Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk., $11.48, $0.04/foz

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
current price $11.48
$0.04/foz

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.

4.4823 out of 5 stars
4.4823 out of 5 Stars. 933 reviews

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk., $10.98, $0.04/foz

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
current price $10.98
$0.04/foz

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.

4.3877 out of 5 stars
4.3877 out of 5 Stars. 521 reviews

Waterloo Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk., $9.98, $0.03/foz

Waterloo Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $9.98
$0.03/foz

Waterloo Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

4.2731 out of 5 stars
4.2731 out of 5 Stars. 271 reviews

Beverages

Prices may vary in club and online

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk., $42.48, $0.11/foz

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.
Sponsored
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.

4.729 out of 5 stars
4.729 out of 5 Stars. 4232 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $5.48
$0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.7977 out of 5 stars
4.7977 out of 5 Stars. 19768 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Coca-Cola Zero Sugar Soft Drink 12 fl oz., 35 pk., $18.48, $0.04/foz

Coca-Cola Zero Sugar Soft Drink 12 fl oz., 35 pk.
current price $18.48
$0.04/foz

Coca-Cola Zero Sugar Soft Drink 12 fl oz., 35 pk.

4.7256 out of 5 stars
4.7256 out of 5 Stars. 13715 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Sprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk., $18.48, $0.04/foz

Sprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk.
current price $18.48
$0.04/foz

Sprite Lemon Lime Soda Soft Drinks, 12 fl oz., 35 pk.

4.7744 out of 5 stars
4.7744 out of 5 Stars. 12892 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Diet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk., $18.48, $0.04/foz

Diet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk.
current price $18.48
$0.04/foz

Diet Coke Soda Soft Drink, 12 fl. oz., 35 pk.

4.6276 out of 5 stars
4.6276 out of 5 Stars. 11368 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk., $17.28, $0.04/foz

Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk.
Sponsored
current price $17.28
$0.04/foz

Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk.

4.8002 out of 5 stars
4.8002 out of 5 Stars. 7148 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Vita Coco Coconut Water 11.1 fl. oz., 18 pk., $21.48, $0.11/foz

Vita Coco Coconut Water 11.1 fl. oz., 18 pk.
current price $21.48
$0.11/foz

Vita Coco Coconut Water 11.1 fl. oz., 18 pk.

4.6658 out of 5 stars
4.6658 out of 5 Stars. 6247 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk., $10.48, $0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
current price $10.48
$0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.

4.8176 out of 5 stars
4.8176 out of 5 Stars. 5670 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mountain Valley Spring Still Spring Water 750 ml Glass Bottles, 12 pk., $21.98, $0.07/foz

Mountain Valley Spring Still Spring Water 750 ml Glass Bottles, 12 pk.
current price $21.98
$0.07/foz

Mountain Valley Spring Still Spring Water 750 ml Glass Bottles, 12 pk.

4.8351 out of 5 stars
4.8351 out of 5 Stars. 376 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Dr Pepper Soda 12 fl. oz. cans, 36 pk., $17.28, $0.04/foz

Dr Pepper Soda 12 fl. oz. cans, 36 pk.
Sponsored
current price $17.28
$0.04/foz

Dr Pepper Soda 12 fl. oz. cans, 36 pk.

4.7721 out of 5 stars
4.7721 out of 5 Stars. 6898 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Propel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk., $15.48, $0.04/foz

Propel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.
current price $15.48
$0.04/foz

Propel Zero Water Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.

4.8126 out of 5 stars
4.8126 out of 5 Stars. 3976 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

POWERADE ZERO Variety Pack Sports Drink, 20 fl. oz., 24 pk., $15.98, $0.03/foz

POWERADE ZERO Variety Pack Sports Drink, 20 fl. oz., 24 pk.
current price $15.98
$0.03/foz

POWERADE ZERO Variety Pack Sports Drink, 20 fl. oz., 24 pk.

4.7711 out of 5 stars
4.7711 out of 5 Stars. 2342 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Starbucks Frappuccino Chilled Mocha Coffee Drink, 9.5 oz., 15 pk., $21.98, $0.15/foz

Starbucks Frappuccino Chilled Mocha Coffee Drink, 9.5 oz., 15 pk.
current price $21.98
$0.15/foz

Starbucks Frappuccino Chilled Mocha Coffee Drink, 9.5 oz., 15 pk.

4.7724 out of 5 stars
4.7724 out of 5 Stars. 4595 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

HERSHEY'S Chocolate Syrup, 48 oz., 2 pk., $12.22, $0.13/oz

HERSHEY'S Chocolate Syrup, 48 oz., 2 pk.
current price $12.22
$0.13/oz
From $12.22

HERSHEY'S Chocolate Syrup, 48 oz., 2 pk.

4.7927 out of 5 stars
4.7927 out of 5 Stars. 7435 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk., $18.48, $0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.
current price $18.48
$0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.

4.7379 out of 5 stars
4.7379 out of 5 Stars. 35727 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

poppi Prebiotic Soda Tastemakers Variety 12 fl. oz., 15 pk, $18.98, $0.11/foz

poppi Prebiotic Soda Tastemakers Variety 12 fl. oz., 15 pk
current price $18.98
$0.11/foz

poppi Prebiotic Soda Tastemakers Variety 12 fl. oz., 15 pk

4.627 out of 5 stars
4.627 out of 5 Stars. 823 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pure Leaf Real Brewed Tea Sweet Tea 16.9 fl. oz., 18 pk., $16.48, $0.05/foz

Pure Leaf Real Brewed Tea Sweet Tea 16.9 fl. oz., 18 pk.
current price $16.48
$0.05/foz
From $16.48

Pure Leaf Real Brewed Tea Sweet Tea 16.9 fl. oz., 18 pk.

4.8083 out of 5 stars
4.8083 out of 5 Stars. 1132 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crystal Light Variety Pack Drink Mix Packets 60 pk., $9.88, $0.16/ea

Crystal Light Variety Pack Drink Mix Packets 60 pk.
current price $9.88
$0.16/ea

Crystal Light Variety Pack Drink Mix Packets 60 pk.

4.6973 out of 5 stars
4.6973 out of 5 Stars. 2640 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 8-Piece Crystal Wine Glass Set, $29.98

Member's Mark 8-Piece Crystal Wine Glass Set
current price $29.98

Member's Mark 8-Piece Crystal Wine Glass Set

4.6875 out of 5 stars
4.6875 out of 5 Stars. 96 reviews
Available for Shipping

Hershey's Cocoa 100% Cacao Natural Unsweetened, 23 oz., $11.98, $0.52/oz

Hershey's Cocoa 100% Cacao Natural Unsweetened, 23 oz.
current price $11.98
$0.52/oz

Hershey's Cocoa 100% Cacao Natural Unsweetened, 23 oz.

4.696 out of 5 stars
4.696 out of 5 Stars. 227 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Lemon Lime and Passion Fruit, 30 pk., $28.98, $0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Lemon Lime and Passion Fruit, 30 pk.
current price $28.98
$0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Variety Pack, Lemon Lime and Passion Fruit, 30 pk.

4.6619 out of 5 stars
4.6619 out of 5 Stars. 6425 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Liquid I.V. Hydration Multiplier Sugar-Free Electrolyte Powder Variety Pack, White Peach and Strawberry Watermelon, 30 pk., $28.98, $0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Sugar-Free Electrolyte Powder Variety Pack, White Peach and Strawberry Watermelon, 30 pk.
current price $28.98
$0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Sugar-Free Electrolyte Powder Variety Pack, White Peach and Strawberry Watermelon, 30 pk.

4.5863 out of 5 stars
4.5863 out of 5 Stars. 1542 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Swiss Miss Milk Chocolate Hot Cocoa Mix, 50 ct., $9.78, $0.20/ea

Swiss Miss Milk Chocolate Hot Cocoa Mix, 50 ct.
current price $9.78
$0.20/ea

Swiss Miss Milk Chocolate Hot Cocoa Mix, 50 ct.

4.8679 out of 5 stars
4.8679 out of 5 Stars. 10696 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lipton Tea Bags, Black Tea, 312 ct., $11.72, $0.04/ea

Lipton Tea Bags, Black Tea, 312 ct.
current price $11.72
$0.04/ea

Lipton Tea Bags, Black Tea, 312 ct.

4.8321 out of 5 stars
4.8321 out of 5 Stars. 137 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Welch's Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk., $13.98, $0.06/foz

Welch's Variety Pack 10 fl. oz.,  24 pk.
current price $13.98
$0.06/foz

Welch's Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk.

4.7347 out of 5 stars
4.7347 out of 5 Stars. 3415 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 24 Can Waterproof Box Cooler, $59.98

Member's Mark 24 Can Waterproof Box Cooler
Grey, variant on Member's Mark 24 Can Waterproof Box Cooler
Mediterranean, variant on Member's Mark 24 Can Waterproof Box Cooler
Violet Gem, variant on Member's Mark 24 Can Waterproof Box Cooler
Blue Baltic, variant on Member's Mark 24 Can Waterproof Box Cooler
current price $59.98

Member's Mark 24 Can Waterproof Box Cooler

4.3966 out of 5 stars
4.3966 out of 5 Stars. 116 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set, $24.97

Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set
current price $24.97

Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set

4.2188 out of 5 stars
4.2188 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Frank's RedHot Original Cayenne Pepper Hot Sauce, 25 oz., 2 pk., $8.98, Was $9.38, $0.18/oz

Frank's RedHot Original Cayenne Pepper Hot Sauce, 25 oz., 2 pk.
current price Now $8.98, Was $9.38
$0.18/oz
$0.40 off

Frank's RedHot Original Cayenne Pepper Hot Sauce, 25 oz., 2 pk.

4.8168 out of 5 stars
4.8168 out of 5 Stars. 1321 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Apple & Eve 100% Juice Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk., $11.98, $0.05/foz

Apple & Eve 100% Juice Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk.
current price $11.98
$0.05/foz

Apple & Eve 100% Juice Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk.

4.7845 out of 5 stars
4.7845 out of 5 Stars. 3230 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Canada Dry Ginger Ale Soda 12 fl. oz., 24 pk., $11.98, $0.04/foz

Canada Dry Ginger Ale Soda 12 fl. oz., 24 pk.
current price $11.98
$0.04/foz

Canada Dry Ginger Ale Soda 12 fl. oz., 24 pk.

4.7405 out of 5 stars
4.7405 out of 5 Stars. 5102 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Pure Leaf Real Brewed Tea Unsweetened Black Tea 16.9 fl. oz., 18 pk., $16.48, $0.05/foz

Pure Leaf Real Brewed Tea Unsweetened Black Tea 16.9 fl. oz., 18 pk.
current price $16.48
$0.05/foz
From $16.48

Pure Leaf Real Brewed Tea Unsweetened Black Tea 16.9 fl. oz., 18 pk.

4.8334 out of 5 stars
4.8334 out of 5 Stars. 1465 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Welch's 100% Juice Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk., $16.98, $0.07/foz

Welch's 100% Juice Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk.
current price $16.98
$0.07/foz

Welch's 100% Juice Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk.

4.7712 out of 5 stars
4.7712 out of 5 Stars. 1355 reviews
Available for Shipping

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk., $17.98

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
current price $17.98

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.

4.7274 out of 5 stars
4.7274 out of 5 Stars. 1071 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

RAIN Pure Mountain Spring Water, 16 fl. oz., 24 pk., $22.98, $0.06/foz

RAIN Pure Mountain Spring Water, 16 fl. oz., 24 pk.
current price $22.98
$0.06/foz

RAIN Pure Mountain Spring Water, 16 fl. oz., 24 pk.

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

La Costeña Pickled Jalapeño Nacho Slices, 64 oz., $4.98, $0.08/oz

La Costeña Pickled Jalapeño Nacho Slices, 64 oz.
current price $4.98
$0.08/oz

La Costeña Pickled Jalapeño Nacho Slices, 64 oz.

4.8109 out of 5 stars
4.8109 out of 5 Stars. 2559 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Carnation Breakfast Essentials Nutritional Powder Drink Mix, Chocolate 30 ct.

Carnation Breakfast Essentials Nutritional Powder Drink Mix, Chocolate 30 ct.
Members-only price

Carnation Breakfast Essentials Nutritional Powder Drink Mix, Chocolate 30 ct.

4.7572 out of 5 stars
4.7572 out of 5 Stars. 739 reviews
Available for Shipping

Diet Pepsi 12 fl. oz., 36 pk., $17.28, $0.04/foz

Diet Pepsi 12 fl. oz., 36 pk.
current price $17.28
$0.04/foz

Diet Pepsi 12 fl. oz., 36 pk.

4.7727 out of 5 stars
4.7727 out of 5 Stars. 3682 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Starbucks Dark Roast K-Cup Coffee Pods, Single-Origin Sumatra, 72 ct., $44.98, Was $47.98, $0.62/ea

Starbucks Dark Roast K-Cup Coffee Pods, Single-Origin Sumatra, 72 ct.
current price Now $44.98, Was $47.98
$0.62/ea
$3 off

Starbucks Dark Roast K-Cup Coffee Pods, Single-Origin Sumatra, 72 ct.

4.8419 out of 5 stars
4.8419 out of 5 Stars. 8191 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Capri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk., $10.98, Was $13.98, $0.05/foz

Instant Savings
Capri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
current price Now $10.98, Was $13.98
$0.05/foz
$3 off
Ends Oct 25

Capri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk.

4.691 out of 5 stars
4.691 out of 5 Stars. 1340 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gatorade Frost Thirst Quencher Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk., $17.98, $0.04/foz

Gatorade Frost Thirst Quencher Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
current price $17.98
$0.04/foz

Gatorade Frost Thirst Quencher Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.

4.7838 out of 5 stars
4.7838 out of 5 Stars. 518 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk., $8.78, $0.04/foz

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.
current price $8.78
$0.04/foz

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.

4.7636 out of 5 stars
4.7636 out of 5 Stars. 4737 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gold Peak Sweet Tea 16.9 fl oz., 18 pk., $16.98, $0.06/foz

Gold Peak Sweet Tea 16.9 fl oz., 18 pk.
current price $16.98
$0.06/foz

Gold Peak Sweet Tea 16.9 fl oz., 18 pk.

4.7272 out of 5 stars
4.7272 out of 5 Stars. 6492 reviews
Available for Shipping

Gatorade Zero Sugar Thirst Quencher Variety Pack, 12 fl. oz., 28 pk., $15.78, $0.05/foz

Gatorade Zero Sugar Thirst Quencher Variety Pack, 12 fl. oz., 28 pk.
current price $15.78
$0.05/foz

Gatorade Zero Sugar Thirst Quencher Variety Pack, 12 fl. oz., 28 pk.

4.708 out of 5 stars
4.708 out of 5 Stars. 435 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk., $6.34, Was $7.34, $0.04/foz

Instant Savings
SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk.
current price Now $6.34, Was $7.34
$0.04/foz
From $6.34
$1 off
Ends Oct 25

SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk.

4.7827 out of 5 stars
4.7827 out of 5 Stars. 4851 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Coca-Cola Flavors Mini Cans Variety Pack 7.5 fl. oz., 30 pk., $19.78, $0.09/foz

Coca-Cola Flavors Mini Cans Variety Pack 7.5 fl. oz., 30 pk.
current price $19.78
$0.09/foz

Coca-Cola Flavors Mini Cans Variety Pack 7.5 fl. oz., 30 pk.

4.746 out of 5 stars
4.746 out of 5 Stars. 2114 reviews
Available for Shipping

Apple & Eve 100% Apple Juice 10 oz., 24 pk., $13.78, $0.06/foz

Apple & Eve 100% Apple Juice 10 oz., 24 pk.
current price $13.78
$0.06/foz

Apple & Eve 100% Apple Juice 10 oz., 24 pk.

4.8159 out of 5 stars
4.8159 out of 5 Stars. 2672 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Diet Coke Soda Soft Drink, 16.9 fl. oz., 24 pk., $15.98, Was $17.78, $0.04/foz

Instant Savings
Diet Coke Soda Soft Drink, 16.9 fl. oz., 24 pk.
current price Now $15.98, Was $17.78
$0.04/foz
$1.80 off
Ends Oct 04

Diet Coke Soda Soft Drink, 16.9 fl. oz., 24 pk.

4.5093 out of 5 stars
4.5093 out of 5 Stars. 8388 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk., $22.99, $0.77/ea

Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk.
current price $22.99
$0.77/ea

Busch Light Lager Beer, 12 fl. oz. can, 30 pk.

4.7775 out of 5 stars
4.7775 out of 5 Stars. 710 reviews
Available for Pickup or Delivery