Member's Mark Catering Supplies

Prices may vary in club and online
Sort by|

Member's Mark Marlborough Sauvignon Blanc, 750 ml $10.69 $0.42/foz

Member's Mark Marlborough Sauvignon Blanc, 750 ml
current price $10.69
$0.42/foz

Member's Mark Marlborough Sauvignon Blanc, 750 ml

4.5112 out of 5 stars
4.5112 out of 5 Stars. 624 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs. $13.98 $3.50/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs.
current price $13.98
$3.50/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs.

4.3814 out of 5 stars
4.3814 out of 5 Stars. 3744 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound $34.86 $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound
current price $34.86
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound

4.2705 out of 5 stars
4.2705 out of 5 Stars. 3837 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fully Cooked Pork Carnitas, 2 lbs. $13.98 $6.99/lb

Member's Mark Fully Cooked Pork Carnitas, 2 lbs.
current price $13.98
$6.99/lb

Member's Mark Fully Cooked Pork Carnitas, 2 lbs.

4.7507 out of 5 stars
4.7507 out of 5 Stars. 2792 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs. $15.97 Was $17.88 $5.32/lb

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs.
current price Now $15.97, Was $17.88
$5.32/lb
$1.91 off

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs.

4.5481 out of 5 stars
4.5481 out of 5 Stars. 5384 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sallyvine Vineyard Alexander Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml $17.99 $0.71/foz

Member's Mark Sallyvine Vineyard Alexander Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml
current price $17.99
$0.71/foz

Member's Mark Sallyvine Vineyard Alexander Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml

4.3182 out of 5 stars
4.3182 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz. $9.44 $0.24/oz

Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz.
current price $9.44
$0.24/oz

Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz.

4.7325 out of 5 stars
4.7325 out of 5 Stars. 5559 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz. $6.73 $0.14/oz

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.
current price $6.73
$0.14/oz

Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.

4.4024 out of 5 stars
4.4024 out of 5 Stars. 4888 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk. $13.76 $4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk.
current price $13.76
$4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk.

4.6622 out of 5 stars
4.6622 out of 5 Stars. 9056 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 $0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.

4.7402 out of 5 stars
4.7402 out of 5 Stars. 6175 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fire Grilled Chicken Breasts, Fresh 6 ct. $14.98 $9.99/lb

Member's Mark Fire Grilled Chicken Breasts, Fresh 6 ct.
current price $14.98
$9.99/lb

Member's Mark Fire Grilled Chicken Breasts, Fresh 6 ct.

4.306 out of 5 stars
4.306 out of 5 Stars. 2588 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark White Plastic Knives, Heavyweight, 600 ct. $15.98 $0.03/ea

Member's Mark White Plastic Knives, Heavyweight, 600 ct.
current price $15.98
$0.03/ea

Member's Mark White Plastic Knives, Heavyweight, 600 ct.

4.784 out of 5 stars
4.784 out of 5 Stars. 986 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Commercial Contractor 42-Gallon Clean-Up Bags, 42 ct. $25.88 $0.62/ea

Member's Mark Commercial Contractor 42-Gallon Clean-Up Bags, 42 ct.
current price $25.88
$0.62/ea

Member's Mark Commercial Contractor 42-Gallon Clean-Up Bags, 42 ct.

4.8909 out of 5 stars
4.8909 out of 5 Stars. 3849 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Aluminum Steam Table Pans, 1/3 Size 30 ct. $14.48 $0.48/ea

Member's Mark Aluminum Steam Table Pans, 1/3 Size 30 ct.
current price $14.48
$0.48/ea
From $14.48

Member's Mark Aluminum Steam Table Pans, 1/3 Size 30 ct.

4.8118 out of 5 stars
4.8118 out of 5 Stars. 935 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk. $13.76 $4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk.
current price $13.76
$4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk.

3.9746 out of 5 stars
3.9746 out of 5 Stars. 2720 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 10-Gallon Commercial Can Liners, 1000 ct. $25.98 $0.03/ea

Member's Mark 10-Gallon Commercial Can Liners, 1000 ct.
current price $25.98
$0.03/ea

Member's Mark 10-Gallon Commercial Can Liners, 1000 ct.

4.5696 out of 5 stars
4.5696 out of 5 Stars. 1689 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Columbia Valley Merlot Wine, 750 ml $7.99 $0.32/foz

Member's Mark Columbia Valley Merlot Wine, 750 ml
current price $7.99
$0.32/foz

Member's Mark Columbia Valley Merlot Wine, 750 ml

4.2234 out of 5 stars
4.2234 out of 5 Stars. 197 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Mozzarella Chicken Meatballs, 40 oz. $11.98 $0.30/oz

Member's Mark Mozzarella Chicken Meatballs, 40 oz.
current price $11.98
$0.30/oz

Member's Mark Mozzarella Chicken Meatballs, 40 oz.

4.2253 out of 5 stars
4.2253 out of 5 Stars. 1314 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L $13.99 $0.28/foz

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L
current price $13.99
$0.28/foz

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L

4.5632 out of 5 stars
4.5632 out of 5 Stars. 261 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 33 Gallon Commercial Can Liners, 320 ct. $30.98 $0.10/ea

Member's Mark 33 Gallon Commercial Can Liners, 320 ct.
current price $30.98
$0.10/ea

Member's Mark 33 Gallon Commercial Can Liners, 320 ct.

4.5418 out of 5 stars
4.5418 out of 5 Stars. 1353 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Peanut Oil, 35 lbs. $55.96 $0.07/foz

Member's Mark Peanut Oil, 35 lbs.
current price $55.96
$0.07/foz

Member's Mark Peanut Oil, 35 lbs.

4.7395 out of 5 stars
4.7395 out of 5 Stars. 1528 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Clear Plastic Portion Lids 2 oz., 2500 ct. $32.78 $0.01/ea

Member's Mark Clear Plastic Portion Lids 2 oz., 2500 ct.
current price $32.78
$0.01/ea

Member's Mark Clear Plastic Portion Lids 2 oz., 2500 ct.

4.4926 out of 5 stars
4.4926 out of 5 Stars. 408 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml $39.99 $1.58/foz

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml
current price $39.99
$1.58/foz

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml

4.4497 out of 5 stars
4.4497 out of 5 Stars. 169 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk. $11.63 $5.82/ea

Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk.
current price $11.63
$5.82/ea

Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk.

4.7256 out of 5 stars
4.7256 out of 5 Stars. 3877 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct. $10.27

Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct.
current price $10.27

Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct.

4.4765 out of 5 stars
4.4765 out of 5 Stars. 1276 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cotes de Provence Rose, 750 ml $11.99 $0.47/foz

Member's Mark Cotes de Provence Rose, 750 ml
current price $11.99
$0.47/foz

Member's Mark Cotes de Provence Rose, 750 ml

4.3066 out of 5 stars
4.3066 out of 5 Stars. 137 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Heavyweight Plastic Serving Spoons 12 ct. $4.98

Member's Mark Heavyweight Plastic Serving Spoons 12 ct.
current price $4.98

Member's Mark Heavyweight Plastic Serving Spoons 12 ct.

4.7426 out of 5 stars
4.7426 out of 5 Stars. 404 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Power Flex 33 Gallon Trash Bags, Lavender, 90 ct. $19.98 $0.22/ea

Member's Mark Power Flex 33 Gallon Trash Bags, Lavender, 90 ct.
current price $19.98
$0.22/ea

Member's Mark Power Flex 33 Gallon Trash Bags, Lavender, 90 ct.

4.907 out of 5 stars
4.907 out of 5 Stars. 43 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Translucent Plastic Portion Cups 1 fl. oz., 2,500 ct. $38.48 $0.02/ea

Member's Mark Translucent Plastic Portion Cups 1 fl. oz., 2,500 ct.
current price $38.48
$0.02/ea

Member's Mark Translucent Plastic Portion Cups 1 fl. oz., 2,500 ct.

4.6271 out of 5 stars
4.6271 out of 5 Stars. 177 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Aluminum Steam Table Pans, Half Size (100 ct.) $42.24 $0.42/ea

Member's Mark Aluminum Steam Table Pans, Half Size (100 ct.)
current price $42.24
$0.42/ea

Member's Mark Aluminum Steam Table Pans, Half Size (100 ct.)

4.7991 out of 5 stars
4.7991 out of 5 Stars. 662 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk. $10.48 Was $11.48 $0.22/oz

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.
current price Now $10.48, Was $11.48
$0.22/oz
$1 off

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.

4.3024 out of 5 stars
4.3024 out of 5 Stars. 1488 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rising Crust Four Cheese Pizza, Frozen, 3 pk. $13.76 $4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Four Cheese Pizza, Frozen, 3 pk.
current price $13.76
$4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Four Cheese Pizza, Frozen, 3 pk.

3.5881 out of 5 stars
3.5881 out of 5 Stars. 959 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Half Size Aluminum Steam Table Pans, 30 ct. $12.88 $0.43/ea

Member's Mark Half Size Aluminum Steam Table Pans, 30 ct.
current price $12.88
$0.43/ea

Member's Mark Half Size Aluminum Steam Table Pans, 30 ct.

4.8358 out of 5 stars
4.8358 out of 5 Stars. 9672 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Aluminum Steam Table Pans, Full Size 50 ct. $60.98 $1.22/ea

Member's Mark Aluminum Steam Table Pans, Full Size 50 ct.
current price $60.98
$1.22/ea

Member's Mark Aluminum Steam Table Pans, Full Size 50 ct.

4.8272 out of 5 stars
4.8272 out of 5 Stars. 353 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Battered Onion Rings, Frozen, 2 lbs., 5 pk. $25.98 $2.60/lb

Member's Mark Battered Onion Rings, Frozen, 2 lbs., 5 pk.
current price $25.98
$2.60/lb

Member's Mark Battered Onion Rings, Frozen, 2 lbs., 5 pk.

4.4278 out of 5 stars
4.4278 out of 5 Stars. 187 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color $17.78 $0.49/ea

Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color
Blue, variant on Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color
Orange, variant on Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color
Yellow, variant on Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color
Green, variant on Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color
current price $17.78
$0.49/ea
Options from $17.48 – $17.78

Member's Mark Microfiber Towels, 16" x 16", 36 ct., Choose Color

4.8229 out of 5 stars
4.8229 out of 5 Stars. 638 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Aluminum Steam Table Lids, Half Size, 100 ct. $31.78 $0.32/ea

Member's Mark Aluminum Steam Table Lids, Half Size, 100 ct.
current price $31.78
$0.32/ea

Member's Mark Aluminum Steam Table Lids, Half Size, 100 ct.

4.42 out of 5 stars
4.42 out of 5 Stars. 100 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Rioja Reserva, 750 ml $12.99 $0.51/foz

Member's Mark Rioja Reserva, 750 ml
current price $12.99
$0.51/foz

Member's Mark Rioja Reserva, 750 ml

4.1437 out of 5 stars
4.1437 out of 5 Stars. 167 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz. $12.98 $0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.
current price $12.98
$0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.

4.6575 out of 5 stars
4.6575 out of 5 Stars. 3632 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Foaming Hand Soap Dispenser $6.98 $6.98/ea

Member's Mark Foaming Hand Soap Dispenser
current price $6.98
$6.98/ea

Member's Mark Foaming Hand Soap Dispenser

4.3067 out of 5 stars
4.3067 out of 5 Stars. 300 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound $8.83 $5.85/lb

Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound
current price $8.83
avg. price
$5.85/lb
Final cost by weight

Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound

4.4431 out of 5 stars
4.4431 out of 5 Stars. 4130 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk. $10.47 Was $11.48 $0.22/oz

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk.
current price Now $10.47, Was $11.48
$0.22/oz
$1.01 off

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk.

4.5837 out of 5 stars
4.5837 out of 5 Stars. 3322 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz. $16.98 $0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.
current price $16.98
$0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.

4.7559 out of 5 stars
4.7559 out of 5 Stars. 8243 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Stags Leap Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml $25.99 $1.02/foz

Member's Mark Stags Leap Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $25.99
$1.02/foz

Member's Mark Stags Leap Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

4.6087 out of 5 stars
4.6087 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Private Reserve Yountville Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml $24.59 $0.97/foz

Member's Mark Private Reserve Yountville Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $24.59
$0.97/foz

Member's Mark Private Reserve Yountville Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

3.8684 out of 5 stars
3.8684 out of 5 Stars. 38 reviews
Available for Pickup or Delivery

About Member's Mark Catering Supplies

Express Delivery: Available at participating locations on eligible Delivery from Club orders for an additional $8. Other restrictions may apply. Visit SamsClub.com/Delivery.

Instant Savings Offer Details

*Instant Savings offers are subject to availability and are valid in U.S. clubs with a U.S. membership, excluding Puerto Rico. Prices shown are pre-tax amounts. State and local laws may require sales tax to be charged on the pre-discounted price. For Curbside Pickup orders, savings will be based on and limited to the Instant Savings offers available to the paying member on the date of online payment. No money will be returned to the member if the price of the item falls below zero after applying Instant Savings discount. Multiple offers will not be combined for any item. If more than one Instant Savings offer is available for an item, the most recent offer on that item will apply first. Visit SamsClub.com/TermsAndConditions or see an associate for additional details. Offers valid December 4–December 26, 2024.

Online availability may vary.

**Plus members get free ground shipping on eligible online items totaling $50 or more pre-tax in the contiguous U.S., up to a total of 10 addresses. Eligible orders below $50 have an $8 flat rate fee. Shipping is not available to Alaska, Guam, PR, USVI, PO boxes and Military AP/FPO addresses. Exclusions apply. See SamsClub.com/ShipToHome.

Always free for Plus members. Free for Club members on eligible items totaling $50 or more pre-tax. Available at participating Sam’s Club locations in the U.S. and Puerto Rico on eligible items. Other restrictions may apply. Visit SamsClub.com/TermsAndConditions.

Plus members get free Delivery from Club on eligible items totaling $50 or more pre-tax. Otherwise, there is an $8 fee per order. Delivery fee for Club members is $12 per order. Services are offered by Sam’s Club within a 15-mile radius of participating Sam’s Clubs. Same-day service is not guaranteed and may change due to availability, weather, labor issues or other factors. Delivery not available in Puerto Rico. Some items are not eligible for delivery, including but not limited to, gift cards, tires, flowers, prescriptions, Café items, mobile phones and alcohol and tobacco products. Other restrictions apply. Visit SamsClub.com/Delivery for complete delivery terms. Order by 1pm local time for same-day service.

We try to offer reliable savings data but can’t promise that the content provided will always be available, accurate, complete, and up to date, so we’re not liable for any errors.

SamsClub.com strives to provide accurate product and pricing information, but pricing, pictorial or typographical errors may occur. SamsClub.com cannot confirm the price of an item until after ordered. In the event that an item is listed at an incorrect price or with incorrect information due to an error in pricing or product information, SamsClub.com has the right, at our sole discretion, to either refuse or cancel any orders placed for that item, or contact you for notification and instructions on such cancellation. Without limitation to said terms above, SamsClub.com does not represent that each item on this website is accurate regarding pricing and product information and disclaims any liability as to such accuracy. In addition, unless otherwise noted, prices for items ordered on SamsClub.com do not include shipping costs.

Disclaimer: Membership not required to purchase adult beverages. Availability of adult beverages and brands varies by club. Quantities may be limited. Member must be at least 21 years of age to purchase alcohol. Please drink responsibly. Sam's West, Inc. Bentonville, AR 72716.