Discover Your Way to Well

Prices may vary in club and online
Sort by|

Excedrin Extra Strength Pain Reliever Caplets, 300 ct., $18.98, $0.06/ea

Excedrin Extra Strength Pain Reliever Caplets, 300 ct.
Sponsored
current price $18.98
$0.06/ea

Excedrin Extra Strength Pain Reliever Caplets, 300 ct.

4.7474 out of 5 stars
4.7474 out of 5 Stars. 6359 reviews
Available for Shipping

Excedrin Migraine Pain Relief Caplets, 300 ct., $18.98, $0.06/ea

Excedrin Migraine Pain Relief Caplets, 300 ct.
Sponsored
current price $18.98
$0.06/ea

Excedrin Migraine Pain Relief Caplets, 300 ct.

4.7649 out of 5 stars
4.7649 out of 5 Stars. 6214 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Centrum Silver Multivitamins for Men Over 50, Multimineral Supplement Tablets, 275 ct., $21.98, $0.08/ea

Centrum Silver Multivitamins for Men Over 50, Multimineral Supplement Tablets, 275 ct.
current price $21.98
$0.08/ea

Centrum Silver Multivitamins for Men Over 50, Multimineral Supplement Tablets, 275 ct.

4.8565 out of 5 stars
4.8565 out of 5 Stars. 1289 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Emergen-C Vitamin C 1000mg Powder with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 ct.

Emergen-C Vitamin C 1000mg Powder with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 ct.
Members-only price
$0.80 off

Emergen-C Vitamin C 1000mg Powder with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 ct.

4.8267 out of 5 stars
4.8267 out of 5 Stars. 1841 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

TUMS Smoothies Chewable Extra Strength Antacid Tablets, Assorted Fruit, 250 ct., $13.48, $0.05/ea

TUMS Smoothies Chewable Extra Strength Antacid Tablets, Assorted Fruit, 250 ct.
current price $13.48
$0.05/ea

TUMS Smoothies Chewable Extra Strength Antacid Tablets, Assorted Fruit, 250 ct.

4.5241 out of 5 stars
4.5241 out of 5 Stars. 1763 reviews
Available for Shipping

Nexium 24HR Acid Reducer Heartburn Relief Capsules with Esomeprazole Magnesium, 42 ct., $25.28, $0.60/ea

Nexium 24HR Acid Reducer Heartburn Relief Capsules with Esomeprazole Magnesium, 42 ct.
Sponsored
current price $25.28
$0.60/ea

Nexium 24HR Acid Reducer Heartburn Relief Capsules with Esomeprazole Magnesium, 42 ct.

4.72 out of 5 stars
4.72 out of 5 Stars. 1668 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Voltaren Topical Arthritis Pain Relief Gel, 5.3 oz. 2 pk., + 1.7 oz., $39.98, $3.24/oz

Voltaren Topical Arthritis Pain Relief Gel, 5.3 oz. 2 pk., + 1.7 oz.
current price $39.98
$3.24/oz

Voltaren Topical Arthritis Pain Relief Gel, 5.3 oz. 2 pk., + 1.7 oz.

4.4861 out of 5 stars
4.4861 out of 5 Stars. 8889 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Advil Dual Action Coated Caplets w/ Acetaminophen, 240 ct.

Advil Dual Action Coated Caplets w/ Acetaminophen, 240 ct.
Members-only price

Advil Dual Action Coated Caplets w/ Acetaminophen, 240 ct.

4.7327 out of 5 stars
4.7327 out of 5 Stars. 9349 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Advil Pain Reliever and Fever Reducer Ibuprofen Tablets, 360 ct., $19.98, $0.06/ea

Advil Pain Reliever and Fever Reducer Ibuprofen Tablets, 360 ct.
current price $19.98
$0.06/ea

Advil Pain Reliever and Fever Reducer Ibuprofen Tablets, 360 ct.

4.6775 out of 5 stars
4.6775 out of 5 Stars. 9807 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Sensodyne Repair & Protect Toothpaste for Sensitive Teeth, 3.4 oz., 5 pk., $22.48, $1.32/oz

Sensodyne Repair & Protect Toothpaste for Sensitive Teeth, 3.4 oz., 5 pk.
Sponsored
current price $22.48
$1.32/oz

Sensodyne Repair & Protect Toothpaste for Sensitive Teeth, 3.4 oz., 5 pk.

4.4919 out of 5 stars
4.4919 out of 5 Stars. 8341 reviews
Available for Shipping

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct., $20.98, $0.09/ea

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct.
current price $20.98
$0.09/ea

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct.

4.8587 out of 5 stars
4.8587 out of 5 Stars. 2711 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Advil PM Pain Reliever and Nighttime Sleep Aid, Ibuprofen and Diphenhydramine Caplets, 200 ct., $20.98, $0.10/ea

Advil PM Pain Reliever and Nighttime Sleep Aid, Ibuprofen and Diphenhydramine Caplets, 200 ct.
current price $20.98
$0.10/ea

Advil PM Pain Reliever and Nighttime Sleep Aid, Ibuprofen and Diphenhydramine Caplets, 200 ct.

4.6704 out of 5 stars
4.6704 out of 5 Stars. 4685 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

TUMS Ultra Strength Chewable Antacid Tablets, Assorted Berries, 265 ct., $12.58, $0.05/ea

TUMS Ultra Strength Chewable Antacid Tablets, Assorted Berries, 265 ct.
current price $12.58
$0.05/ea

TUMS Ultra Strength Chewable Antacid Tablets, Assorted Berries, 265 ct.

4.4786 out of 5 stars
4.4786 out of 5 Stars. 4829 reviews
Available for Shipping

TUMS Chewy Bites, Assorted Berries, 108 ct., $13.48, $0.12/ea

TUMS Chewy Bites, Assorted Berries, 108 ct.
current price $13.48
$0.12/ea

TUMS Chewy Bites, Assorted Berries, 108 ct.

4.814 out of 5 stars
4.814 out of 5 Stars. 855 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Emergen-C Immune+ Triple Action Vitamin C Powder, 1000mg, 90 ct.

Emergen-C Immune+ Triple Action Vitamin C Powder, 1000mg, 90 ct.
Members-only price

Emergen-C Immune+ Triple Action Vitamin C Powder, 1000mg, 90 ct.

4.7477 out of 5 stars
4.7477 out of 5 Stars. 555 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Benefiber Daily Prebiotic Fiber Supplement Powder, Unflavored, 28.9 oz., $22.98, $0.80/oz

Benefiber Daily Prebiotic Fiber Supplement Powder, Unflavored, 28.9 oz.
current price $22.98
$0.80/oz

Benefiber Daily Prebiotic Fiber Supplement Powder, Unflavored, 28.9 oz.

4.812 out of 5 stars
4.812 out of 5 Stars. 984 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Sensodyne Advanced Whitening Toothpaste, 6.5 oz., 4 pk., $25.98, $1.00/oz

Sensodyne Advanced Whitening Toothpaste, 6.5 oz., 4 pk.
current price $25.98
$1.00/oz

Sensodyne Advanced Whitening Toothpaste, 6.5 oz., 4 pk.

4.8488 out of 5 stars
4.8488 out of 5 Stars. 913 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Preparation H Hemorrhoid Wipes with Witch Hazel, 180 ct., $15.18, $0.40/sft

Preparation H Hemorrhoid Wipes with Witch Hazel, 180 ct.
current price $15.18
$0.40/sft

Preparation H Hemorrhoid Wipes with Witch Hazel, 180 ct.

4.7383 out of 5 stars
4.7383 out of 5 Stars. 833 reviews
Available for Shipping

Flonase Allergy Relief Nasal Spray, 144 Sprays, 3 pk., $52.98

Flonase Allergy Relief Nasal Spray, 144 Sprays, 3 pk.
current price $52.98

Flonase Allergy Relief Nasal Spray, 144 Sprays, 3 pk.

4.7227 out of 5 stars
4.7227 out of 5 Stars. 1529 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Sensodyne Clinical White Toothpaste, 5.5 oz., 3 pk., $26.98, $1.64/oz

Sensodyne Clinical White Toothpaste, 5.5 oz., 3 pk.
current price $26.98
$1.64/oz

Sensodyne Clinical White Toothpaste, 5.5 oz., 3 pk.

4.5135 out of 5 stars
4.5135 out of 5 Stars. 446 reviews
Available for Shipping

About Discover Your Way to Well

Subject to health plan participation. Eligible items may vary. Medicare Advantage cards for in-club purchases only.