New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Available for Pickup or Delivery

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven, $49.98

Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
Cashew, variant on Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
Latte, variant on Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
Green, variant on Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
Fig, variant on Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
current price $49.98

Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Redcon1 MRE Lite Whole Food Protein Powder – Vanilla Milkshake, 2.1 lbs.

Redcon1 MRE Lite Whole Food Protein Powder – Vanilla Milkshake, 2.1 lbs.
Members-only price

Redcon1 MRE Lite Whole Food Protein Powder – Vanilla Milkshake, 2.1 lbs.

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases, $119.00

NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases
Blush, variant on NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases
Gunmetal, variant on NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases
Champagne, variant on NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases
Artic White, variant on NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases
current price $119.00
Options from $99.00 – $119.00

NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases

4.5622 out of 5 stars
4.5622 out of 5 Stars. 185 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Graco Sasha 6 Drawer Dresser, Choose Color

Instant Savings
Graco Sasha 6 Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price
20% off
Ends Sep 30

Graco Sasha 6 Drawer Dresser, Choose Color

Available for Shipping

Outdoor Voices Men's Fleece Jacket, $26.98

Outdoor Voices Men's Fleece Jacket
Red, variant on Outdoor Voices Men's Fleece Jacket
Black, variant on Outdoor Voices Men's Fleece Jacket
Navy, variant on Outdoor Voices Men's Fleece Jacket
Green, variant on Outdoor Voices Men's Fleece Jacket
current price $26.98

Outdoor Voices Men's Fleece Jacket

4.52 out of 5 stars
4.52 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Dockers Men's Full Zip Sweater, $19.98

Dockers Men's Full Zip Sweater
Navy, variant on Dockers Men's Full Zip Sweater
Brown, variant on Dockers Men's Full Zip Sweater
Grey, variant on Dockers Men's Full Zip Sweater
Light Grey, variant on Dockers Men's Full Zip Sweater
current price $19.98

Dockers Men's Full Zip Sweater

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 46 reviews
Available for Shipping

Dickies Men's Workwear Jacket, $39.98

Dickies Men's Workwear Jacket
Green, variant on Dickies Men's Workwear Jacket
Grey, variant on Dickies Men's Workwear Jacket
Black, variant on Dickies Men's Workwear Jacket
Khaki, variant on Dickies Men's Workwear Jacket
current price $39.98

Dickies Men's Workwear Jacket

Available for Shipping

Character Kids Novelty Sweatshirt, $12.98

Character Kids Novelty Sweatshirt
current price $12.98

Character Kids Novelty Sweatshirt

4.8667 out of 5 stars
4.8667 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Kalee 12V RV Camper Powered Ride-On, $219.98

Kalee 12V RV Camper Powered Ride-On
current price $219.98

Kalee 12V RV Camper Powered Ride-On

Available for Shipping

Bare Bones Chicken Instant Bone Broth Stick, 12 ct., $9.98, $0.83/ea

Bare Bones Chicken Instant Bone Broth Stick, 12 ct.
current price $9.98
$0.83/ea

Bare Bones Chicken Instant Bone Broth Stick, 12 ct.

4.2128 out of 5 stars
4.2128 out of 5 Stars. 94 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

HP 15.6" FHD Laptop | Intel Core i7-1355U | 12GB DDR4 RAM | 512GB NVMe SSD, $899.00

HP 15.6" FHD Laptop | Intel Core i7-1355U | 12GB DDR4 RAM | 512GB NVMe SSD
current price $899.00

HP 15.6" FHD Laptop | Intel Core i7-1355U | 12GB DDR4 RAM | 512GB NVMe SSD

Available for Shipping

Gap Women's Vintage Washed Hoodie, $21.98

Gap Women's Vintage Washed Hoodie
Black, variant on Gap Women's Vintage Washed Hoodie
Pink, variant on Gap Women's Vintage Washed Hoodie
Brown, variant on Gap Women's Vintage Washed Hoodie
Navy, variant on Gap Women's Vintage Washed Hoodie
current price $21.98

Gap Women's Vintage Washed Hoodie

4.7059 out of 5 stars
4.7059 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

JBL Charge Essential 3 SE Portable Waterproof Speaker, $139.00, Was $179.00

Instant Savings
JBL Charge Essential 3 SE Portable Waterproof Speaker
current price Now $139.00, Was $179.00
$40 off
Ends Oct 18

JBL Charge Essential 3 SE Portable Waterproof Speaker

Available for Shipping

Primal Kitchen Ranch , 31 fl.oz., $10.98, $0.35/foz

Primal Kitchen Ranch , 31 fl.oz.
current price $10.98
$0.35/foz

Primal Kitchen Ranch , 31 fl.oz.

Available for Shipping

Krinos Labne Mediterranean-Style Yogurt Spread, 32 oz., $5.64

Krinos Labne Mediterranean-Style Yogurt Spread, 32 oz.
current price $5.64

Krinos Labne Mediterranean-Style Yogurt Spread, 32 oz.

Available for Pickup or Delivery

Winnie the Pooh Cupcakes, 30 ct., $16.67

Winnie the Pooh Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67

Winnie the Pooh Cupcakes, 30 ct.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sperry Boys Boat Shoe, $32.98

Sperry Boys Boat Shoe
Brown, variant on Sperry Boys Boat Shoe
Tan, variant on Sperry Boys Boat Shoe
current price $32.98

Sperry Boys Boat Shoe

Available for Shipping

Coleman Men's Fleece Lined Pant, $21.98

Coleman Men's Fleece Lined Pant
Black, variant on Coleman Men's Fleece Lined Pant
Camo, variant on Coleman Men's Fleece Lined Pant
Green, variant on Coleman Men's Fleece Lined Pant
Camel, variant on Coleman Men's Fleece Lined Pant
current price $21.98

Coleman Men's Fleece Lined Pant

4.7333 out of 5 stars
4.7333 out of 5 Stars. 30 reviews
Available for Shipping or Pickup

SAMSUNG 70” Class U8000H Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen Tv, $397.99, Was $447.99

Instant Savings
SAMSUNG 70” Class U8000H Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen Tv
current price Now $397.99, Was $447.99
$50 off
Ends Oct 04

SAMSUNG 70” Class U8000H Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen Tv

4.7831 out of 5 stars
4.7831 out of 5 Stars. 249 reviews
Available for Shipping or Pickup

Levi's Men's Parka, $44.98

Levi's Men's Parka
Navy, variant on Levi's Men's Parka
Black, variant on Levi's Men's Parka
Brown, variant on Levi's Men's Parka
Green, variant on Levi's Men's Parka
current price $44.98

Levi's Men's Parka

Available for Shipping

KPop Demon Hunters Mira Children's Prestige Costume, $49.98

KPop Demon Hunters Mira Children's Prestige Costume
current price $49.98

KPop Demon Hunters Mira Children's Prestige Costume

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

0.50 C.T. TW Round Cut Beaded Bezel Diamond Necklace in 14K Gold, $849.00

0.50 C.T. TW Round Cut Beaded Bezel Diamond Necklace in 14K Gold
current price $849.00

0.50 C.T. TW Round Cut Beaded Bezel Diamond Necklace in 14K Gold

Available for Shipping

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush, $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush
current price $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush

4.913 out of 5 stars
4.913 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Pickup or Delivery

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs., $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.
current price $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Graco SnugRide SnugFit DLX Infant Car Seat

Graco SnugRide SnugFit DLX Infant Car Seat
Members-only price

Graco SnugRide SnugFit DLX Infant Car Seat

4.1774 out of 5 stars
4.1774 out of 5 Stars. 124 reviews
Available for Shipping

Simpli-Magic Foldable Platform Push Cart Hand Truck Dolly, 330 lb Capacity, Steel Flatbed with Swivel Wheels, $54.98

Simpli-Magic Foldable Platform Push Cart Hand Truck Dolly, 330 lb Capacity, Steel Flatbed with Swivel Wheels
current price $54.98

Simpli-Magic Foldable Platform Push Cart Hand Truck Dolly, 330 lb Capacity, Steel Flatbed with Swivel Wheels

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes, $39.98

London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes
Grey, variant on London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes
White, variant on London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes
Green, variant on London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes
Khaki, variant on London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes
current price $39.98
Options from $39.98 – $49.98

London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink, $49.98

Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
White, variant on Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
Pink, variant on Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
Blue, variant on Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
current price $49.98

Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink

Available for Shipping

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 34mm, $249.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 34mm
current price $249.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 34mm

Available for Shipping

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces, $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces
current price $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz., $8.72

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.
current price $8.72

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.

Available for Pickup

Haagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz, $12.84

Haagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz
current price $12.84

Haagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz

Available for Pickup or Delivery

Kinder's Chicken Salt Seasoning Blend, 8.5 oz, $6.48, $0.76/oz

Kinder's Chicken Salt Seasoning Blend, 8.5 oz
current price $6.48
$0.76/oz

Kinder's Chicken Salt Seasoning Blend, 8.5 oz

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Huggies Little Movers Plus Baby Diapers, Size 3-7

Huggies Little Movers Plus Baby Diapers, Size 3-7
Members-only price

Huggies Little Movers Plus Baby Diapers, Size 3-7

4.3453 out of 5 stars
4.3453 out of 5 Stars. 724 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

2.25 C.T. TW Baguette and Round Cut Diamond Eternity Band in 14K Gold, $2,699.00

2.25 C.T. TW Baguette and Round Cut Diamond Eternity Band in 14K Gold
White Gold, variant on 2.25 C.T. TW Baguette and Round Cut Diamond Eternity Band in 14K Gold
current price $2,699.00

2.25 C.T. TW Baguette and Round Cut Diamond Eternity Band in 14K Gold

Available for Shipping

Hot Wheels Monster Trucks Rhino Rig Bundle: 2 Big Rigs, 3 Toy Trucks & 4 Cars, Play, Haul & Store, $49.98

Hot Wheels Monster Trucks Rhino Rig Bundle: 2 Big Rigs, 3 Toy Trucks & 4 Cars, Play, Haul & Store
current price $49.98

Hot Wheels Monster Trucks Rhino Rig Bundle: 2 Big Rigs, 3 Toy Trucks & 4 Cars, Play, Haul & Store

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Westinghouse 2000-Lumen Foldable Rechargeable COB LED Work Light, $24.98

Westinghouse 2000-Lumen Foldable Rechargeable COB LED Work Light
current price $24.98

Westinghouse 2000-Lumen Foldable Rechargeable COB LED Work Light

Available for Shipping

Michelin e.Primacy - 275/50R20 113W Tire, $379.99, $379.99/ea

Instant Savings
Michelin e.Primacy - 275/50R20 113W Tire
current price $379.99
$379.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin e.Primacy - 275/50R20 113W Tire

Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 285/45R21 113Y Tire, $516.99, $516.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 285/45R21 113Y Tire
current price $516.99
$516.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 285/45R21 113Y Tire

Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 235/50R20 104Y Tire, $469.99, $469.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 235/50R20 104Y Tire
current price $469.99
$469.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 235/50R20 104Y Tire

Out of stock

Yulu Popping Boba, Variety Pack, 20 pk., $19.98, $1.00/ea

Yulu Popping Boba, Variety Pack, 20 pk.
current price $19.98
$1.00/ea

Yulu Popping Boba, Variety Pack, 20 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock

Michelin e.Primacy - 275/35R20 102Y Tire, $434.99, $434.99/ea

Instant Savings
Michelin e.Primacy - 275/35R20 102Y Tire
current price $434.99
$434.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin e.Primacy - 275/35R20 102Y Tire

Out of stock

Lasko MyHeat 9" Tabletop Ceramic Space Heater with Tip-Over Switch, $33.98

Lasko MyHeat 9" Tabletop Ceramic Space Heater with Tip-Over Switch
current price $33.98

Lasko MyHeat 9" Tabletop Ceramic Space Heater with Tip-Over Switch

Out of stock

over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set, $29.97

over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
Taupe, variant on over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
Blue, variant on over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
Cream, variant on over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set
current price $29.97

over&back 12-Piece Queen Anne Stonware Dinneware Set

Out of stock

Toy Story Full Sheet Cake, $42.94

Toy Story Full Sheet Cake
current price $42.94

Toy Story Full Sheet Cake

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.