New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Imaginarium Ergonomic Memory Foam 2-in-1 Pillow with Cooling Cover, $24.98

Imaginarium Ergonomic Memory Foam 2-in-1 Pillow with Cooling Cover
current price $24.98

Imaginarium Ergonomic Memory Foam 2-in-1 Pillow with Cooling Cover

2.8 out of 5 stars
2.8 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

State of Mine Women's Apres Ski Mock Neck Sweatshirt, $15.98

State of Mine Women's Apres Ski Mock Neck Sweatshirt
Available in additional 6 options
current price $15.98

State of Mine Women's Apres Ski Mock Neck Sweatshirt

Available for Shipping

Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones, $129.00

Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones
Ice Blue, variant on Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones
Black, variant on Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones
Mini Black, variant on Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones
current price $129.00

Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Spongebob Two-Tier Cake, $57.98

Spongebob Two-Tier Cake
current price $57.98

Spongebob Two-Tier Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

LG 21 cu.ft. 3-Door French Door Counter-Depth Refrigerator, $1,595.00, Was $2,185.00

Instant Savings
LG 21 cu.ft. 3-Door French Door Counter-Depth Refrigerator
current price Now $1,595.00, Was $2,185.00
$590 off
Ends Sep 30

LG 21 cu.ft. 3-Door French Door Counter-Depth Refrigerator

Available for Shipping

DKNY Women's Long Puffer, $49.98

DKNY Women's Long Puffer
Navy, variant on DKNY Women's Long Puffer
Taupe, variant on DKNY Women's Long Puffer
Green, variant on DKNY Women's Long Puffer
Black, variant on DKNY Women's Long Puffer
current price $49.98

DKNY Women's Long Puffer

Available for Shipping

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8511 out of 5 stars
4.8511 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD, $1,699.00

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD
current price $1,699.00

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD

Available for Shipping

Homedics Ultrasonic Warm & Cool Mist Humidifier, Topfill, 120 Hour Runtime, $79.98

Homedics Ultrasonic Warm & Cool Mist Humidifier, Topfill, 120 Hour Runtime
current price $79.98

Homedics Ultrasonic Warm & Cool Mist Humidifier, Topfill, 120 Hour Runtime

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Edited by Maren Morris Women's Velvet Short Sleeve Tee, $14.78

Edited by Maren Morris Women's Velvet Short Sleeve Tee
Black, variant on Edited by Maren Morris Women's Velvet Short Sleeve Tee
Olive, variant on Edited by Maren Morris Women's Velvet Short Sleeve Tee
Rust, variant on Edited by Maren Morris Women's Velvet Short Sleeve Tee
Taupe, variant on Edited by Maren Morris Women's Velvet Short Sleeve Tee
current price $14.78

Edited by Maren Morris Women's Velvet Short Sleeve Tee

4.6316 out of 5 stars
4.6316 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Champion Boys Hoodie, $13.44

Champion Boys Hoodie
Grey, variant on Champion Boys Hoodie
Burgundy, variant on Champion Boys Hoodie
current price $13.44

Champion Boys Hoodie

4.8696 out of 5 stars
4.8696 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Hot Wheels City Ultimate T-Rex Garage with 2 Toy Cars & Storage

Hot Wheels City Ultimate T-Rex Garage with 2 Toy Cars & Storage
Members-only price

Hot Wheels City Ultimate T-Rex Garage with 2 Toy Cars & Storage

Available for Shipping

London Fog Herringbone Flannel Sheets, Assorted Sizes, $39.98

London Fog Herringbone Flannel Sheets, Assorted Sizes
current price $39.98

London Fog Herringbone Flannel Sheets, Assorted Sizes

4.7742 out of 5 stars
4.7742 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Disney's Winnie the Pooh 4-Pack Bodysuits, $11.98

Member's Mark Disney's Winnie the Pooh 4-Pack Bodysuits
current price $11.98

Member's Mark Disney's Winnie the Pooh 4-Pack Bodysuits

4.7857 out of 5 stars
4.7857 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping or Pickup

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk., $13.98, $0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

4.6092 out of 5 stars
4.6092 out of 5 Stars. 563 reviews
Available for Shipping

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz., $7.48, $0.25/oz

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz.
current price $7.48
$0.25/oz

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz.

Available for Shipping

Ninja 14-in-1, 8.5 Quart PossibleCooker PRO, Multi-Cooker, $114.00

Ninja 14-in-1, 8.5 Quart PossibleCooker PRO, Multi-Cooker
current price $114.00

Ninja 14-in-1, 8.5 Quart PossibleCooker PRO, Multi-Cooker

Available for Shipping or Pickup

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk., $16.98

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.
current price $16.98

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.

Available for Shipping

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk., $13.98, $0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.
current price $13.98
$0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

LG 6.3 cu. ft. Smart Wi-Fi Enabled Electric Range with Air Fry & EasyClean, $795.00, Was $995.00

Instant Savings
LG 6.3 cu. ft. Smart Wi-Fi Enabled Electric Range with Air Fry & EasyClean
current price Now $795.00, Was $995.00
$200 off
Ends Sep 30

LG 6.3 cu. ft. Smart Wi-Fi Enabled Electric Range with Air Fry & EasyClean

Available for Shipping

CyberPowerPC Gaming Desktop, Intel Core Ultra 7 265F, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, 32GB DDR5, 2TB PCIe 4.0 NVMe SSD, Windows 11 Home, $2,199.00

CyberPowerPC Gaming Desktop, Intel Core Ultra 7 265F, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, 32GB DDR5, 2TB PCIe 4.0 NVMe SSD, Windows 11 Home
current price $2,199.00

CyberPowerPC Gaming Desktop, Intel Core Ultra 7 265F, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, 32GB DDR5, 2TB PCIe 4.0 NVMe SSD, Windows 11 Home

Available for Shipping

VOVO Smart Bidet Toilet with Auto Flush and Heated Seat, $749.00

VOVO Smart Bidet Toilet with Auto Flush and Heated Seat
current price $749.00

VOVO Smart Bidet Toilet with Auto Flush and Heated Seat

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Storm Shell XL Weatherproof Outdoor TV and Soundbar enclosure for TV's ranging 44" to 65"

Storm Shell XL Weatherproof Outdoor TV and Soundbar enclosure for TV's ranging 44" to 65"
Members-only price

Storm Shell XL Weatherproof Outdoor TV and Soundbar enclosure for TV's ranging 44" to 65"

Available for Shipping

Yulu Matcha Latte Mix, 12 pk., $14.97, $1.25/ea

Yulu Matcha Latte Mix, 12 pk.
current price $14.97
$1.25/ea

Yulu Matcha Latte Mix, 12 pk.

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Little Seeds Pala 6-Drawer Dresser, Choose Color

Little Seeds Pala 6-Drawer Dresser, Choose Color
White, variant on Little Seeds Pala 6-Drawer Dresser, Choose Color
Taupe, variant on Little Seeds Pala 6-Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price

Little Seeds Pala 6-Drawer Dresser, Choose Color

Available for Shipping

Kinder's Teriyaki Seasoning Blend, 8.1 oz, $5.98, $0.74/oz

Kinder's Teriyaki Seasoning Blend, 8.1 oz
current price $5.98
$0.74/oz

Kinder's Teriyaki Seasoning Blend, 8.1 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping or Pickup

DV Dolce Vita Women's Boot, $32.98

DV Dolce Vita Women's Boot
BROWN - Online Only, variant on DV Dolce Vita Women's Boot
BLACK - Online Only, variant on DV Dolce Vita Women's Boot
current price $32.98

DV Dolce Vita Women's Boot

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, North Star Blend, 32 oz., $24.98, $0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, North Star Blend, 32 oz.
current price $24.98
$0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, North Star Blend, 32 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack, $14.96

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Green, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Blue, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Tan, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
current price $14.96

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack

4.7105 out of 5 stars
4.7105 out of 5 Stars. 38 reviews
Available for Shipping

Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70", $34.98

Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"
Green, variant on Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"
Blue, variant on Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"
Grey, variant on Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"
current price $34.98
From $34.98

Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"

Available for Shipping or Pickup

Spongebob Half Sheet Cookie Cake, $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake
current price $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Star Fox - Nintendo Switch 2, $54.00

Star Fox - Nintendo Switch 2
current price $54.00

Star Fox - Nintendo Switch 2

Available for Shipping

Greenball Transmaster STR - ST205/75R15 LRD 107N Special Trailer Radial Tire, $74.82, $74.82/ea

Greenball Transmaster STR - ST205/75R15 LRD 107N Special Trailer Radial Tire
current price $74.82
$74.82/ea

Greenball Transmaster STR - ST205/75R15 LRD 107N Special Trailer Radial Tire

Available for Shipping

Kings River Plush Adventure Chair, $49.98

Kings River Plush Adventure Chair
Rain Washed, variant on Kings River Plush Adventure Chair
Berry Plaid, variant on Kings River Plush Adventure Chair
Navy Peony, variant on Kings River Plush Adventure Chair
Camo, variant on Kings River Plush Adventure Chair
current price $49.98

Kings River Plush Adventure Chair

Available for Shipping

True & Tidy XL Over the Door Steam and Press Pad, $24.87

True & Tidy XL Over the Door Steam and Press Pad
current price $24.87

True & Tidy XL Over the Door Steam and Press Pad

4.7368 out of 5 stars
4.7368 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Bower Home Modern 32" Wood Bookcase, $129.00

Bower Home Modern 32" Wood Bookcase
Toasted Oak, variant on Bower Home Modern 32" Wood Bookcase
Walnut, variant on Bower Home Modern 32" Wood Bookcase
current price $129.00

Bower Home Modern 32" Wood Bookcase

Available for Shipping

Hurley Boys Sherpa Zip Hoodie, $16.98

Hurley Boys Sherpa Zip Hoodie
Blue, variant on Hurley Boys Sherpa Zip Hoodie
White, variant on Hurley Boys Sherpa Zip Hoodie
current price $16.98

Hurley Boys Sherpa Zip Hoodie

4.8113 out of 5 stars
4.8113 out of 5 Stars. 53 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

KPop Demon Hunters Bluetooth Karaoke Machine with Microphones, $59.98

KPop Demon Hunters Bluetooth Karaoke Machine with Microphones
current price $59.98

KPop Demon Hunters Bluetooth Karaoke Machine with Microphones

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 10 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

BILA Women's Tie-Neck Cotton Top, $19.74

BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
Ivory - Online Only, variant on BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
Camelia  - Online Only, variant on BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
Black - Online Only, variant on BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
Auburn - Online Only, variant on BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
current price $19.74

BILA Women's Tie-Neck Cotton Top

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

2.40 C.T.TW Round and Baguette Cut Diamond Band Ring in 14K Gold, $2,699.00

2.40 C.T.TW Round and Baguette Cut Diamond Band Ring in 14K Gold
current price $2,699.00

2.40 C.T.TW Round and Baguette Cut Diamond Band Ring in 14K Gold

Available for Shipping

Propel Immune Support Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 pk., $15.98, $0.40/ea

Propel Immune Support Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 pk.
current price $15.98
$0.40/ea

Propel Immune Support Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Spire Infrared Gas Patio Heater, Adjustable Tilt, 38,500 BTU, $499.00

Spire Infrared Gas Patio Heater, Adjustable Tilt, 38,500 BTU
current price $499.00

Spire Infrared Gas Patio Heater, Adjustable Tilt, 38,500 BTU

4.3846 out of 5 stars
4.3846 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Character Kids Disney Jacket, $14.98

Character Kids Disney Jacket
Toy Story, variant on Character Kids Disney Jacket
Winne The Pooh, variant on Character Kids Disney Jacket
Minnie Mouse, variant on Character Kids Disney Jacket
Mickey Mouse, variant on Character Kids Disney Jacket
current price $14.98

Character Kids Disney Jacket

4.8667 out of 5 stars
4.8667 out of 5 Stars. 30 reviews
Out of stock

BFGoodrich Advantage Control HT - 255/70R18 113T Tire, $219.99, $219.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich Advantage Control HT - 255/70R18 113T Tire
current price $219.99
$219.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich Advantage Control HT - 255/70R18 113T Tire

Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 315/30R22 107Y Tire, $552.99, $552.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 315/30R22 107Y Tire
current price $552.99
$552.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 315/30R22 107Y Tire

Out of stock

Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire, $266.50, $266.50/ea

Instant Savings
Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire
current price $266.50
$266.50/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.