Kellogg's Breakfast Favorites

Prices may vary in club and online
Sort by|

Kashi Blueberry Almond Granola, 27 oz., $12.98, $0.48/oz

Kashi Blueberry Almond Granola, 27 oz.
current price $12.98
$0.48/oz

Kashi Blueberry Almond Granola, 27 oz.

4.5022 out of 5 stars
4.5022 out of 5 Stars. 223 reviews
Available for Shipping

Special K Red Berries Cereal, 38 oz., $9.48, $0.25/oz

Special K Red Berries Cereal, 38 oz.
current price $9.48
$0.25/oz

Special K Red Berries Cereal, 38 oz.

4.6206 out of 5 stars
4.6206 out of 5 Stars. 2894 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Rice Krispies Cereal, 42 oz., $7.92, $0.19/oz

Rice Krispies Cereal, 42 oz.
current price $7.92
$0.19/oz

Rice Krispies Cereal, 42 oz.

4.579 out of 5 stars
4.579 out of 5 Stars. 1297 reviews
Available for Shipping

Frosted Flakes Cereal, 55 oz., $7.88, $0.14/oz

Frosted Flakes Cereal, 55 oz.
current price $7.88
$0.14/oz

Frosted Flakes Cereal, 55 oz.

4.7115 out of 5 stars
4.7115 out of 5 Stars. 2901 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Corn Flakes Cereal, 43 oz., $8.28, $0.19/oz

Corn Flakes Cereal, 43 oz.
current price $8.28
$0.19/oz

Corn Flakes Cereal, 43 oz.

4.7612 out of 5 stars
4.7612 out of 5 Stars. 1943 reviews
Available for Shipping

Frosted Mini-Wheats Cereal, 55 oz., $8.48, $0.15/oz

Frosted Mini-Wheats Cereal, 55 oz.
current price $8.48
$0.15/oz

Frosted Mini-Wheats Cereal, 55 oz.

4.8195 out of 5 stars
4.8195 out of 5 Stars. 6056 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Froot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz., $8.58, $0.20/oz

Froot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz.
current price $8.58
$0.20/oz

Froot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz.

4.782 out of 5 stars
4.782 out of 5 Stars. 2954 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kellogg's Assorted Cereal Variety Pack, 25 pk., $9.68, $0.39/ea

Kellogg's Assorted Cereal Variety Pack, 25 pk.
current price $9.68
$0.39/ea

Kellogg's Assorted Cereal Variety Pack, 25 pk.

4.6984 out of 5 stars
4.6984 out of 5 Stars. 945 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Raisin Bran Crunch Cereal, 42 oz., $7.32, $0.17/oz

Raisin Bran Crunch Cereal, 42 oz.
current price $7.32
$0.17/oz

Raisin Bran Crunch Cereal, 42 oz.

4.7631 out of 5 stars
4.7631 out of 5 Stars. 4309 reviews
Available for Shipping

Kellogg's Variety Pack Single Serve Cereals, 12 pk., $9.98, $0.83/ea

Kellogg's Variety Pack Single Serve Cereals, 12 pk.
current price $9.98
$0.83/ea

Kellogg's Variety Pack Single Serve Cereals, 12 pk.

4.6512 out of 5 stars
4.6512 out of 5 Stars. 43 reviews
Available for Shipping

Kellogg's Cereal, Variety Pack, 37.3 oz., $8.98, $0.24/oz

Kellogg's Cereal, Variety Pack, 37.3 oz.
current price $8.98
$0.24/oz

Kellogg's Cereal, Variety Pack, 37.3 oz.

4.6984 out of 5 stars
4.6984 out of 5 Stars. 736 reviews
Available for Shipping

Kashi GO Peanut Butter Cereal, 33.8 oz., $8.98, $0.27/oz

Kashi GO Peanut Butter Cereal, 33.8 oz.
current price $8.98
$0.27/oz

Kashi GO Peanut Butter Cereal, 33.8 oz.

3.8472 out of 5 stars
3.8472 out of 5 Stars. 517 reviews
Available for Shipping

Special K Cereal, Fruit and Yogurt, 37 oz., $7.78, $0.21/oz

Special K Cereal, Fruit and Yogurt, 37 oz.
current price $7.78
$0.21/oz

Special K Cereal, Fruit and Yogurt, 37 oz.

4.3429 out of 5 stars
4.3429 out of 5 Stars. 1665 reviews
Available for Shipping

Apple Jacks Cereal, 36.5 oz., $7.48, $0.20/oz

Apple Jacks Cereal, 36.5 oz.
current price $7.48
$0.20/oz

Apple Jacks Cereal, 36.5 oz.

4.4339 out of 5 stars
4.4339 out of 5 Stars. 862 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cocoa Loops Cereal, 31 oz., $7.48, $0.24/oz

Cocoa Loops Cereal, 31 oz.
current price $7.48
$0.24/oz

Cocoa Loops Cereal, 31 oz.

4.5053 out of 5 stars
4.5053 out of 5 Stars. 190 reviews
Available for Shipping

Raisin Bran Breakfast Cereal, 56 oz., $8.48, $0.15/oz

Raisin Bran Breakfast Cereal, 56 oz.
current price $8.48
$0.15/oz

Raisin Bran Breakfast Cereal, 56 oz.

4.5008 out of 5 stars
4.5008 out of 5 Stars. 1198 reviews
Available for Shipping

About Kellogg's Breakfast Favorites

© 2026 WK Kellogg NA LLC