El Viajero Shredded Queso Quesadilla, 2.5 lbs., $10.14, $4.06/lb

El Viajero Shredded Queso Quesadilla, 2.5 lbs.
current price $10.14
$4.06/lb

El Viajero Shredded Queso Quesadilla, 2.5 lbs.

4.5867 out of 5 stars
4.5867 out of 5 Stars. 721 reviews

Bread & Bakery

Prices may vary in club and online

TortillaLand Uncooked 8" Soft Flour Tortillas 36 ct., $6.73, $0.19/ea

TortillaLand Uncooked 8" Soft Flour Tortillas 36 ct.
Sponsored
current price $6.73
$0.19/ea

TortillaLand Uncooked 8" Soft Flour Tortillas 36 ct.

4.8232 out of 5 stars
4.8232 out of 5 Stars. 1284 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk., $8.83, $0.17/oz

Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk.
Sponsored
current price $8.83
$0.17/oz

Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk.

4.6364 out of 5 stars
4.6364 out of 5 Stars. 5402 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

La Banderita Carb Counter Zero Net Carbs Soft Taco, 16 Count, $6.98, $0.29/oz

La Banderita Carb Counter Zero Net Carbs Soft Taco, 16 Count
current price $6.98
$0.29/oz

La Banderita Carb Counter Zero Net Carbs Soft Taco, 16 Count

4.6722 out of 5 stars
4.6722 out of 5 Stars. 2050 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark All Butter Cocktail Croissants, 20 ct., $5.96, $0.30/ea

Member's Mark All Butter Cocktail Croissants, 20 ct.
current price $5.96
$0.30/ea

Member's Mark All Butter Cocktail Croissants, 20 ct.

4.5248 out of 5 stars
4.5248 out of 5 Stars. 322 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Custom Full Sheet Cake, $42.94

Custom Full Sheet Cake
current price $42.94

Custom Full Sheet Cake

4.4327 out of 5 stars
4.4327 out of 5 Stars. 1463 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Dave's Killer Bread 21 Whole Grains 27 oz., 2 pk., $10.26, $0.19/oz

Dave's Killer Bread 21 Whole Grains 27 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $10.26
$0.19/oz

Dave's Killer Bread 21 Whole Grains 27 oz., 2 pk.

4.7459 out of 5 stars
4.7459 out of 5 Stars. 3247 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Custom Two-Tier Cake, $57.98

Custom Two-Tier Cake
current price $57.98

Custom Two-Tier Cake

4.2717 out of 5 stars
4.2717 out of 5 Stars. 887 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Ole Xtreme Wellness High Fiber Tortilla Wraps, 8 in., 16 ct., $7.94, $0.50/ea

Ole Xtreme Wellness High Fiber Tortilla Wraps, 8 in., 16 ct.
current price $7.94
$0.50/ea

Ole Xtreme Wellness High Fiber Tortilla Wraps, 8 in., 16 ct.

4.6963 out of 5 stars
4.6963 out of 5 Stars. 1307 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Lilo and Stitch Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Lilo and Stitch Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Lilo and Stitch Cupcakes, 30 ct.

4.587 out of 5 stars
4.587 out of 5 Stars. 138 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

belVita Blueberry Breakfast Biscuits, 4 biscuits per pack, 25 pk., $12.98, $0.52/ea

belVita Blueberry Breakfast Biscuits, 4 biscuits per pack, 25 pk.
Sponsored
current price $12.98
$0.52/ea

belVita Blueberry Breakfast Biscuits, 4 biscuits per pack, 25 pk.

4.7369 out of 5 stars
4.7369 out of 5 Stars. 8480 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Orale! Premium Corn Husks, 16 oz., $6.98, Was $8.88, $0.44/oz

Orale! Premium Corn Husks, 16 oz.
current price Now $6.98, Was $8.88
$0.44/oz
$1.90 off

Orale! Premium Corn Husks, 16 oz.

4.4421 out of 5 stars
4.4421 out of 5 Stars. 95 reviews
Available for Shipping

Pokemon Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Pokemon Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Pokemon Cupcakes, 30 ct.

4.7759 out of 5 stars
4.7759 out of 5 Stars. 58 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

La Banderita Carb Counter 4.5" Street Taco Tortillas Family Pack 26 Count, $4.98, $0.19/ea

La Banderita Carb Counter 4.5" Street Taco Tortillas Family Pack 26 Count
current price $4.98
$0.19/ea

La Banderita Carb Counter 4.5" Street Taco Tortillas Family Pack 26 Count

4.7365 out of 5 stars
4.7365 out of 5 Stars. 1355 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Brownberry Whole Grains Oatnut Bread 24 oz., 2 pk., $6.68, $3.34/ea

Brownberry Whole Grains Oatnut Bread 24 oz., 2 pk.
current price $6.68
$3.34/ea

Brownberry Whole Grains Oatnut Bread 24 oz., 2 pk.

4.7754 out of 5 stars
4.7754 out of 5 Stars. 1091 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Hello Kitty Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Hello Kitty Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Hello Kitty Cupcakes, 30 ct.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 84 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz., $8.98, $0.43/oz

King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz.
current price $8.98
$0.43/oz

King's Hawaiian Original Sweet Soft Pretzel Bites, 20.8 oz.

3.8018 out of 5 stars
3.8018 out of 5 Stars. 1125 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sonic Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Sonic Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Sonic Cupcakes, 30 ct.

4.7538 out of 5 stars
4.7538 out of 5 Stars. 65 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Graceful Radiance 10" Round Double Layer Cake, $17.47

Graceful Radiance 10" Round Double Layer Cake
current price $17.47

Graceful Radiance 10" Round Double Layer Cake

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Hello Kitty 10" Round Double Layer Cake, $17.47

Hello Kitty 10" Round Double Layer Cake
current price $17.47

Hello Kitty 10" Round Double Layer Cake

4.2105 out of 5 stars
4.2105 out of 5 Stars. 57 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Lilo and Stitch 10" Round Double Layer Cake, $17.47

Lilo and Stitch 10" Round Double Layer Cake
current price $17.47

Lilo and Stitch 10" Round Double Layer Cake

4.4225 out of 5 stars
4.4225 out of 5 Stars. 71 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

La Banderita 9” Homestyle Soft Taco Flour Tortillas, 24 ct., $4.18, $0.08/oz

La Banderita 9” Homestyle Soft Taco Flour Tortillas, 24 ct.
current price $4.18
$0.08/oz

La Banderita 9” Homestyle Soft Taco Flour Tortillas, 24 ct.

4.6991 out of 5 stars
4.6991 out of 5 Stars. 2120 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Pokemon 10" Double Layer Cake, $17.47

Pokemon 10" Double Layer Cake
current price $17.47

Pokemon 10" Double Layer Cake

4.4878 out of 5 stars
4.4878 out of 5 Stars. 41 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Super Mario Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Super Mario Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Super Mario Cupcakes, 30 ct.

3.9375 out of 5 stars
3.9375 out of 5 Stars. 16 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Super Mario 10" Double Layer Cake, $17.47

Super Mario 10" Double Layer Cake
current price $17.47

Super Mario 10" Double Layer Cake

4.275 out of 5 stars
4.275 out of 5 Stars. 40 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Ole Xtreme Wellness! Protein Plus 8" Tortilla Wraps, 12 ct., $7.98, $0.38/oz

Ole Xtreme Wellness! Protein Plus 8" Tortilla Wraps, 12 ct.
current price $7.98
$0.38/oz

Ole Xtreme Wellness! Protein Plus 8" Tortilla Wraps, 12 ct.

3.671 out of 5 stars
3.671 out of 5 Stars. 155 reviews
Available for Shipping

Mission 6" Fajita Soft Flour Tortillas, 20 ct., $2.92, $0.13/oz

Mission 6" Fajita Soft Flour Tortillas, 20 ct.
current price $2.92
$0.13/oz

Mission 6" Fajita Soft Flour Tortillas, 20 ct.

4.5402 out of 5 stars
4.5402 out of 5 Stars. 1640 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Jurassic World 10" Double Layer Cake, $17.47

Jurassic World 10" Double Layer Cake
current price $17.47

Jurassic World 10" Double Layer Cake

4.4261 out of 5 stars
4.4261 out of 5 Stars. 115 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Bluey Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Bluey Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Bluey Cupcakes, 30 ct.

4.7842 out of 5 stars
4.7842 out of 5 Stars. 329 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Bluey 10" Double Layer Cake, $17.47

Bluey 10" Double Layer Cake
current price $17.47

Bluey 10" Double Layer Cake

4.5019 out of 5 stars
4.5019 out of 5 Stars. 261 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Disney Princess Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Disney Princess Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Disney Princess Cupcakes, 30 ct.

4.83 out of 5 stars
4.83 out of 5 Stars. 200 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Minecraft Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Minecraft Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Minecraft Cupcakes, 30 ct.

4.7421 out of 5 stars
4.7421 out of 5 Stars. 252 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Minecraft Half Sheet Cake, $23.84

Minecraft Half Sheet Cake
current price $23.84

Minecraft Half Sheet Cake

4.2725 out of 5 stars
4.2725 out of 5 Stars. 367 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Marvel's Spider-Man Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Marvel's Spider-Man Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Marvel's Spider-Man Cupcakes, 30 ct.

4.787 out of 5 stars
4.787 out of 5 Stars. 216 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Football Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Football Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Football Cupcakes, 30 ct.

4.7639 out of 5 stars
4.7639 out of 5 Stars. 72 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Tres Leches 10" Round Double Layer Custom Cake with Messaging, $19.84

Tres Leches 10" Round Double Layer Custom Cake with Messaging
current price $19.84

Tres Leches 10" Round Double Layer Custom Cake with Messaging

4.2023 out of 5 stars
4.2023 out of 5 Stars. 173 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Marvel's Spider-Man 10" Double Layer Cake, $17.47

Marvel's Spider-Man 10" Double Layer Cake
current price $17.47

Marvel's Spider-Man 10" Double Layer Cake

4.7051 out of 5 stars
4.7051 out of 5 Stars. 234 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Bluey Half Sheet Cake, $23.84

Bluey Half Sheet Cake
current price $23.84

Bluey Half Sheet Cake

4.0142 out of 5 stars
4.0142 out of 5 Stars. 141 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Marvel's Spider-Man Half Sheet Cake, $23.84

Marvel's Spider-Man Half Sheet Cake
current price $23.84

Marvel's Spider-Man Half Sheet Cake

4.6109 out of 5 stars
4.6109 out of 5 Stars. 239 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Minecraft 10" Double Layer Cake, $17.47

Minecraft 10" Double Layer Cake
current price $17.47

Minecraft 10" Double Layer Cake

4.4912 out of 5 stars
4.4912 out of 5 Stars. 228 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Barbie Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Barbie Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Barbie Cupcakes, 30 ct.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 39 reviews
Out of stock

Zootopia 2 Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Zootopia 2 Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Zootopia 2 Cupcakes, 30 ct.

Out of stock

Barbie 10" Double Layer Cake, $17.47

Barbie 10" Double Layer Cake
current price $17.47

Barbie 10" Double Layer Cake

4.3913 out of 5 stars
4.3913 out of 5 Stars. 23 reviews
Out of stock

Zootopia 2 10" Round Double Layer Cake, $17.47

Zootopia 2 10" Round Double Layer Cake
current price $17.47

Zootopia 2 10" Round Double Layer Cake

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

10" Double Layer Sweet Celebration Cake with Sprinkles, White, $17.47

10" Double Layer Sweet Celebration Cake with Sprinkles, White
current price $17.47

10" Double Layer Sweet Celebration Cake with Sprinkles, White

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Out of stock

10" Double Layer Sweet Celebration Cake with Sprinkles, Chocolate, $17.47

10" Double Layer Sweet Celebration Cake with Sprinkles, Chocolate
current price $17.47

10" Double Layer Sweet Celebration Cake with Sprinkles, Chocolate

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Out of stock

Brownie Sundae, $1.86

Brownie Sundae
current price $1.86

Brownie Sundae

3.5789 out of 5 stars
3.5789 out of 5 Stars. 19 reviews
Out of stock

PAW Patrol Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

PAW Patrol Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

PAW Patrol Cupcakes, 30 ct.

4.783 out of 5 stars
4.783 out of 5 Stars. 106 reviews
Out of stock

Basketball Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Basketball Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Basketball Cupcakes, 30 ct.

4.2245 out of 5 stars
4.2245 out of 5 Stars. 49 reviews
Out of stock