438.99, $438.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/40R22 114Y Tire
current price $438.99
$438.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/40R22 114Y Tire

Out of stock

True & Tidy Industrial Grade Garment Steamer with Smart Auto-off Safety and 3 Steam Selections, $138.67

True & Tidy Industrial Grade Garment Steamer with Smart Auto-off Safety and 3 Steam Selections
current price $138.67

True & Tidy Industrial Grade Garment Steamer with Smart Auto-off Safety and 3 Steam Selections

4.7818 out of 5 stars
4.7818 out of 5 Stars. 1366 reviews
Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/30R20 103Y Tire, $463.99, $463.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/30R20 103Y Tire
current price $463.99
$463.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 305/30R20 103Y Tire

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.